Jump to content
SlicK

[RST] vplay.ro treci peste timpul de asteptare

Recommended Posts

Synthesis nu iti mai bate capul mai nou e ceva de genu

2qZR.jpg

Astia chiar intrec masura,cand o sa fac youtube asa ceva...Never!

Da ca mai era cu timp de asteptare cred ca mergea cu codul asta java sa treci peste timp de asteptare

javascript:alert(c=0)

La multe site-uri merge sa treci peste timpul de asteptare!

Link to comment
Share on other sites

^ Da :) Totusi, ti se pare o idee buna ca ideea sa fie publica? Daca o sa fie mai multi "profitori", VPlay o sa vina cu ceva nou. De-aia nu am postat-o.

Daca ati obs., un cont normal are posibilitate de a vizualiza 2 episoade/zi. Faceti de ex. 5 conturi , si veti avea posibilitatea de a vizualiza 10 episoade/zi. A da, folositi proxy.

Link to comment
Share on other sites

^ Da :) Totusi, ti se pare o idee buna ca ideea sa fie publica? Daca o sa fie mai multi "profitori", VPlay o sa vina cu ceva nou. De-aia nu am postat-o.

Daca ati obs., un cont normal are posibilitate de a vizualiza 2 episoade/zi. Faceti de ex. 5 conturi , si veti avea posibilitatea de a vizualiza 10 episoade/zi. A da, folositi proxy.

folosim proxy cand facem contul sau cand ne uitam la serial? in caz de varianta a2a banuiesc ca s-ar incarca mai greu :) adica aproape sigur...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...