Jump to content
ICEBREAKER101010

Se inchide facebook.

Recommended Posts

tot ce mi-ar fi parut rau e ca era si mai personal,in sensul ca daca aveai o trupa mai draga stiai ca mai posteaza ei si ca mai citesc din cand in cand ce scrii.am avut ocazia sa pun niste intrebari unor membri si s-a raspuns,chiar de catre ei.in rest,n-as avea decat de zis:IESTEEEEEEEEEEEE!!!!

Link to comment
Share on other sites

gen " Directorul de la facebook nea ilie a declarat unei surse sigure ca pe data de 15 va inchide facebook daca utilizatorii nu vor da acest mass mai departe si vor trage din buci de 3 ori. Pentru fiecare mass primit nea mitica va primii 3 centi si va ajuta un copil care sufera streptococ imultit inzecit impartit neevoluat din africa centura sudica, va multumim" daca nu dai acest mass mai departe jur ca nu ai suflet si vei avea 7 ani de ghinion si la miezu noptii o sa iti moara cheful in chinuri

: la voi tot ce zboara se mananca ? in curand o sa deschideti topic`uri cu stirea asta: http://awww.timesnewroman.ro/life-death/1687-bugs-bunny-a-fost-gasit-mort-intr-un-hotel

ca a murit bugs bunny...va rog !! ganditi inainte sa deschideti un thread...serios..voi va gafati nu noi !

sau cum a fost asta macar fa in asa fel incat sa para ca crezi ca e caterinca nu ca e serios..cum sa crezi ca asa ceva e serios ? in primu rand vuiau toate canalele de televiziune cu vestea :-|

Edited by yceman
Link to comment
Share on other sites

Acelasi gen de gogoasa ce se raspandea si pe yahoo acum cativa ani "ca se inchide yahoo" si ce daca?? poate sa se inchida orice...noi sa fim sanatosi ca internetul e mare si nu cred ca o sa ducem noi dorul unui serviciu...sunt alte zeci care pot sa l inlocuiasca asa ca PEACE :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...