Jump to content
j1g0

bani din online 2010 (companii)

Recommended Posts

ia uitati ce zice nea zoso.ro

cifra afaceri profit

GSP 1.4 mil. euro 360.000 euro

InternetCorp 1.7 mil. euro 240.000 euro

Hotnews 0.8 mil. euro -180.000 euro

ROL.ro 1.4 mil. euro 22.000 euro

Apropo 4.0 mil. euro -580.000 euro

ArboInteractive 3.2 mil. euro -200.000 euro

F5 2.3 mil. euro 120.000 euro

Mediacafe 2,1 mil. euro 1,600 euro

Neogen 2,2 mil. euro 520.000 euro

eJobs 2,0 mil. euro 1 mil. euro

Softpedia 3,0 mil. euro 1,6 mil. euro

meleoane multe.astia cu filme online si nu numai cu ce profit va laudati?ia ziceti, promit ca nu anunt fiscu :))

Link to comment
Share on other sites

Bine punctat, dar nu doar atat... daca am avea anumite fonduri si timp disponibil, am putea castiga si acum ceva banuti utilizind internetul...

da.mare dreptate aveti.pana in 2000 legea in domeniul internetului era destul de vaga, multe lacune, chestii inca nepedepsite din punt de vedere legal cum e acum relativ la nivel UE.stiu un tip care era pe a 12 a, era prin 2000 si a spart dracu stie ce, omul a scapat din lipsa legislatiei.acuma orice pust risca sa ia de la 3 la 12 ani.bravo pentru gandire.Bravo! Bravo! Bravo!

Link to comment
Share on other sites

nu neaparat romania este inca la inceput ,chestia este ca la noi nu prea e invatata lumea sa investeasc in afacerile online ...

poti face bani si cu chestii legale

eu de exemplu castig undeva la 700 de euro din online lunar

Un exemplu in ceea ce faci...de ajungi la castigul ala ?

Link to comment
Share on other sites

n3curatu" Dezvaluie care e miscarea pe care o faci ce invarti daca nu sunt prea insistent :)

Daca voi credeti ca omu va spune voua cum si cu ce produce el bani va inselati.:)

Dark daca ai avea o firma/un site la care ai lucrat din greu poate cati-va ani ca sa ajungi sa castigi 500-1000 de euro lunar si as veni eu si te-as intreba cum ai facut sa imi spui si mie ideea mi-ai spune?nu cred :)

si eu castig unde-va pe la 200-300 de dolari lunar deajuns pentru mine la varsta mea :).Acele firme de mai sus dateaza de mult timp si sunt destul de cunoscute in targ clar au si profit mare.

Link to comment
Share on other sites

Ba da PePe in functie de ce anume face, se poate pierde si bani daca spune, dc nu? :)

Totusi, tind sa cred ca daca ai ajuns sa faci banul ala si nu ai risc daca spui sa pierzi tu din cauza asta, nu vad problema, ba chiar am o mentalitate sa incurajez asta, bineinteles nu la orice pusti..selectezi si tu cu grija. Nu vad decat o fapta buna in asta si daca nu credeti in prostiile de genu asta macar o faceti pentru satisfactia personala ca ati ajutat pe altu care e la un nivel care erati si voi cand ati inceput si nu faceati banii aia si poate unii va rugati sa va zica cineva un pont :D

Parerea mea.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...