Jump to content
j1c0

Huidu Sky

Recommended Posts

?erban Huidu, în com? dup? ce a suferit un grav accident de schi în sta?iunea austriac? Innsbruck

?erban Huidu este în com? dup? ce a suferit un grav accident de schi, ast?zi (n.r. 29 decembrie), în jurul orei 19:00.

Prezentatorul Prima TV se afla în vacan?? al?turi de familia sa, în Austria. Toata bun?dispozi?ia lor a fost îns? una de scurt? durat?, urmând s? se întâmple o tragedie. Huidu, aflat pe pârtie, coborând cu vitez?, a pierdut controlul schiurilor sale ?i s-a lovit de un pom. Din cauza vitezei, el a r?mas incon?tient dup? impact, neputând nici m?car s? strige dup? ajutor. Ceilal?i schiori au fost cei care au anun?at salvamonti?tii. Din primele informa?ii ale medicilor ajun?i la fa?a locului, starea prezentatorului TV este critic?. Dup? producerea accidentului, familia "cârcota?ului" a cerut ajutorul Ambasadei României în Austria.

Cancan a reu?it s? stea de vorb? cu so?ia lui Huidu, care disperat? c? so?ul ei este în com? nu a putut spune decât c? urm?toarele 24 de ore sunt critice. În maximum o zi, Cristina va afla care sunt ?ansele lui Huidu de supravie?uire. Cert este c? ei i-au spus so?iei c? s-au mai confruntat cu asemenea cazuri, iar pacien?ii au tr?it, reu?ind s? ias? din com?. El este internat acum la un spital din Austria, cu hemoragie cranian?, iar medicii sunt rezerva?i în privin?a ?anselor de supravie?uire.

SURSAN:CANCAN.ro

Link to comment
Share on other sites

Hai ca poate-si revine daca e in Austria. Sa speram.

offtopic: Astia de la cancan sunt prea idioti. Cititi ce comentarii lasa la articol. :|

ca daca era in Romania era mort de mult

cat despre idiotii de pe cancan...ce poti sa ceri...toti ciobanii citesc mizeria aia de ziar

Cancan: ?erban Huidu, în com? dup? ce a suferit un grav accident de schi | REALITATEA .NET

Link to comment
Share on other sites

FMM de copil prost ce esti inca nu a murit....

Jucamas scrabble,jackblack,Red Dog,Spanish 21,Teen Patti,Texas Hold'em,,Three card poker,Two-up,Penny-up pe mormantu matii

:)

ho ma disperatule, e un om ca oricare altu, ti-a dat sa mananci sau ce? ca e asta, michael jackson sau bochetaru' din coltu strazii tot aia e, viata are aceeasi valoare

Link to comment
Share on other sites

Nu coae da nu e frumos....gandestete la 1337 ce el e frumos?

Plm...sa fie cineva din familia ta in locul lui si sa vina un u cu RIP las lua la suturi.

Da mai mult ma enerveaza ca vine de la un copil prost :)

Mai @prodil89 te rog eu nu mai incita la violenta, este atat de urat :))

Link to comment
Share on other sites

@prodil89

Domnule prodil (iti spun domnule pt. ca pe drumul tau presarat cu pietricele modelate dupa forma neuronului tau in stare avansata de descompunere nu te vei mai intalni cu un astfel de apelativ), cu tot respectul, te-as trage de maneca sa aterizezi, dar pacat ca esti in maieu.

Esti cretin? Stai, nu-mi raspunde acum. Scutura bine tastatura de firimituri, si cu ele satura-i pe cei cu gandirea ta infecta. Imi cer scuze ca trag concluzii logice.

Acum, fii onest. Cand mergi pe strada, asculti in casti varianta extended a hitului "Inspira... Expira"? Sau e versiunea simpla care-ti blocheaza circuitele de la mansarda?

Si acum, inca un exercitiu de sinceritate. Cand ai scris asta era in stare de ebrietate avansata? Have a look:

Plm...sa fie cineva din familia ta in locul lui si sa vina un u cu RIP las lua la suturi.

Da mai mult ma enerveaza ca vine de la un copil prost

Nu te obosi sa-mi raspunzi. Asa se intampla in Romania, la maternitate se "extrage" din incubator copilul care duhneste cel mai mult a alcool.

Dupa ce-ti dai singur o dedicatie pe Taraf TV, revin-o cu o replica cretina de a ta. Hai ca poti mai mult... decat sa dovedesti ca arborele genealogic din care te tragi e putrezit inca de la radacina.

Si asta e cireasa de pe tort. Apogeul carierei tale de cretinoid:

Si eu sper ca pana atunci sa reusesti sa scoti capu din beci si pula din curu lu nespalatu de tactu.....

De ce eu n-am nevoie de injuraturi ca sa-ti dau un ownage?

LE: Si voi de ce prostilor faceti topicuri despre Huidu? Parca nu se mai gasesc basisti care stiu sa citeasca, eventual sa invete replici.

Edited by Eureka
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Oh well ce pot sa spun.....imi place sa inspir copii pseudo-culti \m/

ROCK ON TIIL U SHIT

Mijto....

Tu o vezi ca pe o cariera eu o vad ca un meci de box intre mine si furnici.

Dude FUCK OFF...1337 e un copil soricar care ar trebuii sa mai deie si pe afara...

Voi....toti hackerii astia mari luativa frumos de mana si.....PA

Imi vii mie cu cuvinte din DEX fara sa ai habar despre ce e vb..

ON:Anyyyywayyyy......Cica este intr-o coma indusa de doctori ca sa poata analiza starea lui mai bine \m/

Peace..

Edited by prodil89
Link to comment
Share on other sites

Prietene, deja faci prea mult flame. De unde stii ca sunt un copil soricar :)) (ma amuza insusirea ta), te rog modifica-ti dialectul de cioban prost crescut si invata sa scrii daca tot te apuci, stai prost cu engleza "Rock until you shit" - propozitie nonsens (tradusa din prodiliana) "Mijto" alta dovada ca esti un cioban care asculta ... probabil manele. Mai las-o cu energizantele. Ti-am dovedit cat de prost esti. Probabil ca nici nu mai trebuia sa iti dau reply la cacaturile tale . Nu esti buricul pamantului si nici nu o sa fi. Din toate posturile tale de pe forum overall ocupa spatiul degeaba in db. Pa :*

//This forum requires that you wait 60 seconds between reporting posts. Please try again in 52 seconds.

Edited by 1337
prodiliana avansata
Link to comment
Share on other sites

@prodil89

Domnule prodil (iti spun domnule pt. ca pe drumul tau presarat cu pietricele modelate dupa forma neuronului tau in stare avansata de descompunere nu te vei mai intalni cu un astfel de apelativ), cu tot respectul, te-as trage de maneca sa aterizezi, dar pacat ca esti in maieu.

Esti cretin? Stai, nu-mi raspunde acum. Scutura bine tastatura de firimituri, si cu ele satura-i pe cei cu gandirea ta infecta. Imi cer scuze ca trag concluzii logice.

Acum, fii onest. Cand mergi pe strada, asculti in casti varianta extended a hitului "Inspira... Expira"? Sau e versiunea simpla care-ti blocheaza circuitele de la mansarda?

Si acum, inca un exercitiu de sinceritate. Cand ai scris asta era in stare de ebrietate avansata? Have a look:

Nu te obosi sa-mi raspunzi. Asa se intampla in Romania, la maternitate se "extrage" din incubator copilul care duhneste cel mai mult a alcool.

Dupa ce-ti dai singur o dedicatie pe Taraf TV, revin-o cu o replica cretina de a ta. Hai ca poti mai mult... decat sa dovedesti ca arborele genealogic din care te tragi e putrezit inca de la radacina.

Si asta e cireasa de pe tort. Apogeul carierei tale de cretinoid:

De ce eu n-am nevoie de injuraturi ca sa-ti dau un ownage?

LE: Si voi de ce prostilor faceti topicuri despre Huidu? Parca nu se mai gasesc basisti care stiu sa citeasca, eventual sa invete replici.

se vede ca citesti mult.ma bucur ca nu mai sunt eu intelectualul forumului.

@yceman

citesc tot.face bine la cultura toate dejectiile din cancan.mai acumulez ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...