Jump to content
89123

sugestie pt. regulament

Recommended Posts

cer schimbarea regulamentului intr-unul normal, unde jignirile, injuraturile, remarcile rasiste, sexiste , in general remarcile discriminatorii sa fie pedepsite cu un suspend, un warn, un ban, in functie de gravitatea lor. daca nu, macar sa se schimbe numele siteului , ca sa se stie ca pe aici nu poate nimeni purta o discutie civilizata , ci numai injuraturi.sunt si forumuri unde hackerii nu se dau mari ca au coaie si stiu sa injure.

Edited by 89123
Link to comment
Share on other sites

am doar 2 posturi de cand am trecut peste ban, grozavule. oricum, nu am deschis threadul asta ca sa il citesti tu. probabil urmeaza sa imi mai iau cateva injuraturi de la needucatii de pe aici. am facut doar o sugestie, n-am dat cu paru.

Edited by 89123
Link to comment
Share on other sites

ati intrat vreodata pe forumul seopedia? aia de ce nu se injura ca pe aici? am tot respectul pt. astfel de forumuri. pana la urma nu e vorba de cenzura. una e sa scrii bagami-as p**a si alta e sa scrii bagami-as pula. macar daca aveti de gand sa injurati alegeti o varianta mai cizelata. cuvintele pe care le folosesti te reprezinta, fie ca iti place sau nu. si in gasca mea se mai injura , dar cand am auzit ca nu mai inceteaza cu injuraturile am plecat si i-am lasat dracu. prima oara am trecut cu vederea si a doua oara la fel, deja de a 3-a oara mi se face scarba sa mai aud cuvinte de genul bagami-as etc etc.

sau mi s-a spus cica sa nu pun la suflet. pai cum, dupa ce ma injuri in ultimul hal ce vrei sa fac?in lumea reala pentru o injuratura poti primi avertisment sau amenda, daca e mai grav.

Edited by 89123
Link to comment
Share on other sites

e clar ca n-am cu cine ma intelege pe aici. era mai bine daca nu stiam sa trec de ban.si da, sunt empathy. asta e ultimul meu post.le multumesc adimistratorilor ca au tinut totusi cont, desi destul de putin, de ce i-am rugat. cine stie poate intre timp se va schimba si regulamentul....pa!

P.S. tot ce am scris pana acum a fost pt. ca am vrut un forum mai bun. desi am fost jignita, nu i-am injurat pe cei care m-au jignit pe acest thread.

Edited by 89123
Link to comment
Share on other sites

e stupid sa pui pe un forum de genu sa nu se mai injure...

Ideea mea suna in felu urmator. La off topic sa ne mascarim sa ne injuram scuipam pana ne ia dracu....dar la restu cand e vorba de ajutor, cereri, tutoriale etc sa devenim maturi

e cel mai ok

Link to comment
Share on other sites

am zis ca nu mai postez nimic, dar vad ca n-am fost inteleasa. nu e stupid sa ceri cuiva sa nu mai injure. stupid e sa injuri in loc sa vorbesti civilizat. daca iesi din casa si te certi cu cineva si ala incepe sa te injure, ce faci? incepi sa il injuri si tu si totul degenereaza intr-un conflict. iar conflictele nu duc la nimic bun.de-aia nici nu voi mai reveni pe acest forum sa postez, pt. ca intotdeauna vor exista persoane care ma vor injura sau ma vor jigni, iar administratorii vor sta in fata calculatoarelor citind si amuzandu-se copios si nu vor face nimic.gata. pa!

Link to comment
Share on other sites

cer schimbarea regulamentului intr-unul normal, unde jignirile, injuraturile, remarcile rasiste, sexiste , in general remarcile discriminatorii sa fie pedepsite cu un suspend, un warn, un ban, in functie de gravitatea lor. daca nu, macar sa se schimbe numele siteului , ca sa se stie ca pe aici nu poate nimeni purta o discutie civilizata , ci numai injuraturi.sunt si forumuri unde hackerii nu se dau mari ca au coaie si stiu sa injure.

Cred ca ar fi ok, in afara de chestia cu remarcile rasiste. Imi place sa injur ciori si unguri :)

Apropo de "hackeri", pe ce forum ai vazut specia asta pe cale de disparitie ?

Ia cititi aici ce este un Hacker

Link to comment
Share on other sites

  • Moderators

RST este unul din forumurile in care iti este acordat dreptul la libera exprimare. Cum au spus si cei de mai sus, poti injura, dar daca incepi sa te iei la cearta cu altcineva, te alegi cu avertismente si/sau ban.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...