Jump to content
culay

Culay e pe zona!

Recommended Posts

nu vreau sa fiu rau dar faci aceeasi gresala ca alti noi veniti dinaintea ta (te lauzi cu prostii)

de exemplu pe masa mea sunt 3 laptopuri si 2 monitoare, cablararia sta de zici ca e jungla africana, nu pot spune ca stiu windowsul la perfectie desi primul meu windows a fost versiune 3.1 pe 386 (dar ma descurc cu registrii si setarile ca sa pot sa tin un windows in picioare functional 3-4 ani fara sa il reinstalez) (mai putin windows CE sau windows mobile la care nu prea mi-am batut capul cu ele)

pe desktopul meu e nebunie, dar nu imi fac probleme pentru ca am backup dublu la tot ce am nevoie si stiu unde sa caut ceva cand am nevoie...

asta inseamna ca stiu mai putine ca tine? (tinand cont ca am 13 ani experienta in IT)

offtopic

in limba romana corect se spune "sa aiba" e gresit spus sa aive... (nici in latina nu se scrie asa)

offtopic2

sunt si eu curios cum arata "boxe impletite" - le poti purta la fel cum poarta fetele me?a de p?r?

Edited by Birkoff
Link to comment
Share on other sites

Salut...bine-ai venit desi postu' asta trabuia sa il faci ''acum vreo 100 de posturi''.

A punctat bine Birkoff dar: daca e sa punctam fiecare greseala gramaticala, ai gresit si tu putin :)) : ''noi veniti'' in oc de nou-veniti.Anyway nu asta conteaza

Bebee,zi tot ce ai de spus,nu-mi pasa!

daca nu iti pasa de ce sa mai zica

Link to comment
Share on other sites

Bai culay, tu esti seful noi venitilor, cum apare unul trebuie sa-i sari in cap ca si-a scris anapoda postul de intrare, trebuie sa fii tu comentator acolo, sa arati ca esti sef. Am impresia ca tot la tina am vazut regula:"trateaza-l pe cel care are posturi mai putine, ca fiind cel mai prost din intreaga discutie".

Link to comment
Share on other sites

Bai culay, tu esti seful noi venitilor, cum apare unul trebuie sa-i sari in cap ca si-a scris anapoda postul de intrare, trebuie sa fii tu comentator acolo, sa arati ca esti sef. Am impresia ca tot la tina am vazut regula:"trateaza-l pe cel care are posturi mai putine, ca fiind cel mai prost din intreaga discutie".

Ce aveti ma toti cu post-urile?

Link to comment
Share on other sites

bai sa mor eu.asta culay cine ii?cum lipsesc 2 saptamani de pe forum, cum mai sare hackaru din tufis.

Omule cand spun Culay nici nu ma gandesc la hacker,dar tu te crezi hacker ca folosesti un stealer,si alte tools,Gary Mckinnon tot respectu el se poate numi hacker dar lasati atitudinea asta de hacker,dai un flood,spargi un site cu haji,pangolin altele gata mare hacker!

Hai ma iesi altu care zice Culay,nu stiu ce Culay,Culay face aia,Culay o ia pe acolo!

Am vazut care-i treaba pe aici da ca unu incepe cu limbaj vulgar/rautacios sau da ca primul incepe sa vorbeasca frumos sa aline toti se ia dupa el!

Exemplu:http://rstcenter.com/forum/30394-ciupanezul.rst

Sunt ceva baieti mai vechi,care merita tot respectu!

Edited by culay
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...