Jump to content
wind

De maine nu ma mai vezi ..

Recommended Posts

Ce va bagati aiurea in seama pizdelor ?

Stii vorba aia 'Râde ciob de oal? spart?.'? Cam pe asta o aplici tu acum.

Cu thread-ul asta de cacat ce vrea sa fie un 'prank' elaborat, mi-ai mai irosit inca 2 minute din viata (a trebuit sa scriu si postul asta, nu?). Cat despre a cere sfaturi, nu e nimic gresit in asta, poate doresti mai multe opinii de pretitundeni pentru a ajunge la un rezultat final, ti-ai pus neuronul salbatic si singurel la lucru sa iei concluzia asta in calcul? Nu prea! Bad, bad, bad!

Link to comment
Share on other sites

Ce va bagati aiurea in seama pizdelor ? pr00f, tu du-te plangi pe forumuri ca ai probleme de familie :)), retardatule, cum plm sa plangi pe forumuri ? :)))) eu apelam la prietenii din realitate daca eram in locul tau .. s-au tu n-ai asa ceva ? :))

Nu prea vad ce probleme ai avea cu ceilalti atata timp cat tu esti mediocru. Nu e problema ta si nu te priveste ce fac celelalte persoane.

Link to comment
Share on other sites

Guest blackboy1337
Ce va bagati aiurea in seama pizdelor ? pr00f, tu du-te plangi pe forumuri ca ai probleme de familie :)), retardatule, cum plm sa plangi pe forumuri ? :)))) eu apelam la prietenii din realitate daca eram in locul tau .. s-au tu n-ai asa ceva ? :))

taci date'n mm de drogat.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...