Jump to content
_Nephthys_

hello

Recommended Posts

Scanezi si tu frumos cu un antivirus recomand Dr.WEB sau Malwarebytes poate ai vreun rat stealer ceva:)

downloading... -.- vezi? daca n-am avut probleme de genu' pana acuma.. :)) omu' numa cand se da cu capu' de perete cauta solutii. merci,o sa ma chinui sa fiu mai atenta.. cre'ca mi-am dat si seama cum am muscat-o...

Link to comment
Share on other sites

  • Moderators

De ani de zile de cand frecventez acest forum nu am vazut mai mult de zece fete care sa se prezinte si noua din ele s-au dovedit a fi ei, exceptand prietena lui neme (poznasha).

Pe capitolul IT (advanced) sunt misogin pentru ca am vazut destule cazuri in care fetele au dat-o in bara rau de tot.

Link to comment
Share on other sites

Chestia care probabil ma f?cut sa intru în topic e ca spus ca nu î?i mai f?cuse cont pe aici sau cel pu?in nu cu nume masculin dar era ?i Johndoe acolo.

Mie mie indiferent de rasa ?i de apartenenta sexuala , fiecare are dreptul sa intre ?i sa scrie pe forum

Pe deoparte vroiam sa ?tiu de ce ascunde Johndoe in rest

Peace !

Am umplut topicul prea mult

Link to comment
Share on other sites

De ani de zile de cand frecventez acest forum nu am vazut mai mult de zece fete care sa se prezinte si noua din ele s-au dovedit a fi ei, exceptand prietena lui neme (poznasha).

Pe capitolul IT (advanced) sunt misogin pentru ca am vazut destule cazuri in care fetele au dat-o in bara rau de tot.

scuze sa te dezamagesc si pe tine,dar tot fata raman. aia e :)) nu te invinovatesc ca esti misogin,pentru ca cel putin vis-a-vis de mine,merge chestia cu bata la IT. dar macar incerc. toti incepem undeva. nu spun ca o sa ajung departe..dar na...imi dau silinta,dupa cum spuneam :)

Link to comment
Share on other sites

care ii vrea profilu' de FB? :))

surprinzator,inca il mai am ^.^ ce-i drept,mi-au dat add tot felu' de "persoane dubioase"...dar nu ar fi primii care incearca sa se bage in seama la viata mea... asa ca nu dau add daca nu cunosc. un fel de "ce sa te legi la cap daca nu te doare". totusi nu incurajez pe nimeni sa-si puna ambitia :))

Link to comment
Share on other sites

buuuun,in primul rand salutari tuturor ^.^

numele meu e maria,si cam 10 luni pe an is prin timisoara,la faculta(medicina). am 22 de ani...(acuma tot trag cu ochiul la chestionarul lui pyth0n3 :D sa vad ce sa mai zic de pe acolo) nickname-ul il am de prin tinereti,e luat din mitologia egipteana(is mare fan civilizatii antice),

bingo, bine ai venit dragule

Link to comment
Share on other sites

Sal bine ai venit.

Nu prea vad unde e problema, ca fata s-a inregistrat, si a avut sange'n pizda sa se prezinte.

Aici vad o multime, de coaie umplute, saturate de atata labarit, care cauta o pizda sa futa si ei.

Lasati-o pe fata, ce pula mea. Daca nu e fata, sa ne suga pula la toti.

Daca esti fata, iti urez calduros "Bine ai venit pe RST"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...