Jump to content
sandabot

500.000 + 1 email list DAMN !

Recommended Posts

Best Encryption for Network Security. Online Email Encryption! Free Encrypt (encryption) and Decrypt (decryption) online. . Mai mult de atat deja e pe tava... Daca nici acum nu stiti... hint: De sticla

Primul indiciu, cripatat in HAZZ-15.

Trebuia macar sa lasi ratonii sa se chinuie cu fiecare metoda... presimt ca nici asta nu vor reusi:))

Link to comment
Share on other sites

Multumim ! +1

Best Encryption for Network Security. Online Email Encryption! Free Encrypt (encryption) and Decrypt (decryption) online. . Mai mult de atat deja e pe tava... Daca nici acum nu stiti... hint: De sticla

Trebuia macar sa lasi ratonii sa se chinuie cu fiecare metoda... presimt ca nici asta nu vor reusi:))

Decripteaza asta HmQS+k0Mf4h6n6T9LjQfLk0OHIu6iI9MLjQmSiHLfI05igu3LoQm+lHLTlu6TtbJ daca esti asa smecher.Posteaza parola si ai tot respectu pana atunci lasa arogantele si ratoni ca poate faci si tu parte din ei.Astept sa postezi parola !

Ps:Imi cer scuze, am uitat sa postez criptarea ieri ...nu mi-am dat seama.Prababil s-a inteles ca sa decriptezi parola de la arhiva cu mailurile iar eu m-am referit la cariptarea asta: HmQS+k0Mf4h6n6T9LjQfLk0OHIu6iI9MLjQmSiHLfI05igu3LoQm+lHLTlu6TtbJ

Edited by maftrunk
Link to comment
Share on other sites

doamne ce rupt poate fi asta ma.... ba da ce are daca am ajutat lumea... sau cum numa tu ai parte la mailuri ? E offtopic in gatu mati de spart!

1 la mana respecta si vei fi respectat si

2 la mana nu vad unde am gresit de te-ai alarmat tu asa tare , in afara de faptu ca am ajutat!

PS. pana la urma de asta suntem aicia sa ne ajutam uni pe alti nu? eu asa stiu si asta cred...

Link to comment
Share on other sites

doamne ce rupt poate fi asta ma.... ba da ce are daca am ajutat lumea... sau cum numa tu ai parte la mailuri ? E offtopic in gatu mati de spart!

1 la mana respecta si vei fi respectat si

2 la mana nu vad unde am gresit de te-ai alarmat tu asa tare , in afara de faptu ca am ajutat!

PS. pana la urma de asta suntem aicia sa ne ajutam uni pe alti nu? eu asa stiu si asta cred...

Lasa impresiile astea de cartier.

Nu stiu ce ai vrut tu sa sugerezi la punctul 1. "respecta si vei fi respectat" ... te-am jignit eu pe tine pe aici?...din cate vad tu o faci din plin aproape in fiecare post pe care il ai...dar sa inteleg ca varsta isi spune cuvantul la tine sau ai crescut in ghena. Vezi ca te cam bate gramatica la fund. L2w!

PS: La figura care o ai te inteleg sa fi un frustrat!

Edited by mengele
Link to comment
Share on other sites

mengele... nu am vrut sa arat lipsa de respect din partea mea fata de tine. Ce-ea ce eu am scris mai sus era pentru eu0800. Imi cer scuze daca am scris intr-un mod mai ne-adecvat!

Ok in cazul asta ... cer unui admin sa imi stearga postul precedent daca consideri(a) ca este ceva offence in el.

Respect!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...