Jump to content
paxnWo

[PHP]Pax Filelist Spammer

Recommended Posts

Scriptul lasa cate un comment pe fiecare torrent dintr-o categorie anume, incepand cu pagina X si terminand cu Y.

Optiunile :

$user = '';
$pass = '';
$nr_categorie = 9; //Jocuri PC
$startpage = 0;
$endpage = 64;
$comm = "mersi mult up, il caut de ceva vreme, dar nu am gasit crack. later : am gasit un crack perfect aici : http://b-1337.ro/cracks/download.php?crack=";

Setati userul si parola ( atetie ca o sa va pierdeti contul dupa ce o sa fiti raportati ), categoria selectata este 9 ( cea de Jocuri PC ); lasa cate-un comment pe fiecare torrent incepand cu pagina 0 ( prima ) si sfarsind cu 64 ( ultima ). E de preferat sa modificati commentul si sa inlocuiti linkul cu adresa voastra. In arhiva se afla si fisierul download.php care primeste numele torrentului ca apoi sa ii redirectioneze catre "numeletorrentului.rar" ( trebuie sa creati o arhiva numita "crack.rar" care sa va contina jucaria, scriptul o sa ii faca copii cu numele torrentelor ).

Exemplu de comment pentru http://filelist.ro/details.php?id=39158 :

mersi mult up, il caut de ceva vreme, dar nu am gasit crack. later : am gasit un crack perfect aici : hxxp://b-1337.ro/cracks/download.php?crack=GTA4.CRACKED.NO.WOBBLY.CAM-FLT

cand au dat click pe link, o sa le descarce o arhiva numita GTA4.CRACKED.NO.WOBBLY.CAM-FLT.rar ( fiind crack.rar copiata ).

Am facut spread dimineata, nu stiu daca mai sunt commenturile sus, dar am prins vreo 140 cu un darkcomet prost configurat, dar fud.

I-a luat cam 2 ore jumate de pe un shared sa posteze toate commenturile. Nu mai e cu 'multithread'.

M-am inspirat nitel si din scriptul facut de Fitty.

Download : pax

Edited by paxnWo
Link to comment
Share on other sites

pe un host care sa suporte curl

urci ambele fisiere pe host, creezi cookies.txt si ii dai chmod 777, bagi jucaria intr-o arhiva cu numele "crack.rar" pe care o urci pe host, creezi un director "games" cu chmod 777, sau iti modifici download.php dupa bunul plac.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...