Jump to content
j1g0

femei

Recommended Posts

In sfarsit un thread decent, bravo omule!!

HOT XXX ANIMAL SEX este un film foarte reusit, am colaborat cu multi care au participat la el si vreau sa spun ca e revoltator ce se intampla... l-am trimis pentru Cannes Film Festival si nici nu ne-au raspuns, incredibil! Este un film demn de oscar, nu stiu ce se intampla cu lumea in zilele de astazi!

Link to comment
Share on other sites

cum sloboz sa nu dau ban in stanga si in dreapta cand apar posturi GEN asta, inteleg in pula mea ca e offtopic, DAR CE SLOBOZ e asta ?

NU are nici o logica, hai sa deschidem toti cate un thread pentru fiecare femeie fututa!

Daca e sa o gandim psihologic la faza cu laudatu de futut devine un thread demn de ele.ro sau cum sloboz e siteu pizdelor plangacioase.

Te lauzi cand faci ceva ce ai ocazia la 100 de ani, nu cand dai din cur... sau poate...

Revenind, aduci acuze fata de Nemesis un fost admin pe rst care are o reputatie in spate si care are mai multe litere scrise in threaduri utile decat ai citit tu pe forum.

Sa luam in considerare ca e adevarat ce spui tu, COAIE, ai futut o pizda, nu l-ai futut pe Neme in cur ! ce nu intelegi, asta fac pizdele > SE FUT !

Fara nici o suparare dar mi se pare un thread de toata jena si chiar mi-a provocat greata !

Prost eu ca ma obosesc sa scriu...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...