Jump to content
Guest Nemessis

In curand bye Romania

Recommended Posts

@Nemesis:

1.Cat ai facut cu afilierile pana acuma de zici ca vrei sa o intinzi spre taramuri fermecate ?

2. Ce tip de afilieri ?

3. Cate situri ai ?

--------------

Cum o sa traiesti intr-o tara in care nu numai ca nu se vorbeste romana dar in care nici macar engleza, franceza, germana sau oricare alta limba de circulatie internationala nu se vorbeste ? Sau tu stii thai ? :D

Plm, nush daca as putea trai sa vorbesc toata viata numai cu prietenu si in rest tot ce zic ceilalti sa fie mister ptr. mine...

------------------------------

Link to comment
Share on other sites

Guest Praetorian
@Nemesis:

1.Cat ai facut cu afilierile pana acuma de zici ca vrei sa o intinzi spre taramuri fermecate ?

2. Ce tip de afilieri ?

3. Cate situri ai ?

--------------

Cum o sa traiesti intr-o tara in care nu numai ca nu se vorbeste romana dar in care nici macar engleza, franceza, germana sau oricare alta limba de circulatie internationala nu se vorbeste ? Sau tu stii thai ? :D

Plm, nush daca as putea trai sa vorbesc toata viata numai cu prietenu si in rest tot ce zic ceilalti sa fie mister ptr. mine...

------------------------------

Alea 3 intrebari = tampite!

Engleza e o limba universala, deci si in Thailanda e vorbita mai mult ca sigur!

Link to comment
Share on other sites

Alea 3 intrebari = tampite!

Engleza e o limba universala, deci si in Thailanda e vorbita mai mult ca sigur!

Fiind pe o insula, asa cum vrea el, limbile de circulatie internationala vor fi vobite la primarie, la spital si la politie, plus cativa oameni care au mai trecut pe la scoala si le-a mai si intrat si ceva in bostan.

-----------------

Alea 3 intrebari = tampite!

Te-a intrebat cineva pe tine ceva sau esti pe post de receptionera ?

Or fi ele tampite dar tot as vrea sa le aflu raspunsul.

Link to comment
Share on other sites

Taci Dracu ma ca au dreptate TOATE posturiile tale de la "Ajutor" sunt complet tampite...si nu e nimic ce nu ti-ar da google la primu rezultat .

Daca ma intrebi pe mn eu deja imi imaginez cu termini de citit un tutorial si ui intreb ari stupide de la ce ai inteles tu de acolo....scopul fiind....POSTS :S

Annnyyywaaay.

La stiri am vazut ca Thailandezii vin la noi in Romania deci unde e mai bine? :))

Link to comment
Share on other sites

Taci Dracu ma ca au dreptate TOATE posturiile tale de la "Ajutor" sunt complet tampite...si nu e nimic ce nu ti-ar da google la primu rezultat .

Daca ma intrebi pe mn eu deja imi imaginez cu termini de citit un tutorial si ui intreb ari stupide de la ce ai inteles tu de acolo....scopul fiind....POSTS :S

Annnyyywaaay.

La stiri am vazut ca Thailandezii vin la noi in Romania deci unde e mai bine? :))

POSTS ? Tu ai mai mult de jumate din cate posturi am eu si zice ca eu nu vreau sa fac decat posts ? =))

Tot ce postezi tu este inutil, multi nu au observat asta insa tu nu faci decat sa astepti sa posteze unu ceva ca tu sa te gandesti la o replica buna si astfel sa primesti ptr. ea cat mai mult +Rep. Ba mai injuri pe cate unu sau mai stiu eu ce mai faci, numai, numai sa primesti +Rep. insa daca stai sa te uiti tu nu ajuti cu absolut nimic prin toate posturile tale. Plus ca is multe si ai incarcat DB-ul degeaba. Stii doar ca ptr. +Rep nu se da bani. =))

OnTopic: Sincer eu nu am vazut nci un tailandez in Romania. Chinezi am vazut ca astia-s multi dar tailandezi chiar niciunu.

Link to comment
Share on other sites

La stiri am vazut ca Thailandezii vin la noi in Romania deci unde e mai bine? :))

Pai tocmai asta e , vin sa castige un ban . La ei cu 20 usd esti rege pentru o zi dar banii astia ii au strict turistii .Cea mai dezvoltata ramura economica a lor e prostitutia .

Problema se pune altfel : ce cauta Neme acolo , ca el din cate stiu e insurat .

1) A divortat

2) Era beat si visa cu ochii deschisi

3) Nu se duce acolo pentru pizde

4) Altele

Link to comment
Share on other sites

Pai tocmai asta e , vin sa castige un ban . La ei cu 20 usd esti rege pentru o zi dar banii astia ii au strict turistii .Cea mai dezvoltata ramura economica a lor e prostitutia .

Problema se pune altfel : ce cauta Neme acolo , ca el din cate stiu e insurat .

1) A divortat

2) Era beat si visa cu ochii deschisi

3) Nu se duce acolo pentru pizde

4) Altele

Din ce stiam eu parca avea niste situri care aveau legatura cu adult-content.

Acolo e prostitutie, el are site pe aceasta nisa, la noi e criza,... fa si tu legatura. :))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...