Jump to content
extremcs2

Root

Recommended Posts

Nu ii suport pe cei care tot cer root-uri si nici nu stiu ce sunt alea.

Imi spuneti si mie ce tot faceti cu ele?

PS: libssh e si pentru Windows, ceea ce inseamna ca se poate face scanner stupid si jegos si pentru Windows. Dar nu face nimeni asemenea tampenii.

Link to comment
Share on other sites

Salut ! As vrea si eu o lista cu niste root-uri bunicele... Imi da cineva..? aici sau pm.. Multumesc

extremcs2 ...Fuck OFF !!!

Habar nu ai cu ce se manca "ruturile" da tu faci cerere.Nu te mai joci cu stealer`ele sau nu stii nici cu alea ?

Ti`am urmarit posturile pe "insec".... Esti mare si tare acolo ( :)) ) ....io recunosc ca nu stiu multe chestii, dar cel putin nu fac pe nebunu nici aici si nici pe alte forumuri....

Link to comment
Share on other sites

Nu ii suport pe cei care tot cer root-uri si nici nu stiu ce sunt alea.

Imi spuneti si mie ce tot faceti cu ele?

PS: libssh e si pentru Windows, ceea ce inseamna ca se poate face scanner stupid si jegos si pentru Windows. Dar nu face nimeni asemenea tampenii.

tot ce pot sa spun este un :D si multi de hahahaha

ai dreptate !

Link to comment
Share on other sites

Salut ! As vrea si eu o lista cu niste root-uri bunicele... Imi da cineva..? aici sau pm.. Multumesc

Eu nu iti dau lista cu ''ruturi'', iti dau unu pe care il am si eu si ma folosesc de el pana prind altul.

220.233.11.138

user : admin

pass : admin

Atat iti zic nu baga niciun rootkit pe el sau altele, foloseste'l la scanat sa iti faci si tu rost de unul.

In cazul in care nu te lasa sa te loghezi pe el, incearca proxy de franta.

NU SCHIMBA PAROLA !

QXN0YSBlIHVuIGFzYSB6aXMgcm9vdCBkaW4gbGlzdGEgZGUgbm9sb2dpbnVyaSBwb3N0YXRhIGRlIGRhcml1c2lrMDEuIFNwZXIgc2Egc2UgZGlzdHJlemUgOikpKQ==

Link to comment
Share on other sites

Loverstar ( mailto: XXX ) has reported this post:

http://rstcenter.com/forum/cosul-de-gunoi/24699-root-3.html#post179779

This is part of this thread:

Root

http://rstcenter.com/forum/24699-root.rst

This is the reason that the user gave:

VAND ROOT ID LOV3RSTAR ;)

NO SHIT, esti ratat sau doar te prefaci?

Ia un ban pe 1 saptamana poate data viitoare te gandesti de 2 ori inainte sa folosesti "Report Post" si sa imi umplii mail-ul meu ordonat cu aberatiile tale !!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...