Jump to content
Guest Nemessis

Osama bin Laden a murit

Recommended Posts

Poate ati vazut la televizor ca dolarul american se afla intr-o scadere rapida. Acum dupa moartea lui, dolarul se apreciaza. Poate fi adevarat ca a murit, insa eu cred ca este un truc pentru a ajuta economia S.U.A. :)

Asta pe langa multe altele.....

Link to comment
Share on other sites

Dati-i votul lui Obama ,c? l-a-mpuscat pe Osama!

Obama, omul negru de la Casa Alba,ne anunta fericit c? omolugului s?u de la conducerea Al-Qaeda i-au fost facute cateva g?uri in zona capului.

Întreaga Americ? ,fluturând stegule?e cu Obama,î?i manifestau bucuria pentru c? democratia a invins terorismul(un efect al democratiei).Aceea?i oameni, care acum cativa ani protestau ca fratii si copiii trimisi Unchiului Sam,veneau pixelati in cutii acoperite de drapelul american,acum se bucura ca Obama a scos cuiul unei grenade pe care o tine mesianic in mijlocul poporului s?u.(yes he can!)

Privit de la distanta ,episodul este o campanie electorala inceputa mai devreme,care a transformat un boschetar haituit in munti,intr-un martir al vremurilor noastre.Moartea lui va face mai mult rau decat bine.9/11 va fi un precedent.Singura diferenta va fi faptul ca regizorii nu vor mai fi cei de la CIA&Co ,ci teroristii adevarati.

Link to comment
Share on other sites

"Si eu l-am ucis pe Colonelul Gaddafi aseara. N-am facut poze si i-am aruncat corpul in mare. Credeti-ma pe cuvant, chiar e mort"

"10 ani. Miliarde de dolari. Mii de soldati morti. Tehnologie de ultima ora. Statele Unite in sfarsit l-au gasit pe Bin Laden ..... la el acasa!"

"Organizatorul de la 11 septembrie mort? Prostii, nu l-am vazut niciodata pe George W Bush intr-o stare mai buna"

"Americanii au avut o idee buna. Daca ii omori pe toti cei din Orientul Mijlociu, unul din ei TREBUIE sa fie bin Laden"

How fucking true

Link to comment
Share on other sites

"10 ani. Miliarde de dolari. Mii de soldati morti. Tehnologie de ultima ora. Statele Unite in sfarsit l-au gasit pe Bin Laden ..... la el acasa!"
- am zambit cand am citit asta. Vorbeam cu cineva despre asta, ca e f interesant unde l-au gasit. Bine-nteles americanii nu cred, si daca le dai dovezi; sunt f spalati la creier.

E f interesant ca luptele continua, si nimic nu s-a schimbat. Acuma sunt speriati ca teroristii se vor razbuna; deci frica continua.

Link to comment
Share on other sites

Obama mai are pana in 2012 in Noiembrie, pana atunci is mai pierd multi casele, locurile de munca, si uita de Osama. Totusi, lumea incet se desteapta, si nu cred ca Obama o sa fie tot la putere dupa 2012. Nu cred ca lumea e asa de proasta, dar am mai gresit si inainte. :))

Link to comment
Share on other sites

Da lol cica acuma "sau convins" ca majoritatea teroristiilor se ascund in Afganistan.

Ba ma lasi, de parca suntem copii care asculta de tata si daca ne spune sa ii scarpinam spatele plin de bube.

E incredibil cat de ignoranti sunt unii.Eu sunt curios daca multimea aia fericita care sa adunat in fata casei albe sa adunat pt. "victorie" sau au crezut ca sa terminat razboiu.

Daca pentru "victorie" e destul de trist.

Adica au niste scuze de tot rasul americanii astia...

PS:Noua mea ocupatie sa ma pis pe mn. de ras pe failblog vazand ce idei traznite au unii :))

Edited by prodil89
Link to comment
Share on other sites

Ba un lucru n-am inteles vreodata.

Pe Saddam Hussein l-au gasit imediat. Prin cacat prin pamant pe sub apa... l-au gasit.

La cat de bine sunt pregatiti in asa ceva te gasesc astia si la 1 KM sub pamant.

Cum pula mea le-a luat 10 ani sa-l gaseasca pe Bin Laden?

Unele lucruri sunt prea evidente. Da pula mea... la nesimtire...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...