Jump to content
Teakroy

Anti-femei

Recommended Posts

du-te pe un site de matrimoniale, daca ai chef. aici nu esti pe centura, benny, ca sa te exprimi in asemenea hal.

nytro, sunt prea tanara ca sa nu ma enervez si prea batrana ca sa imi mai pese de unele chestii. calculeaza si singur media. si cum tu nytro iti rezervi dreptul sa urasti femeile si eu imi pot rezerva intr-o zi dreptul sa urasc barbatii.suntem la fel de liberi. diferenta este ca unii ma pot determina sa ii urasc, pe cand altii ma pot determina sa nu fac asta.

Edited by empathy
Link to comment
Share on other sites

du-te pe un site de matrimoniale, daca ai chef. aici nu esti pe centura, benny, ca sa te exprimi in asemenea hal.

nytro, sunt prea tanara ca sa nu ma enervez si prea batrana ca sa imi mai pese de unele chestii. calculeaza si singur media.

deci esti si proasta pe langa faptul ca esti urata:), esti plictisitoare!

Sunt 2 variante:

1.Esti o copila idioata care nu stiu ce naiba cauta pe forum, chiar sunt curios, tu ce cauti pe forum

2.Esti o femeie urata, nefututa, care tot nu stiu ce cauta pe forum, deci ce cauti pe forum(ma repet, am tendinta sa fac asta cand ma emotionez, esti speciala :*, sa ai noroc sa te loveasca trenul)

Link to comment
Share on other sites

Pentru mine exista doua feluri de oameni: cei care gandesc si sunt capabili sa poarte o conversatie inteligenta (indiferent de sex) si restul.

Despre cum sunt femeile sincer nu va pot da un raspuns concret, ca orice alta categorie de oameni, marea majoritate sunt plictisitoare si proaste (dar din nou nici prostia nu are sex), eu va pot spune ca nu imi petrec timpul in compania femeilor pentru ca pur si simplu subiectele de conversatie abordate de marea lor majoritate pe mine ma plictisesc ingrozitor (boarfe, cosmetice, barfele la adresa altor femei, barfele la adresa barbatilor, ridicatul in slavi al iubitilor lor, amantilor, pisicii sau dumnezeu mai stie ce, etc.), iar ele nu ma primesc in grupul lor pentru ca am obiceiul de a spune adevarul crunt si fara menajamente oricand mi se adreseaza o intrebare.

Cunosc si femei inteligente cu care imi face placere sa vorbesc si femei a caror simpla prezenta ma dezgusta. La fel cunosc si barbati inteligenti (mai multi decat femei datorita faptului ca barbatii sunt predominanti la informatica) si nesimtiti care fac umbra pamantului degeaba.

Cum ziceam intr-un alt post, nu sunt feminista, fiecare obtine atatea drepturi cate isi merita (imi dau seama ca e o declaratie cam utopica si ca in viata rar primesti ce meriti, insa, nu cred ca am vazut vreodata cu ochii mei un caz real de discriminare sexuala unde nu a fost cazul).

Oricum fiecare are o parere legata de subiectul asta care poate fi dezbatuta pana la sfarsitul timpului fara sa se ajunga la un rezultat.

Link to comment
Share on other sites

Târfele's tot târfe, indiferent de sex. In orice situatie, orice ar fi .. ele nu pot pur si simplu sa faca apel la ultima firimitura de bun simt si sa renunte la umflatu' in pene. Ea trebuie sa fie cea mai tare'n replici, sa zbiere cel mai tare, sa aiba intotdeauna dreptate si neaparat sa aiba ultimele cuvinte de spus. Mi-e dor de PAX in astfel de situatii!

Benny .. nu stiu de ce iti pierzi timpul cu anonima asta! Nu e amuzanta, nici capul nu o duce prea departe si nici nu reusesti s-o scoti la capat cu ea sa o faci sa inteleaga ce e de inteles.. pentru ca e doar o târfa ieftina cu chef de "impus respect".

Nu sunt misogin de fel dar cele de categoria ta trebuie sa-si cunoasca locul si sa citeasca de 2 ori inainte sa dea click pe Submit reply. Si daca te zgarie pe suflet ce tocmai ti-am zis sa sti ca o meriti din plin. Vrei sa te dai o "Lady" si ceri singura pula omului sa ti-o infiga in gat cand tocmai si-a cerut scuze. Târfo..

Link to comment
Share on other sites

da, surge, majoritatea femeilor sunt proaste si plictisitoare , adica ai citat din cum sa te dai bine pe langa majoritatea celor care se ghideaza dupa regula toate femeile sunt proaste si curve, si daca voi sustine si eu asta, ma incadrez in tipare si pe acest forum. super!! oops, am uitat ca asta se incadreaza la pupincurism mascat.

Link to comment
Share on other sites

Guest Sicko

@empathy daca imi dovedesti ca stii sa te futi bine, vorbesc cu @benny sa incerce sa se calmeze si sa te futa si el dupa ce termin eu.

Sau preferi in 3 etc? Facem un RST Gang Bang.

Link to comment
Share on other sites

Si astfel se facura 9 pagini de aberatii si cretinitati inutile,care nu au nici cea mai mica legatura cu securitatea it/hacking.Stiu ca e la offtopic dar prea de tot.Si va mai mirati unii dintre voi ca se duce de rapa forumul,pacat de munca celor care au pus umaru si au facut ceva pentru comunitatea asta.Certuri si discutii inutile,fara nici o finalitate practica.

@empathy daca esti asa cum ziceai,ca isi rup altii gatu dupa tine pe strada,tine-o pentru tine.

Edit:a ajuns la a 10a pagina

Link to comment
Share on other sites

Pai poate si l rup, cand o vad rapid intorc capu in alta parte si na...datorita vitezei se mai intampla. Un admin sigur vede adresa cu care ea s a inregistrat, i vede avatarul, eventual cauta un hi5... poate e pax cu alt user:))

Link to comment
Share on other sites

da, surge, majoritatea femeilor sunt proaste si plictisitoare , adica ai citat din cum sa te dai bine pe langa majoritatea celor care se ghideaza dupa regula toate femeile sunt proaste si curve, si daca voi sustine si eu asta, ma incadrez in tipare si pe acest forum. super!! oops, am uitat ca asta se incadreaza la pupincurism mascat.

empathy, eu mi-am argumentat o parere personala si dupa cum ti-am mai spus, internetu-i plin de forumuri mai "prietenoase" daca nu iti place aici poti sa iti cauti alt forum.

Plus nu cred ca am citit vre-un post scris de tine din care sa reiese ca ai avea un interes legat de IT si intamplator asta-i forum de hacking (asta tine de calculatoare). Si doar pentru ca suntem de acelasi sex nu inseamna ca trebuie sa fiu de aceeasi parere cu tine.

Mergi si canta la alta masa.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

empathy, eu mi-am argumentat o parere personala si dupa cum ti-am mai spus, internetu-i plin de forumuri mai "prietenoase" daca nu iti place aici poti sa iti cauti alt forum.

Plus nu cred ca am citit vre-un post scris de tine din care sa reiese ca ai avea un interes legat de IT si intamplator asta-i forum de hacking (asta tine de calculatoare). Si doar pentru ca suntem de acelasi sex nu inseamna ca trebuie sa fiu de aceeasi parere cu tine.

Mergi si canta la alta masa.

te iubesc, o fata cu capul pe umeri :X

Link to comment
Share on other sites

surge, cred ca tu erai pe la masa mea. nu te-a obligat nimeni sa vii si pe aici sa afirmi din nou ce ai afirmat pe un topic anterior.

Femeile ca tine sunt niste comori, de aceea ele trebuie ingropate.

PS: poti sa fi oricat de buna, daca esti proasta ca noaptea eu n-as iesii cu tine pe strada ca m-ai face de ras

Edited by wildchild
Link to comment
Share on other sites

surge, cred ca tu erai pe la masa mea. nu te-a obligat nimeni sa vii si pe aici sa afirmi din nou ce ai afirmat pe un topic anterior.

Nu stiam ca am nevoie de aprobarea ta sa postez pe RST, mai ales ca primul meu post in thread-al asta nu ti-a fost adresat tie personal,ci tu mi-ai dat quote motiv pentru care ti-am raspuns.

Dar, te rog, continua-ti show-ul ca pana la urma poate reusesti sa vindeci pe careva de misoginism.

Link to comment
Share on other sites

Te felicit ,esti bun sa filtrezi siteurile normale de cele gay ,interesant.

Data viitoare foloseste Google dorks poate le furi toata arhiva de filme ..

ce prost esti sa moara bibi...atat de prost cum n-a mai fost...l-ai depasit pe jicu

Link to comment
Share on other sites

cred ca asta o sa ramana forumul cu o singura femeie : surge. : ))

si daca tot am postat mesajul lui benny , sa le postez si pe ale lui nytro.cred ca nu se va supara. neah. is prea multe. mi-e lene.

Edited by empathy
Link to comment
Share on other sites

cred ca asta o sa ramana forumul cu o singura femeie : surge. : ))

si daca tot am postat mesajul lui benny , sa le postez si pe ale lui nytro.cred ca nu se va supara. neah. is prea multe. mi-e lene.

Mi le-as posta singur dar imi e lene. Si nu e nimic interesant in ele.

Ma asteptam la una ca asta. :)

Edit: Le am doar pe ultimele 3:

Da, noi suntem mai porci. Suntem tineri, vorbim urat in viata reala si nu putem vorbi urat pe un forum? E absurd.

Amandoi ati inceput sa vorbiti urat. Eh, pe aici se intampla des sa se vorbeasca urat, incearca sa te obisnuiesti. Si nu pune la suflet.

Da, inseamna ca asta nu e tocmai un loc potrivit pentru femei.

Adica in general barbatii sunt interesati de calculatoare, e greu sa rezisti printre ei...

Nu stiu ce sa zic.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...