Jump to content
FearDotCom

Bug Filelist

Recommended Posts

Am gasit un bug in filelist care iti ofera posibilitatea sa iti faci mai multe conturi adica 1,2, 100 nu conteaza treaba e sa ai timp sa stai sa completezi toate datele alea eu mi-am facut vreo 3 conturi moka :)) M-am gandit sa le dau un mail la admini de pe filelist si sa le explic despre ce e treaba, am vazut ca la ei pe site scrie ca orice vulnerabilitate raportata este rasplatita cu invitatii sau vip etc voi ce ziceti sa ii anunt sau sa ii las sa moara prosti si sa ma folosesc in continoare de vulnerabilitate, nu prea am incredere in ei am patito o data am raportat o vulnerabilitate era un site mare din romania in fine nu am primit nici un raspuns dar au scos vulnerabilitatea mai bine le dam un deface si ii invatam minte, dupa ce ca altii iti arata vulnerabilitatea si iti explica ce ai de facut nici macar un ms nu stiu sa zica

Link to comment
Share on other sites

@Nytro nu prea ma intereseaza functia de vip, am conturi o gramada si majoritatea sunt din prostia staffului care nu stiu sa repare bugurile faza e ca as putea sa raportez vulnerabilitatea si sa nu cer nimic in schimb chiar nu imi pasa de site lor dar ma supara faptu ca dupa ce ca ii ajuti nici macar un raspuns nu primesti din partea lor, mai demult le-am trimis un mail sa ii intreb ceva si nu mi-au raspuns

@LLegoLLaS sunt curios sa vad ce raspuns primesc din partea lor si daca nu imi convine poate o sa fac publica vulnerabilitatea sa profite cat mai multa lume, ei fac bani pe invitatii eu de ce sa nu fac bani de pe urma lor in schimb nimeni nu e obligat sa dea ceva gratis

Link to comment
Share on other sites

ce sa mai raporteze cand a explicat tot in primu topic? cred ca sunt destui care deja au trimis mail cu aceasta vuln.

Faza parca e cand primesti o invitatie , completezi totul corect , dai sa iti faci cont si dupa dai back la browser sa te intorci iar pe pagina aia si faci iar cont si iar si iar.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Toti ati primit acum de curand o invitatie gratuita, ati dato pe aceea si a ramas pana cand cel care a primito si-a facut cont. Cand primesti o invitatie ai asa

http://filelist.ro/signup.php?k=aici un cod de ex 624hsahdg4g13kplmadsh2pula

Asa ca puteti trimite invitatii pana cand nu isi activeaza cel pe care ati dato primu contu. Scrie mare la invitatii acolo tot.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...