Jump to content
gixman

[FUD]L3G!T™ Public Crypter 1.0

Recommended Posts

2qdn62u.png

Testat pe :

-BlackShades[-]

-CyberGate[x]

-DarkComet[-]

-Spy-Net-netestat inca

-iStealer 6.0[-]

-iStealer 6.3[-]

Download Link:

2shared - download crypterFUD.rar

Password :

Encrypted->Tigo-3fX->Armon-64->HAZZ-15(x2)->ZONG22

s=HhP9KESOMEBuXMPcRK1uNhXc+4BNLNXrI6IvkcY4HMUcLgs9ZhLxYAXrrQwd1nUnvQLbRXLOYmSrYKL=YDUy7w

Macar la astea sa mearga...la cybergate nu mai merge.

Link to comment
Share on other sites

Il suflati in popnet degeaba, vroiam sa pun eu parola sau alt link dar nu vreau sa-i stric imaginea autorului original L3G!T™ a zis ca numai face daca este facut public sau,

If some of you guys are caught in doing a Public Crypting Service with this Crypter i'll instantly remove all download links, and will stop to update the crypter.

mie unu nu imi pasa, este facut in vb .net si pana si un copil cu cel putin 1 an de experienta visual basic poate sa se apuce de facut cryptere, insa ma amuza faptul ca tu te-ai luat dupa toti care au criptat arhiva ca autorul original in n cryptere(iti zic eu unu care a auzid si stie ce inseamna FUD e o mare probabilitate sa fi auzit si de Matt Blaze / crypto.com), puteai sa nu faci lucrul asta.

Articolul original L3G!T™ on hackforums: Hack Forums

Stub archive :

WgYJ7OPTk04H/16/DgDovHhr402NZHBE=+BWZRcGDf67W4h9D0Bs6l48k4I1ITNkgYJDGD94GSG64fTBG5Iwytt4IW3B+BWC?lcG7zZsC8hjv3Ys6dWMDfVIcISSkezk7dz84GTj6Hf8B3WI4fhTWfWI6GtfB+YGCkHb=gz7C8hTWINl1?dZfklfR=ytn

Encrypted -->REVERSER>ZONG22(x 2)>REVERSER >T-ASCII>TIGO-3FX(x 3)

Nu putea lipsi un ratat de la hackcomunity.com(satz333>>leecher de cacat a fost banat in aceeasi zi) sa posteze si el crypteru dupa o zi dupa ce a fost postat pe hackforums:

L3G!T

Din fericire ratatul a fost banat,

Private FUD Crypter Source only for $16 .Contact ME on PM !!

Dar acum numai e FUD incearca sa numai dai copy->paste fara sens,

no vouch - lost ALL of installs testing this crypter few days ago - buyed 2 unique stubs few weeks ago - detected after 2 days (all two) - sorry dude, but i can't trust you anymore.

You said you will telling me, if the problem that happen with my installs is been fixed and before you publish this crypter - now i see your thread...

You're Text is: Happy to help you - thx 4 helping - now i need no help anymore because all my installs are gone. CONGRATS - Your HELP was successfully !

Oricum autorul se tine de treaba si updateaza zilnic crypteru', sa speram ca numai vinde sursa pe maruntis.

Iar pentru voi restul,

2qdn62u.png

Encrypted->Tigo-3fX->Armon-64->HAZZ-15(x2)->ZONG22

s=HhP9KESOMEBuXMPcRK1uNhXc+4BNLNXrI6IvkcY4HMUcLgs9 ZhLxYAXrrQwd1nUnvQLbRXLOYmSrYKL=YDUy7w

Tigo-3fX

Armon-64

HAZZ-15(x2)

ZONG22

Data viitoare numai fa pe desteptul sa faci ce face si altul,ca o sa se trezeasca un nebun ca mine sa te faca de rusine, daca tot dai copy->paste de la un user banat L3G!T sau chiar fie si de la autorul original Hack Forums

Posteaza linku original, ba chiar fara parola, daca ai fi citit bine omu zice ca le face update zilnic la link....si originalitatea ta se duce de rapa:))

PS: Cryptere apar zilnic, nu ma judecati pentru ca ii spun omului sa face ceva corect, desi e facut in vb totusi e destul de complex si asa, si sa nu imi spui ca nu inteleg ca nu ar trebui facute publice pe mana oricui, dar aici pe forum sunt mai mult ca sigur ca sunt persoane care au ce face cu un crypter si au nevoie, si mai sunt persoanele care stiu cu ce se mananca un crypter si fac upload pe virustotal din proprie initiativa doar sa faca rau....acum spunetimi acele persoane nu stiu sa decodeze tirgo-3fx?? cand omu zice exact pasii de encodare?

Cat despre mamaligari...aia habar nu au ce e un crypter, si nu prea stiu ce sa caute, si nu prea au ce sa caute pe acest forum:)

Edited by me.mello
au nevoie/ nu eu nevoie
Link to comment
Share on other sites

so?? crezi cas singurul care posteaza sau imparte cu voi niste cryptere sau mai stiu yo ce?? hai man sa fim seriosi...we live in ROMANIA,eram sigur c-o sa se intample asta ca unu o sa scrie aici ca l-am luat de pe hf dar asta no sa mai fie valabil ca e dus crypterul in momentul de fata ca i-am vazut si yo pe astia ca au facut scandal pe hf cu chestia aia si cu ce scop?? omu acuma sa enervat isi face banu acuma si il doare in basca daca il mai imparte sau nu.so chill have a smoke si relax,ca deja facem deviem de la subiect!!

Link to comment
Share on other sites

@gixman stai chill man nu am zis cu rautate, stiam ca o sa se duca de rapa crypterul, dar credema ca si eu am facut atatea in ASM, acum le fac si eu in VB ca se fac foarte foarte simplu.

Ce vroiam sa zic este ca nu trebuia sa cryptezi parola in toate cacaturile cum a facut ala, ba mai mult tu ai facut cam acelasi lucru insa ai cryptat altfel:)

Faza e ca oricum s-a dus de rapa, insa omul le updateaza mereu, chiar daca nu o sa mai faca public sau sa vanda source, asadar ma gandeam sa il dai fara parola cryptata, ca daca ai citit mai sus, cine are nevoie n-o sa il futa...

Concluzia: Cryptere apar zilnic, trebuie sa stii unde sa bati, si e frumos sa dai free, lasa oamenii care zic ca "ce bine ca ai pus aprola cryptata, asa no sa se futa crypteru" dupa parerea mea e gresit asa ceva....mai ales aici pe forum:)

Sper ca nu te-ai suparat, nu am avut intentia sa te jignesc cumva.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...