Jump to content
Guest User Name

Metode de a teroriza un profesor

Recommended Posts

Guest User Name

Am nevoie de niste metode/sfaturi pentru a-mi teroriza profesorii.M-am tot gandit cum ii pot face sa dispere.Cele mai buni idei ,care le voi si aplica ,sunt urmatoarele

sa scriu cu spray-ul injurii la adresa lor(sau sa fac sablon)

sa le postez numarul de telefon pe site-uri cu matrimoniale.

sa vin cu coroana de flori si lumanari,cu numele lor pe coroana.

sa-i umilesc scuipandu-i,injurandu-i,etc...

sa chem stirile sa o fac de cacat ca si cum ar veni beata la ora.

Mai am nevoie de niste idei cat se poate de tari.

Mentionez ca m-au lasat repetent din cauza unor conflicte vechi,cat si a absentelor ,si nu mai am nimic de pierdut.

Inainte de a face actiunile de mai sus,vreau sa fiu sigur ca sunt transferat in alta parte,si nu imi va putea face nimic.

Cei ce comentati aiurea,va rog sa va abtineti,deoarece nu stiti povestea.

Deci,astept niste idei tari!

Link to comment
Share on other sites

Guest Mosad

Il suni noaptea cu nr ascuns si ii zici ca esti moartea,ii vopsesti usa cu cacat,daca stai deasupra lui/ei te poti pisa pe rufele de pe sarma. Solutii sunt dar nu cred ca merita,a fost problema ta ca nu ai invatat,nu a profesorului.

Link to comment
Share on other sites

Daca ai numarul lui, cel mai bine ii dai beep cu numar ascuns. Apoi il suni spre dimineata (cand e somnul mai dulce) si ii zici ca fiul lui/ei e dependent de heroina si ca tu esti traficant, iar fiul ei trebuie sa iti dea o suma de bani. Ea suna la politie, politia face investigatii si gata :).

Link to comment
Share on other sites

...sau te arunci de pe bloc si scapi si tu de el si el de tine. O sa ramai in memoria colectiva ca un "erou" care s-a sacrificat pt toti repetentii (probabil ca a mai lasat repetenti si pe altii).

Nu veau +rep daca nu te-am ajutat cu nimic. :)

PS: nu vezi ca toti cei de aici fac misto de tine? cum poti sa ceri altora sa gandeasca pt tine? Daca nu esti in stare sa faci un rau, las-o moarta. Nu ca as recomanda razbunarea; sti tu... "razbunarea este arma prostului". Incearca ceva mai inteligent

Link to comment
Share on other sites

Nu are sens doar sa ii zidesti usa . Zidesti usa lasand un spatiu mic (desigur prin care sa nu poata sa treaca) si astepti sa se usuce cimentu. Apoi prin acel spatiu torni benzina si dai foc (dupa ce ai dat foc poti pune si ultimele caramizi daca insisti ) Metoda functioneaza cel mai bine la un etaj de mai sus. Are 2 variante sa stea sa arda sau sa se arunce pe geam :) orice ar face moare . Il vei omori atat psihic cat si fizic .

P.s. faza asta poti sa o faci dupa cea cu telefonul in care ii spui ca esti moarte si vii , desi ar putea alerta politia inainte sa apuci sa il zidesti .

+1

Edited by sese
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...