Jump to content
selected

Atentie la tepari !

Recommended Posts

Ok, am cumparat un cont de HON(heroes of newerth) de la Bebee, de aici de pe forum.

I-am platit, mi-a dat contul. Am jucat vreo 2 zile, totu bine si frumos.

Acum, dupa 3 zile, incerc sa ma loghez in-game. Surpriza: Username/Password Incorrect.

Ma gandesc ca am uitat parola, incerc sa o recuperez, bag emailul (l-am pus pe al meu cand am intrat prima data).

Dupa ce am cumparat contul, am primit mail de confirmare (acolo zicea ca ar trimite pe ambele mailuri, si pe cel vechi si pe cel nou), l-am intrebat pe tip daca a confirmat si a zis ca nu trebuie nimic, asta ar ramane cam ultima varianta prin care mi-a "plecat" contu.

Am contactat pe cei de la Customer Service si au resetat parola la cea care era cu o luna inainte :D. Tipul m-a trecut pe offline/ignore pe mess.

Ban this son of a bitch.

Link to comment
Share on other sites

numa genii au comentat aici... deci dupa parerea voastra e bine sa ne ardem intre noi. Pai hai sa ne atacam unii pe altii.

@selected pe viitor fi si tu mai atent & nu mai ordona adminilor sa dea ban cuiva. Vor considera ei daca merita sau nu.

@Bebe cel mai corect la faza asta ar fi sa ii dai omului banii inapoi :-| etic si moral

Link to comment
Share on other sites

numa genii au comentat aici... deci dupa parerea voastra e bine sa ne ardem intre noi. Pai hai sa ne atacam unii pe altii.

@selected pe viitor fi si tu mai atent & nu mai ordona adminilor sa dea ban cuiva. Vor considera ei daca merita sau nu.

@Bebe cel mai corect la faza asta ar fi sa ii dai omului banii inapoi :-| etic si moral

Ai inteles gresit treaba cu banul. Era mai mult ca un indemn.+ ca data viitoare strang 30$

si il cumpar calumea. :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...