Jump to content
Guest Nemessis

Prostul nu e prost destul daca nu e si fudul

Recommended Posts

Guest Nemessis

Asa...Deci Domnule Nemessis sa imi sugi pula si mie si la toti cu care stai de vorba vad ca nu iti amintesi mirosul de cacat si ca atare inteleg ca ar trebui sa iti reimprospatez memoria
Referitor la forumul vostru de cacat.
Uiti cand ati "picat" direct in varfu' pulii?
O sa se intample din nou asta fiidca ai gura mare.
Avand gura mare asa cum numai tu stii sa o ai vei avea iar o pula bagata cum iti place tie.
Odata in cur , de doua ori in gura.
Pana iti dai seama.
De la SmeQ the EliTTe-SquaD old school member aka Xtream77 aka c0rvus.corax
MULTA MUIE TIE SI FAMILIEI TALE CAT SI UNORA DIN MEMBRII RST !
ps. Sunt cativa care nu merita injuraturi si nici ce am sa fac in curand. so...Atentie la urmatoarea oala ) e mai plina decat prima contine cacat mai mult si mai urat mirositor
si ce crezi? se varsa direct pe tine BOULE !
app. id-ul meu este savage7791@yahoo.com
sooo Suck my dick cap patrat si te astept sa o aduci si pe coana mata

Cum pula mea sa te lauzi cu o asemenea echipa pe care au tavalit-o toti de atatea ori? http://rstcenter.com/forum/search.php?searchid=735001

Cand s-au pomenit la usa cu lumea au inceput sa isi planga in pumni si au uitat sa mai fie "haceri". S-a dus pe pula si botnetul lor personal facut cu un cacat de arhiva rxbot, s-a dus si site-ul lor si vitejia. Iar acum... sunt fuduli. NE PISAM PE VOI. MEREU AM FACUT-O. Mai bine va apucati de munca baieti ca si asa se plangeau mamele voastre la noi ca sunteti niste lepre care nu produc nimic si stau pe strazi toata ziua ca sa rupa prafurile.

Un an nou fericit :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Nemessis

A fost Virus la el acasa dar omul era plecat. S-a speriat si ma-sa cand a vazut 5 insi la usa cum ii rupeau toate cablurile ce ii intrau in casa. Stii ce a zis atunci femeia? "Sa vezi ce bataie ii dau cand vine acasa" :)) Oare dobitocii astia nu sunt constienti ca inca stie lumea unde locuieste unul dintre ei si asa cum au fost o data la ala la usa asa se vor duce si a doua oara ca sa il calce in picioare? Ce pula mea or sa faca? Or sa isi bage mamele in prima linie ca sa nu ii bata lumea asta rea?

Link to comment
Share on other sites

ana de cate ori si-au luat`o =))

pai la fazele astea eu nu mai ziceam nimic ... bagam capu in pamant.

Dar unii nu stiu pur si simplu cand sa se dea batuti. Nu e o rusine (asa mare) sa fi invins...mai nasol daca o fortezi si esti si tare in gura. Dai de inteles ca esti incredibil de prost.

Adevaru ca si rst parca si-a luat`o o data..parca...dar astia mereu :)) si tot ei sunt baietii rai ai web`ului

Shame on you guys.(astia cu elite squad..uu ce gangsta) Hai ca ma duc sa ma pregatesc de revelion.

RST un an nou fericit tuturor... :* >:D<

Link to comment
Share on other sites

Guest Nemessis

Asa arata un haxor de la elitte shit intitulat el cioara aka boratura aka shit face aka sunt prea sarac sa ma imbrac cu haine bune aka port stifturi la ochi aka sunt sageata ciorilor ca sa ma simt bazat aka da frate si mie o felie de salam ca mi s-a lipit burta de spinare:

eLMpIs354136-02.jpg

9KJc2G236521-02.bmp

h3Tq5.966301-02.jpg

zjMUgI940306-02.jpg

hi5 - SmeQ Smasher

Iar aici doamnelor si domnilor incredibilul si inegalabilul Dark Knight de pe elitte-squad (poze lasate pentru posteritate ca sa stie dujmanii lui sa moara fetili mele cum sa il gaseasca):

Later Edit - gura lumii spune ca nu e el.

byjgtm05206302.jpg

hi5 - DarK KnighT

Si ca sa fie tacamul prostilor complet sa pun si link catre profilul unui ratat inutil si inexistent, care pana mai ieri credea ca prietenii lui sunt cei mai ciumegi de pe tot internetul (imi pare rau ca te-am dezamagit pulica):

hi5 - Attack

Salvati pozele pentru viitor. Mie mi-a fost prea lene :)

Jenant => http://terror-squad.forumulmeu.net

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...