Jump to content
ShadowWhite

Multipload.com si kingupload.com DOWN ?

Recommended Posts

@ tex

Eeeeeee apai nu stii tu:> depinde unde stai in ro in ce regiune :P

Aici in ardeal X_X is... belea :))

Daca vrei sa vezi gagici mergi dracu in club in ardeal e plin de ele, plus ca exista o sansa sa te alegi cu una si pe acasa.

Normal ca tot cu laba trista ramaneti daca singuru loc unde aveti curaj sa cautati o fata e pe assbook.

Link to comment
Share on other sites

No Italia :P te-ai incurcat ^^ dar am stat in Baia Mare - ardeal :P

Edit: @ surge

Si normal ca tu iei P**e in gura pentru ca esti singura fata de pe RST asa cred... :)

Pana acum nu mi-am luat pule-n gura de la nimeni de pe rst, incercam doar sa iti dau un sfat, dar daca asa reactionezi o sa ramai labar forever.

Link to comment
Share on other sites

Deci eu cred ca SOPA astia se intind prea mult...

Daca ai avea bunul simt de a citi si tu niste site-uri de stiri ai fi aflat ca votarea SOPA SI PIPA a fost pusa pe hold de cateva zile de catre congresul american din cauza problemelor ce le poate cauza respectiva legislatie. Acum da-i drumul la scoala si pune mana pe carte. Dumbass.

Link to comment
Share on other sites

No Italia :P te-ai incurcat ^^ dar am stat in Baia Mare - ardeal :P

Edit: @ surge

Si normal ca tu iei P**e in gura pentru ca esti singura fata de pe RST asa cred... :)

Ete na, hai sa discutam de preferinte sexuale. Tu n-ai dat limbi ? Sau inca mai crezi ca 3,14zda e pe orizontala ? =))

Te-ai mai facut de un warn, faci colectie ...

Link to comment
Share on other sites

Pana acum nu mi-am luat pule-n gura de la nimeni de pe rst, incercam doar sa iti dau un sfat, dar daca asa reactionezi o sa ramai labar forever.

Sa "citez" rasul din urmatorul video incepand cu secunda 15.

Mi-ai facut seara...

Cat despre SOPA si/sau PIPA? Deocamdata totul tine de americani, ramane de vazut pe viitor =)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...