Jump to content
sandabot

Kudos - Profitati de americani!

Recommended Posts

M-am gandit sa fac un review de la acest site foarte tare:

1.Inregistrati-va aici (ref)

Dupa ce v-ati inregistrat , verificat mail va trebui sa completati o oferta (incercati la cele free)

2.Acum vine partea cea grea , va trebui sa dati linkul vostru de refferal la mai multe persoane (pentru ca punctele sa va fie adaugate in cont , va trebui ca persoana invitata sa completeze o oferta)

3.Acum vine partea frumoasa , faptul ca primirea punctelor este mai greuta , rezultatele sunt pe masura : (lista aici)

Uitati cateva premii interesante :

- IPad2 32GB Wifi - 24 referals

-IPod Touch 8GB - 9 referals

-XBox slim 250 GB -11 referals

-PS3 slim 320GB - 15 referals

Puteti sa va luati si bani in paypal , transfer bancal sau carduri amazon (pentru ce produs iti vrea p..a )

5 referals = $132.71

10 referals = $265.42

40 referals = $1,061.68

-multumesc lui Gandalf-XBIT pentru ca mi-a aratat site , explicat puteti sa il ajutati inregistrandu-va cu referalul lui

---

Sunt seriosi, dar trebuie putina munca de lamurire cu refferalii.

Edited by MrRip
Link to comment
Share on other sites

Faza rea e ca imi pare ca sa completezi un referal, trebuie ca referalul sa completeze cu o carte de credit.

Sunt (este momentan) si una free dar faza e ca trebuie sa completezi doar o data un referal

//in caz ca asteptati prea mult sa vi se completeze oferta (din kudos) mai asteptati ca poate dura pana la 2 zile

Offer credits can take several days to filter through. Sometimes they credit within 5-20 minutes but not normally quicker than this. In most cases they take on average a few hours.

If you haven't been credited within 2 working days please then please complete the Untracked form on the support page to request a manual credit. This isn't a guaranteed process but will we always try our hardest to get you credited accordingly.

Lee

Edited by sandabot
Link to comment
Share on other sites

se faceau bani buni cu asta acum un an+ dar a murit schema de cateva luni, a fost retras intuit (pe intuit erau probleme cu cardurile visa) si a fost introdusa oferta lumosity, 5 din 5 referali au fost respinsi dupa 3 saptamani de pending desi toate datele au fost ok si conturile inca erau in picioare ne-anulate, partea buna e ca raspunde in maxim 15min cineva de la suport(banuiesc ca proprietarul in sine pentru ca e acelasi tip mereu) dar oricum..e tarziu acum

Link to comment
Share on other sites

Salutare tuturor, sunt nou pe site, am nimerit direct la topicul acesta care mi s-a parut interesant.

voi incerca si eu metoda, deocamdata nu sunt oferte FREE, deci m-am inregistrat cu refferal sandabot si am completat oferta de la luminosity. Vedem ce iese ... deocamdata nu apare ca oferta a fost completata desi este.... hmmm

Edited by Eme
Link to comment
Share on other sites

unde e oferta de la intuit ? nu o gasesc :)

citesti pe sarite?

se faceau bani buni cu asta acum un an+ dar a murit schema de cateva luni, a fost retras intuit (pe intuit erau probleme cu cardurile visa) si a fost introdusa oferta lumosity, 5 din 5 referali au fost respinsi dupa 3 saptamani de pending desi toate datele au fost ok si conturile inca erau in picioare ne-anulate, partea buna e ca raspunde in maxim 15min cineva de la suport(banuiesc ca proprietarul in sine pentru ca e acelasi tip mereu) dar oricum..e tarziu acum

iar alea de la lumosity 90% nu sunt aprobate, btw cum accepta stafful de aici linkuri de referal?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...