Jump to content
bg_mafia17k

RDP si roturi de Pagina

Recommended Posts

[test@MyBookWorld ~]$ cat /proc/cpuinfo

Processor : ARM926EJ-Sid(wb) rev 5 (v5l)

BogoMIPS : 99.73

Features : swp half thumb fastmult edsp java

CPU implementer : 0x41

CPU architecture: 5TEJ

CPU variant : 0x0

CPU part : 0x926

CPU revision : 5

Cache type : write-back

Cache clean : cp15 c7 ops

Cache lockdown : format C

Cache format : Harvard

I size : 32768

I assoc : 4

I line length : 32

I sets : 256

D size : 32768

D assoc : 4

D line length : 32

D sets : 256

Hardware : Oxsemi NAS

Revision : 0000

Serial : 0000000000000000

[test@MyBookWorld ~]$

=)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

De mult nu am mai ras cu atata pofta.

Agariciu asta merita BAN.

Link to comment
Share on other sites

voi nu vedeti ce fata de cocalar are ala? de unde sa va dea rpduri moca, dohhh

;)) e unu care o arde "underground" ca poarta ochelari :-j=)) . bai baiatule iati un job sau lasa drq netu ca vad ca nu e de tine , mai esti si din craiova , cred ca esti un tigan care ai aflat si tu de net si de forumuri , si ai gasit si tu pe net posturi cu nologine si cu "rooturi" si le postezi aici ca sa fi si tu respectat . de la mine ai o flegma drept respect ;)

aha acuma am vazut ai schimbat location ;)) si cu ce crezi ca te ascunzi . oricum poza ta e de COCALARI . COM ;)) acolo cred ca ai aparut deja :-j

Link to comment
Share on other sites

Omfg. Baiatu chiar lucreaza la CIA. Mi-a luat "ip`u" =))))))

da si cauta programe de ddos pe google si pica in stealer :))) , baieti care il prindeti ardetil rau =)) ca are codurile de la nasa si ip lui andiz =)):-j

PS: macar stii mai mult de 10 comenzi pentru linux ? eu nu cred .. dar eu iti propun asa , dute ia o sabie sau un pistol si : kill your self

Edited by tur334vl
Link to comment
Share on other sites

esti un distrus coiae :) s-a inregistrat ip` ? :) pe un 61 sau ce cacat scanezi tu :) nujtiu de unde pula mea apareti voi astia ca tine asa care cumva si tu scanezi ca un tifos ce esti . Cand unii scanau tu sugeai lapte de la o singura tzatza asshole. dar in fine e cam demodata situatia c`ya looser :)

Link to comment
Share on other sites

Eu cand am zis ca e un simplu n00bar ce nu are de-a face cu domenile astea, am avut dreptate.

P.S: Cititi posturile de aici -> smtp verify python

Si inainte sa mai luati legatura cu cocalari dastia incercati sa cititi si topicurile/posturile facute de el, sa va formati o idee/impresie despre el.

Fiinca este vorba de acelasi subiect despre "root" uitati un topic tot de al lui aici.

Omu dupa ce a postat root-ul acela "gratis" si la luat lumea la pula, a schimbat idiotu subiectu de la topic si mesajul din "Root free" in "cine are un program de decodat telefoane" puteti observa asta aici dand click pe topicul "Root free" sa vedeti cum va duce spre acel topic dar dupa cum veti obsera are subiectul schimbat cat si mesajul.

Asta e deja batjocora totala.

Sa le iau mortii in pula la toti n00bari de pe acest forum. In ce hal a ajuns rst din cauza copiilor astora ce nu au ce face.

Merita mai mult decat un ban.

Acum sa aratam cat de retardat poate fi el, cica a muscatii prostii momeala si a ramas ip-ul pe root. De ar sti macar sa vada logurile, ar fi ceva :)).

Utatil pe Mogli ce inspiratie a avut cand a facut poza asta hahhaa.

bg_mafia17k.jpg

Il cheama Cornel Ruiu are 21 de ani nascut pe data 7.Iul.1990, zodia Rac si e din judetul Mehedinti, orasul Drobeta Turnu Severin.

Tu ai cazut in mortii tai pe google cu totul.

La cat de cocalar eee...uitati aici

Eu nu mai comentez nimic, il las pe domnul goagal sa il faca de cacat.

Cornel Ruiu | Facebook

Updates - View an update and leave a comment - Yahoo! Pulse

Profil bg_mafia17k - Id-uri messenger fete si baieti cu poza

hi5 - Cornel poze

Cornel, sa ti-o luam pe Yonela la pula.

zym5hO117804-02.jpg

Radeai de cei de pe rst a ? Na, ca sa intors roata si inca cum..hhahah COCALAREEEE

Link to comment
Share on other sites

Pai ar fi fost bine sa mai citesti posturile pentru a nu se repeta.

Daca ai fi citit tot am dat link spre google unde arata peste tot unde e inregistrat si unde nu, si dedesupt cateva linkuri precum hi5 si facebook etc.

Doar ca nu am mai umplut postul cu poze.

Cornel: Taranimas cu Yonela in caruta ta.:))

Link to comment
Share on other sites

Pai ar fi fost bine sa mai citesti posturile pentru a nu se repeta.

Daca ai fi citit tot am dat link spre google unde arata peste tot unde e inregistrat si unde nu, si dedesupt cateva linkuri precum hi5 si facebook etc.

Doar ca nu am mai umplut postul cu poze.

Cornel: Taranimas cu Yonela in caruta ta.:))

:))) el e the BEST TARAN :)) mam kkt pe mine de ras cand am vazut aia cu "is the bestdaddada :))" nu mai pot lesin macar daca il ducea capu sa se inregistreze cu alt id sau un alt nick :))) dar la tarani ce sa le ceri?

Adminilor cred ca acest CORNEL merita un BAN.gif si macar sa ne faci si noua public ip`ul sa il luam si noi la pu**a putin asha :) de dragu lumi:D

Link to comment
Share on other sites

man va place sa faceti baza voi parca st p,p ,va lipsaste ai 7 ani de acasa..

de asta merge romania in jos cu oameni ca voi da dracu faliment ,parca aici este cortul tiganilor , va radeti de el ca e tigan , dar voi il injurati ca tiganii si il faceti in toate felurile ,unde poate sa ajunga prostia omeneasca

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...