Jump to content
search

Rst faliment sau colaborare cu garda

Recommended Posts

benny_loppa>>>>>>> cand postam eu informatii despre banci tu cojeai seminte fraiere , am dat informatii detaliate despre multe vulnerabilitati pe acest forum inainte sa inveti tu comenzile sql queri ::)) SI MULTI M-AU DAT IN GAT !!!! chiar daca mi-am luat ban si o sa imi iau ban de la nytro care l-am invatat vb pe planet source code cu vb, delphi (beast) si se mandrea de nu stiu cine....benny tu de ce esti aici in aafara de a imi da ban mie?

O ultima intrabare Nytro te-ai ajuns? putem si noi sa postam ceva fara sa intervi tu ca boul? expert in programare asa scrie acolo...kew 1337 kew the stories continue

indiferent de ban , warn tot o sa raman fan pt voi, ma sperie astia adminii de parca ar vrea sa te vanda....

PUSKIN WAS SIGN THIS INTRO..next intrnational warez

0.jpg

nu poti sa-m ifaci nimic decat sa dai trash si asta probabil ca o sa faci ca te cunosc, hh si sa imi sugi pula adu-ti aminte! benny pe atunci facea copi la cd-uri PS2 in italia ::)) lol mare combinator

gunoiule

de unde pl m au aparut astia ma intre timp e plin de programatori ambulanti care inavata de pe net si de fraieri.Stii ca am dreptate Nytro Kew sau altii oricum si reporterul tvr avea dreptate

Edited by search
Link to comment
Share on other sites

tu esti greu de inteles, o sa las topic-ul in speranta ca se gaseste unul sa inteleaga ce ai scris si sa traduca si la restul lumii

ps:esti o vedeta da ... duci lipsa de fani

benny_loppa>>>>>>> cand postam eu informatii despre banci tu cojeai seminte fraiere , am dat informatii detaliate despre multe vulnerabilitati pe acest forum inainte sa inveti tu comenzile sql queri : SI MULTI M-AU DAT IN GAT !!!!
.......
benny pe atunci facea copi la cd-uri PS2 in italia : lol mare combinator

eu am impresia ca ma confunzi

Link to comment
Share on other sites

Si cu mine are ceva NYTRO voi adminii in loc sa atrageti vizitatorii nu stiti alceva decat sa le dati BAN bravo !

Ti-am lasat un mesaj pe forum adica sa colaboram dar nu vrei gandeste-te nu esti cel mai destept din romania un pic de la mine un pic de la ceilalti poti sa faci ceva nu vreau sa te jignesc pe tine nytro sau pe ceilalti dar asta e adevarul gandeste-te apoi dami ban ca atat sti.

Apropo SEARCH dami un mesaj pe privat sa vorbim sau da un click aici si lasa-mi un mesaj

Link to comment
Share on other sites

Ooo da, un vechi fan de-al meu cred.

Nu stiu cum poti spune ca tu m-ai invatat VB6, cred ca nici macar nu stii VB6. Si nu cred ca am discutat foarte multe noi. Uite cum am invatat VB6: eram moderator pe un alt forum, care exista si azi sub un alt nume, si un baiat pe nickname E.M.I.N.E.M. m-a ajutat. Apoi am citit o carte "draguta" de 900 de pagini si inca una de 700 de pagini care era pentru VB5. Si multa practica, programele de 2 lei. Cum m-ai ajutat tu? Pe PSC am postat cateva proiecte la mult timp dupa ce le-am facut.

Oricum, nu stiu prea multe despre tine, doar am o banuiala ca esti doar una dintre "victimele" mele. Nu imi aduc aminte mai nimic de tine, deci nu te-ai facut remarcat cu nimic, nici macar in sensul rau.

In fine, ideea e simpla. Eu nu am nimic cu utilizatorii normali. Dar cand apar tot felul de specimente care nu aduc nici un folos forumului si tot ce fac e sa comenteze aiurea, nu am decat sa fac ceea ce trebuie, si sa le dau ban. Cine respecta regulile forumului, ale eticii si ale bunului simt nu are nici o problema cu mine.

fmmets: As dori sa vad acel post. Da, mai facem publice adrese de mail si IP-uri ale persoanelor care incearca sa infecteze membri forumului sau cine stie ce tampenii mai fac. In rest nu facem asa ceva. Ar fi mai multe lucruri de spus, dar ce am spus aici cred ca e de ajuns.

Edited by Nytro
Link to comment
Share on other sites

Nu inteleg care e problema lui search,tot timpu se gasese cate unu sa comenteze aspura administratorului sau moderatorilor.Daca incalci regulile forumului,ale eticii si ale bunului simt(asa cum spune Nytro mai sus) normal ca toata lumea are ceva cu tine.Daca nu iti place ceva dute dracu pe alt forum si traieste in simbioza cu altii pentru ca noi nu avem nevoie de paraziti

Link to comment
Share on other sites

din cate il stiu eu pe neme e exclus ca rst u sa colaboreze cu garda.ceilalati admini ar trebui sa isi faca datoria, cand e cazul si doar cand e cazul, nu ar trebui sa permita offtopic prea mult si la multi.suntem in plina criza financiara, hackeri nu fost arestati de pe rst cred si din faptul ca, cardurile si plm nu mai merge.legalitatea e ok, vezi moneymakerdisscusion sau blackhatteam.

cineva a promis o comunitate black-hat seo?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...