Jump to content
unqiu

l33t m3 1ns1d3

Recommended Posts

unqiu credema ca degeaba incerci sa iesi din cacat cu explicatia ta ca ceea ce ai spus este o metafora pentru ca esti prea prost sa minti :) si nu te mai adresa noua cu "tinere" pentru ca din username-ul tau ("unqiu") dovedesti ca esti un mIRCar infect :) si daca eu ma insel cumva, imi cer scuze daca te-ai simtit cumva jignit de cele spuse de mine mai sus si te rog, spune-ne si noua ce "jocuri" ai vazut tu in desfarsurare pe forum O_o, explica ce intelegi tu prin "jocuri" eu unul sunt prea prost sa imi dau seama la ce te referi, apropo nu port ochelari :)

Edited by BogdanNBV
Link to comment
Share on other sites

unqiu credema ca degeaba incerci sa iesi din cacat cu explicatia ta ca ceea ce ai spus este o metafora pentru ca esti prea prost sa minti :) si nu te mai adresa noua cu "tinere" pentru ca din username-ul tau ("unqiu") dovedesti ca esti un mIRCar infect :) si daca eu ma insel cumva, imi cer scuze daca te-ai simtit cumva jignit de cele spuse de mine mai sus si te rog, spune-ne si noua ce "jocuri" ai vazut tu in desfarsurare pe forum O_o, explica ce intelegi tu prin "jocuri" eu unul sunt prea prost sa imi dau seama la ce te referi, apropo nu port ochelari :)

ar trebui sa iei niste conostinte elementare de gramatica in primul rand..sau, tu esti hacker, si hackerii n-au nevoie de scoala ? :))

mircar infect , sa inteleg ca ai petrecut o perioada mare din viata, pe vreo retea de irc, de esti asa traumatizat de nickname-ul meu :))

ce sa mai zic, esti putin cam prost , si vrei sa iesi in evidenta pe aici , parerea mea ca esti un lake, si tot ce stii sa faci, e doar sa copiezi articole de pe alte forum-uri, si sa le postezi aici, punan-du-ti amprenta ca si cum ar fi ale tale.

Link to comment
Share on other sites

@bogdannbv merge virgula dupa sau.De exemplu, spun :"Sau, poate, unqiu e gay".Merge :P

On:Bine, matusico,imi cer scuze pentru bestiile astea care s-au purtat urat cu tine.Zi-ne ce stii, ce ai de gand sa faci, chestii de-astea.

@ochelaristi virgini si ce baga-mi-as pula in mata ai mai zis acolo:

1)De 2 saptamani port ochelari, si deja te legi de mine? Mancami-ai pula.

1' ) Ce e gresit sa porti ochelari?Ochelari poarta oamenii care isi fut ochii citind, ca sa invete sa faca ceva nou,nu ratatii ca tine care de uita la 2 tutoriale pe net, si se cred mari |33t .Te-as face prost, dar nu meriti.

2)Nustiu daca tu mai crezi inca in barza, da daca nu crezi, sigur intelegi de ce jumate din forumu asta nu mai e virgin de acu cel putin 12 ani (fiindca nu cred ca ai mai mult)

3)De obicei, cand intri intr-o comunitate, nu iti exprimi frustrarile de copil ratat ce esti.

Lasa, coaie, o sa ajungi tu si |33t, noi sa fim sanatosi (tu nu).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...