Jump to content
spider

[FUD] [32|64 Bit] [XP/Vista/7] *AMNESIA CRYPTER*[UNICODE SUPPORT]

Recommended Posts

Daca iei de pe hf, poti sa pui si linkul de download, nu sa-l dai prin pm, ca asa umpli baza de date cu pm-uri de-ampulea. Eventual fa o criptare bidirectionala pentru linkul de download.

Daca iei de pe hf, poti sa pui si linkul de download, nu sa-l dai prin pm, ca asa umpli baza de date cu pm-uri de-ampulea. Eventual fa o criptare bidirectionala pentru linkul de download.

pm-urile alea mai sunt si sterse .. sau din baza de date nu se sterge niciodata?

pm-urile alea mai sunt si sterse .. sau din baza de date nu se sterge niciodata?

Personal mi-e mai usor sa intru cu un proxy pe hackforums decat sa-ti trimit pm, mai ales ca e si limita de cateva minute intre pm-uri.

Daca se poate si esti dispus, vreau si eu link-ul de download...
pot sa am si eu linku daca se poate?ms

done !

Daca vrei, imi poti da si mie link-ul de download? Al crypterului nu al vreunui virus criptat. Multumesc.

daca nu ai incredere de ce mai ceri ?

daca nu ai incredere de ce mai ceri ?

Ti-am cerut un alt link de download deunazi, tot un crypter. Si mi-ai dat link de la un virus ascuns in ceva ccleaner. Nu ma deranjeaza sa trimiti si virus, atata timp cat e si crypteru` in pachet. Multam fain .:).

m-am uitat in mesaje si am vazut ca ti-am trimis linku de la iZCrypt, nu e vina mea ca nu stii sa le folosesti, CCleaner.exe este Stub, daca citeai cu atentie postu ai fi vazut ca scrie clar ce sunt, e postat scanu la Builder respectiv stub... nu ti-am trimis nimic ascuns

In cazul asta imi cer scuze pt. acuzatiile nefondate . Totusi iZcrypt-ul nu s-a vrut rulat sub nici-o forma (probabil tot eu am gresit cu ceva), o sa mai incerc si revin dupa ce descalcesc situatia.