Jump to content
waingro

Libera Exprimare

Recommended Posts

ear waingro,

You have received an infraction at Romanian Security Team.

Reason: Post inutil

-------

post inutil

-------

This infraction is worth 1 point(s) and may result in restricted access until it expires. Serious infractions will never expire.

Original Post:

https://rstcenter.com/forum/47179-po...rst#post313982

ANULEAZA PLATA repede!!.deja am auzit ca si au luat 4 pizza de banii aia.a cincea pizza o sa ti o trimita tie, cica e gratis si intra in comanda.

All the best,

Romanian Security Team

warn pentru post inutil?in ultimele 4000 de posturi daca vezi 300 utile e mare lucru.

lasati ma lumea sa si bage pula si sa scrie ce i taie capul.ca nu sunteti ma nici site de cultura, nici nu o sa educati voi cretinitatea din romania, sa se destepte instantaneu.LIBERA EXPRIMARE TOVARASI.

ati umplut forumul de admini, care mai de care sa rupa cu banuri si warnuri, ca deh.. e site de haceri si nu avem voie sa ne bagam pula sau sa ii luam pe tampiti la misto.care nu are in vocabular decat injuraturi,lasati l ba sa injure, ca o sa se autoexcluda singur,o sa si ia ignore de la restul, dar numai dati ma banuri si warn uri de cacat pentru fiecare limbaj,care in multe situatii chiar isi are locul.

de ce nu dati ma ban la toti agramatii,la toti idiotii care nu au nimic in cap dar se apuca sa puna posturi de genu "mi se stinge calculatorul,ce sa fac?"etc etc,dati le ma warn uri si banuri la aia, pe aia fortatii ba sa se apuce de limba romana serios, nu la dastia care isi baga pula intr o chestie care numai acolo nu trebuia sa fie, nu warn uri pentru posturi inutile cand de fapt ar fi trebuit sa si ia ban direct cretinul care deschide post debil de copil fara creier.

LIBERA EXPRIMARE TOVARASI.sau schimbati in pula mea denumirea si targetul site ului catre emancipare intelectuala.si nu, nu sunt nervos ca am luat warn sau ban sau dastea,pur si simplu, lasa ti ma sa mi bag pula daca e cazul,desi sunt sigur ca multi de aici ignora faptul ca odata conectati la internet traim intr o lume virtuala, nicidecum in viata reala.

hai sictir.

Link to comment
Share on other sites

pretene, ca sa fiu mai explicit,ca se pare voua astia mai tineri trebuie sa va fie desenata o idee ca sa o pricepeti.

THREAD UL era unul pentru a fi citit de toata lumea si tinta majora nu erai tu sau anume cineva.

este o simpla constatare si o idee catre TOTI ADMINII.catre tot stafful.

si apropo.arata mi si mie ca simplu user unde e sectiunea aia Abuz de Putere sau RST COURT.ca eu nu am gasit o.

Link to comment
Share on other sites

re-Citez din reguli:

"15. Un moderator sau admin are intotdeauna dreptate in privinta reguli/avertizari! Atentie cand primesti avertizare, fara comentarii de prost gust.

16. Daca sunteti nemultumiti de decizia luata de catre un moderator in privinta penalizarilor pe care le primiti de la acesta, contactati prin mesaj privat un administrator."

Punctez faptul ca aici nu este democratie, si dupa parerea mea forumul nu ar putea fi condus la fel de bine, si nu ar putea functiona optim acesta in mod 'democratic'.

Nu ma intereseaza parerile voastre, din pct meu de vedere cui nu ii convine sa nu posteze!

PS: Sustin conducerea ne-democrata a forumului.

Link to comment
Share on other sites

Si daca ai primit warn cu ce te deranjeaza?Din cate vad iti si expira punctul acela asa ca nu vad rostul pentru care ai mai deschis un thread aiurea.Cred ca ti-ar trebui un ban pe durata unei saptamani ca sa te gandesti mai bine la actiunile tale.Doua actiuni total inutile, dar ma rog..

Link to comment
Share on other sites

Un post e?ti inutil atunci când devine echivalent cu "0 chars", adic? e degeaba acolo. N-ai pus nimic util, n-ai nici înjurat, ci doar e pus acolo s? fie de umplutur?. Get it?

S?-?i dau un exemplu: X posteaz? în acest thread " Empathy e curv? proast? nefutut?! ". Oricât sâmbure de adev?r ar con?ine acea exclama?ie (/afirma?ie dac? e cazul), este TOTAL pe lâng? subiect.

Revizuie?te gre?eala ta. Nu ai ajutat pe nimeni cu acel post, ci doar ai scris aiurea de pi?a ?i alte pâr?uri.

Link to comment
Share on other sites

ba.. numai bateti ma campii.pai nu va laudati ma pe aici ca ati ajuns la 100.000 de posturi?tu crezi ca DIN alea 100 de mii de posturi toate au avut legatura cu site ul asta?sau cu structura respectiv target ul site ului?

tovarasi.. ori nu ati citit bine ce am scris.. ori aveti atatea aere in cap incat nu conteaza ce scrie lumea, voi aveti dreptate.

pentru necunoscatori am stat vreo 5 zile banat din cauza a 3 warn uri de cacat.repet.numai bateti ma campii.ca nici macar nu sunt ai vostrii.

cand am dat de site ul asta.. erau 3 admini toti si intra devar se postau lucruri care te ajutau cu ceva.care nu i batut in cap sa se uite prin post urile mele sa vedeti ca nu deviam deloc prea mult de la subiect in nici un fel.din 2011 noul val de admini + cretinii fara creier au invadat rst cu toate tampeniile posibile TOTAL departe de destinatia prima a acestui site.

ba.. pe scurt.. se duce in pula mea site ul asta.. odata cu noua generatie de indobitociti marca facebook.

este de ajuns sa te uiti la ultimele 30 40 de thread uri, tampit sa fii sa nu remarci ca 99 % (@TEX) numai cu securitatea sau hackingul nu au treaba.

eu ma tirez de aici.rostul sa mai intru pe aici dpmdv e inutil.doar ca sa citesc thread uri de cacat care, @(TEX), nu au nici o treaba cu hackingul sau securitatea nu are rost.ca citesc cancan.ro sau ca vin aici .. cam acelasi entertainment sec il am.poate in sinea voastra credeti ca nu am dreptate.ori ca nu vreti sau nu puteti sa vedeti za BIG PICTURE.

sictir

Link to comment
Share on other sites

Pentru ce carici ti-a lasat Dumnezeu creier, daca nu poti selecta si citi ce iti place, nu am idee. Iti plac cumva cartile de Sandra Brown ?

Sunt de acord cu tine in unele privinte dar nu ne baga pe toti in aceiasi oala cu "hai sictir". Cumpara-ti domeniul injuraturi.org, pune in header o poza cu un cort si injura acolo pana nu mai poti, ca un birjar.

Thread closed, sau closet ... doar e deschis de tine si ai spus ca vrei sa citesti ceva util.

Edited by aelius
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...