Jump to content
wildchild

reptiliana serpiliana

Recommended Posts

Eu cred ca va este ciuda.

Domnul Dan Diaconescu deschide mintile tinere, le provoaca la gandire.Va este ciuda viindca voi nu v-eti aparea vreodata in emisiunea dumnealui.

Este un mare on, neinteles pana la ora actuala, si eu cred ca exista civilizatia reptiliana, numai ca stau sub apa, noi defapt suntem mutanii genetici ai epocii.

Link to comment
Share on other sites

Mi se par mai prosti cei care se uita.

Uitati-va la Patrunjel.

:)

Daca razi, te rog fa ce fac si eu.

Tine palma la cam 2 radiani in fata fetei, concentreaza-te, si apoi pune un chibrit in mijloc.

Daca ai si tu putere de peste lumea asta (desi nu ma astept) ar trebui sa vezi capul chibritului inrosinduse, pana la nivelul in care face aerul sa se dilate intr-atat incat devine vid.

Asta e dovada ca puterea care circula deasupra noastra din cauza astrelor Guadala exista, si ca ne influenteaza lumea.

De fapt, lumea noastra nici nu exista, e o iluzie creeata de razele radiante din stelele care se distrug in alte lumi.

Dar trebuie sa ai puterea ca sa intelegi asta...nu ma astept la tine sa intelegi

Link to comment
Share on other sites

Daca razi, te rog fa ce fac si eu.

Tine palma la cam 2 radiani in fata fetei, concentreaza-te, si apoi pune un chibrit in mijloc.

Daca ai si tu putere de peste lumea asta (desi nu ma astept) ar trebui sa vezi capul chibritului inrosinduse, pana la nivelul in care face aerul sa se dilate intr-atat incat devine vid.

Asta e dovada ca puterea care circula deasupra noastra din cauza astrelor Guadala exista, si ca ne influenteaza lumea.

De fapt, lumea noastra nici nu exista, e o iluzie creeata de razele radiante din stelele care se distrug in alte lumi.

Dar trebuie sa ai puterea ca sa intelegi asta...nu ma astept la tine sa intelegi

Bine domnule Patrunjel.

Cum spuneti dumneavoastra.

:)

Link to comment
Share on other sites

@tromfil Pana si cratimele sunt tehnici subversive ale masonilor.Tu stii ca de fiecare data cand pui o cratima, sufletul tau se apropie de Poarta Galactica cu un centimetru? De-aia s-au inventat cratimile, ca sa ne ia sufletul fara sa ne dam seama, noi trebuie sa ne intoarcem la populatia crocodiliana, alta solutie nu exista...

@root_prime Daca as lua patru stelute nu m-as supara.

Link to comment
Share on other sites

@ p3tru : cam asta ma chinui si eu sa-mi dau seama ...

Patrunjel : te transformi frate in reptilian ? Sau ai doar febra si delirezi ?

--------------------------------------------------------------- <-- cratime

Ah , m-am apropiat cu -------------------------------------------- (nr de cratime) cm mai aproape de Poarta Galactica !!! UUUUUUUUUUUUUUUU !!!!!!!

fuck-it-bro-lets-get-high.jpg?imageSize=Medium&generatorName=Stoner-Dog

Link to comment
Share on other sites

cred ca in secunda asta anunta apocalipsa la coltu strazii si face bule la gura

Se cheama spume, si sa stii ca si alea sunt din cauza ca natura goriliana a omului inlatura mereu materie, si materia aia (spirituala, inexistenta defapt) este eliminata prin spume. De fapt, "golul" din interiorul spumelor este spiritul caleidoscop al omului, care iese, pentru a ajuta omul sa treaca intr-o treapta superioara, care ajuta psihicul, mintea, si metafizicul.

Daca nu stii, nu vorbi...

Link to comment
Share on other sites

@ Patrunjel, trebuie sa ne intalnim mai rapid sa mergem la o bere, si sa-mi recomanzi si mie de unde iti cumperi weed... de efecte secundare de astea am si eu nevoie la ora de religie sa ma pun in gura cu preotul =))

LE; vezi ca ai un pm de ieri cred (sa-mi mai dai odata add, ca imi apar alte kkturi)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...