Jump to content
flux

3k Framework

Recommended Posts

Misto doar ca la reverse ip daca introduc un site care este hostat pe un host care are multe domenii hostate pe el(cam 2k+) la tine apar doar 50 si ceva,ar trebui sa folosesti pagini sau sa adaugi o optiune export to text.A si cum faci grabbing la domeni?

Si schimba si tu textboxurile de pe culoarea negru pe ceva mai deschis ca nu prea vad ce scriu(maia les acum noaptea).Si optiunea aia cu use tor este ca sa folosesti networkul tor sau ce?

Link to comment
Share on other sites

Warning: curl_setopt() [function.curl-setopt]: Invalid curl configuration option in /home/net/public_html/*****/do_xss_scanner.php on line 121

Warning: curl_setopt() [function.curl-setopt]: Invalid curl configuration option in /home/net/public_html/*****/do_sqli_scanner.php on line 155

Inca mai ai bug`uri

Edit: @pr00f ms, nu am observat

Edit2: Voi chiar credeti ca sunt atat de genii baietii? eu cred ca`i mai usor sa decripteze hash`urile

Edited by Zatarra
Link to comment
Share on other sites

Misto doar ca la reverse ip daca introduc un site care este hostat pe un host care are multe domenii hostate pe el(cam 2k+) la tine apar doar 50 si ceva,ar trebui sa folosesti pagini sau sa adaugi o optiune export to text.A si cum faci grabbing la domeni?

Si schimba si tu textboxurile de pe culoarea negru pe ceva mai deschis ca nu prea vad ce scriu(maia les acum noaptea).Si optiunea aia cu use tor este ca sa folosesti networkul tor sau ce?

aia cu tor merge pe local.

@Zatarra: hostul meu nu suporta o chestie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...