Jump to content
selected

Adsense forma plata shit

Recommended Posts

Am vreo 60-70 euro facuti in cateva zile (peste 10E oricum) si nu pot sa imi aleg forma de plata ! :-| ce cacaT?

cand dau la forma de plata imi da

Asa am asteptat si eu o luna, si dupa m-au banat :|

Sunt multe probleme de genul asta si pe forum ...erau altii care asteptau de vreo 3 luni ;))

Incearca sa postezi pe forum, am vazut ca la unu i-au raspuns si i-au zis ca ii vor trimite plicu...

Link to comment
Share on other sites

@caii: da e al meu axxo-movies... de alt/keywords nu prea am timp. Daca ai tu timp si vrei sa te ocupi de asta si vii si cu o idee de monetizare cu care nu scade traficul + se castiga bine (3-4$+/zi) lasa-mi un PM.

@Weedy92: Cine nu le are ia ban ;) Stai chill. Iti trimit poza cu plicul de la WU :>

Link to comment
Share on other sites

@caii: da e al meu axxo-movies... de alt/keywords nu prea am timp. Daca ai tu timp si vrei sa te ocupi de asta si vii si cu o idee de monetizare cu care nu scade traficul + se castiga bine (3-4$+/zi) lasa-mi un PM.

@Weedy92: Cine nu le are ia ban ;) Stai chill. Iti trimit poza cu plicul de la WU :>

dureaza 5 minute sa te uiti pe trends/clues/keyword research sa pui cuvinte bune.

nici eu nu am timp sa ma ocup de o idee de monetizare pe nisa asta, prefer putini vzitatori us/uk pe nise mai bune:)

daca vrei sa faci 3-4$ pe zi mai ia niste info-uri, le prinzi pe godaddy cu 0.49, backlink relevant intre ele, le gadili un pic sa ajungi la seo score 100% (aici ai un tool care te ajuta: SEO Text Browser )si ar trebui sa ajungi la suma aia destul de repede

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...