Jump to content
wildchild

Warning!!! Don't mess with Gates of Hades

Recommended Posts

Senza?iile difer? de la individ la individ ?i e crucial s? stai relaxat pân? î?i fac undele efectul.Mi se pare c? GoH folose?te Delta care au un efectiv negativ asupra ta.

Nu sunt un om deloc fricos nici slab de injer cum ar spune al?ii, am v?zut lucruri la via?a mea destul de însp?imânt?toare ca s? m? mai sperii din orice îns? porc?ria aia î?i reprogrameaz? creierul ?i ui?i tot ce ?tiai/sim?eai/te însp?imânta, ?i te face s? pari vulnerabil la orice Bau, ca s? nu vorbesc de faptul c? î?i amplific? exponen?ial frica, direct propor?ional cu timpul petrecut cu c??tile pe urechi.Dac? stai relaxat ?i ajungi în starea de visare nu reu?e?ti s? te treze?ti decât dup? ce trauma s-a instaurat.

Nu-l recomand nim?nui, decât celor care se cred "fearless" ?i caut? s? ob?in? spaima vie?ii lor.V? garantez c? o cas? bântuit? e 0 pe lâng? ce v? a?teapt?.

Link to comment
Share on other sites

De obicei chestiile de genul asta isi au oarecum sursa tot in subconstient. Daca e sa ma iau dupa o experienta personala, asi spune ca cea mai buna metoda de a trece peste o astfel de trauma este sa constientizezi de unde au venit toate chestiile pe care le-ai vazut(daca ai visat) si sa vezi de unde iti vin toate chestiile care te sperie.

Doar dupa ce reusesti sa le constientizezi poti reusi sa treci peste ele constientizand de fiecare data cand ai parte de experienta respectiva care este motivul pentru care o ai si fortandu-te sa o ignori.

Link to comment
Share on other sites

Asta am f?cut ?i se pare c? func?ioneaz?.Dup? ce "tr?ie?ti trauma" în vis ?i trece o vreme în lumea real?, încep s? dispar? urmele psihologice.Azi nu m-am gândit decât pu?in la subiect ?i nu m-am speriat, începe s?-?i piard? din putere mai ales c? acele sl?biciuni din vis nu le am în via?a real?.Oricum, nu e bine s? te joci cu a?a ceva nici de dragul curiozit??ii.

Link to comment
Share on other sites

oh damn, te-a lasat si pe jumate cu iq-ul, sa ma exprim si mai in detaliu

face?i bine ?i nu lua?i Gates of Hades.Dac? d? altul cu capul de pere?i fi?i destep?i ?i nu o face?i, înv??a?i din gre?elile altora

>>

fisierul cu programul.o sa ti-l trimit intr-o seara

>>

iti recomand sa incepi cu doze mai usoare
nu e bine s? te joci cu a?a ceva nici de dragul curiozit??ii.

>>

maine seara fac un pachetel cu toate dozele originale si il pun pe megaupload
Link to comment
Share on other sites

I-am avertizat ?i totu?i nu vor s? cread? pân? nu se ard. Unii se joac? cu focul "just for the thrill", f?r? s? se gândeasc? la consecin?e, a?a c? cine sunt eu s? le iau acest drept?

În plus, cu cât spui cuiva s? nu fac? (din diverse motive), tot o s?-l împing? îngeru' negativ s? fac?, a?a c? le-am spus s? înceap? cu chestii light nu s? treac? direct la doza premium experimental?.

Asta prietene nu se nume?te ipocrizie.Era ipocrit din partea mea s? spun cât de cool era doza aceasta dup? ce am tr?it clipe de co?mar, doar s?-i împing pe al?ii s? treac? prin aceea?i experien?? oribil?( scute?te-m? te rog de comentarii gen "e fake" c? pân? ?i cei de pe youtube nu au putut s? fac? teatru; este foarte u?or de recunoscut teama fa?? de f?c?tura de doi bani ).

Oricum doar câ?iva o s? simt? efectele pe bune, cum mereu s-a întâmplat.

Link to comment
Share on other sites

hai postati aia infranati de wildchild, 0 and still counting, i-ai infranat asa tare ca le dai si "dozele"

also

aberant

da si eu am luat doza aia cu puteri mistice si magice si supranaturale si danone si ce gura masii mai vrei tu si am castigat la loto. Cum? mi-au iesit numerele din fund, fiecare cu o culoare diferita dar prima era ROZ.

Ma lasi? auzi la el..doza de memorat si nu a invatat nimic tot anul a luat cu 9.30

Link to comment
Share on other sites

Chestia asta este total adevarata, tu nu ai nevoie de droguri ca sa te "droghezi" adica sa fi bine, cand poti asculta anumite chestii dinastea care iti intra in creier , sunt facute calumea . Nu incerc asa ceva , de frica , sa nu fac stop cardiac sau alte cacaturi .

Mai bine imi bag un trance , un techno cv si stau calm :))

Oricum sunt total functionale 100% merg.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...