Jump to content
loki

eu

Recommended Posts

Dupa o lipsa indelungata m-am gandit sa fac totusi niste precizari.

O duc rau cu timpul liber. Probabil o sa continui sa absentez si habar n-am ce se mai intampla pe aici de ceva saptamani sau luni incoace.

Probabil o sa continui sa lipsesc. Revin eu candva dar se tot schimba lucruri in jurul meu si inca nu ma decid ce sa schimb sa mearga mai bine ... imi cam ajunge si lipsa timpului liber consumat pe meserie romaneasca ... in fine divaghez.

Ca idee: habar n-am cand o sa mai intru pe aici in viitorul apropiat. Poate o sa mai intru din cand in cand doar pentru citit.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Stati ca vulturii, abia asteptati o mica greseala gramaticala.

wildchild, daca nu ai nimic mai bun de facut, dute si fa o plimbare..........

Du-te gicule, eu vad ca-s 2!

Daca crezi ca a fost cu intentie rea si nu ai vazut scopul, o sa iti dai seama cand o sa te uiti de 2 ori la ce ai scris inainte sa apesi POST.

Cu placere!

Link to comment
Share on other sites

frate hai sa lasam greselile gramaticale pentru forumurile de ortografie da? asta e un forum de securitate, vrei limba romana ? -> dute la liceu / scoala

Nu e vorba de gramatica, e faza ca unii nu citesc de 2 ori ce au scris inainte sa posteze.N-am fost niciodata as la gramatica si la limba romana dar ma declar roman prin urmare imi respect statutul.Liceul si scoala le-am terminat demult, imi mai ramane a 2 a facultate sa o termin si ma las de meserie.

Apropo, aia nu e cacofonie, prima litera de dupa al 2 lea "c" trebuie sa fie vocala ca sa fii facut cu ou si otet.

Revenind la subiect, am senzatia ca loki nu o sa fie primul nici ultimul care incetul cu incetul se retrage.Ii urez o cariera fructuoasa!

Edited by wildchild
Link to comment
Share on other sites

fie ca tine, dar numai sta vezi daca a scris xulescu bine sau asa ceva, e problema fiecaruia daca vrea sa scrie corect gramatical sau "ca pe maidan"..pana una alta si paduchii de pe cainele celui mai prost user de pe RST sunt mai destepti decat EBA..tarfa proasta

Link to comment
Share on other sites

Nu e nimic rau sa ii arati omului greseala, mai mult rau ii faci daca nu-i atragi atentia si o sa o repete la nesfarsit.

?i la fel de r?u este s? faci offtopic insultându-i pe cei care fac gre?eli de ortografie, gramatic? sau sintax?.

Încerca?i s? promova?i folosirea corect? a limbii române prin exemplu personal. Sau trimi?ând mesaje private.

De restul se ocup? moderatorii.

Deci, f?r? mini-modding, ok?

Link to comment
Share on other sites

Guest Mosad

off:Wildchild,mai incet cu joaca asta de-a profesorul de romana,nu merge si nici nu ti se potriveste. Ai facut atata tam tam pentru ce?

on: lokipaki,ce sa zic,pentru cei care te cunosc,plecarea ta lasa un gol. Iti urez mult noroc si sa iei deciziile corecte.

Link to comment
Share on other sites

Guest Mosad

Tu de fiecare data ii corectezi pe toti si devii enervant. In primul rand ca faci offtopic iar in al doilea rand ii mai si jignesti prin "corectarea" greselilor. Tu ar trebui sa te maturizezi,nu noi.

Link to comment
Share on other sites

Tu de fiecare data ii corectezi pe toti si devii enervant. In primul rand ca faci offtopic iar in al doilea rand ii mai si jignesti prin "corectarea" greselilor. Tu ar trebui sa te maturizezi,nu noi.

Gata cu distractia, e timpul pentru lucruri mai seriose.

@ adi

Nici sa-mi dai ce-mi doresc eu mai mult pe lumea asta n-as vrea sa fiu moderator in jungla rst.Chiar ii admir pe baieti ca se pot abtine de la ce prapad as face eu.

Link to comment
Share on other sites

@loki Eu sper sa reu?e?ti în continuare cu ceea cea î?i programezi sa faci!

Din p?cate timpul ne vine împ?r?it la fiecare cu por?ia ?i fiecare din noi lucreaz? ca sa î?i cî?tige timpul liber .

Pentru cei care înc? viseaz? , trezi?i-va cat mai ave?i timp sa o face?i ,dac? nu va programa?i nimic nu ave?i nimic .

Viata este un cîmp de lupta unde fiecare aplica o strategie pentru a supravie?ui , rezultatul unei strategii aplicate te poate urca la un nivel mai înalt , în acela?i timp po?i r?mîne la acela?i nivel sau chiar sa cobori un nivel mai jos.

Societatea te va face sa crezi ca dac? nu apar?ii unui nivel mai înalt e?ti un nimic de?i (p?rerea mea) este cea mai mare prostie ,oricum un mare procent de indivizi au adoptat acest mod de a gîndi .

Nu to?i pot fi la acela?i nivel iar uneori cînd urci la un nivel mai înalt ri?ti sa dai jos pe cineva care probabil nu are nici o vina .

Readuc aminte în acela?i timp ca ob?inerea unui nivel înalt nu înseamn? victorie , mai degrab? men?inerea pe o perioada lunga de timp a aceluia?i nivel care la rîndul lui comporta o pierdere mica poate avea un efect pozitiv.

Link to comment
Share on other sites

Lasa jane, ca iti faci tu timp sa ne viziteti, cine stie cati o sa ramana pe aici, cine stie cati o sa mai vina, poate e timpul pentru o noua generatie, poate nu, dar sa stii ca tu vei ramane o parte din RST. (bag pl ar trebui sa imi fac blog)

Noi sa fim sanatosi !

Edited by Oust
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...