Jump to content
Tinkiii

Poze TinKode Ziarul adevarul(bullsh*t)

Recommended Posts

Buna sunt ziarist in timisoara si am facut rost de cateva poze cu TinKode.

2i775oh.jpg

35heo9g.jpg

O sa revin cu EDIT dupa ce le descarc si celalalte :)

@Ziarul Unirea

Hackerul arestat mar?i diminea?? la Timi?oara este originar din sudul ??rii ?i are în palmares atacuri asupra unor site-uri celebre, precum Youtube, US Navy, NASA ?i multe altele. Numele s?u de cod este Tinkode, iar acesta nu se consider? un terorist, ci doar un consultant în securitatea informa?iilor.

Edited by Tinkiii
Link to comment
Share on other sites

E doar o informatie de c***t care cineva de c***t o introduce ca sa faca iar reclama tot de c***t

Declar ca e bullsh*t si sunt satul sa vad copii de c***t care aduc numai lucruri de c***t

Dar asa va place voua de la romania pentru romania si asa va fii intodeauna pana cand nu va veti schimba mentalitatea de c***t pe care o aveti

Si asta nu se va intampla niciodata sau probabil atunci cand porcii din romania vor zbura mai sus ca vulturii de pe steagul tricolor

F*ck yourself

Pentru ca sa intelegeti ce am spus trebuia sa ma cobor la nivelul vostru de c***t.

Link to comment
Share on other sites

Refuz sa cred ca l-ati banat pe individul care vrea sa posteze pozele. Pana la urma tot or sa apara. Care-i ideea ?

Tinkode se lauda ca are zeci de mii de euro si masini, dar are usa de lemn, trening de zidar si laptop de pus pe okazii.

@pythone: ca cineva sa te inteleaga trebuie ca mai intai sa te faci inteles prin coerenta cuvintelor; daca au o logica incercam sa ne ridicam la nivelul tau si tragem noi singuri conluziile.

Link to comment
Share on other sites

Tinkode se lauda ca are zeci de mii de euro si masini, dar are usa de lemn, trening de zidar si laptop de pus pe okazii.

ce sa faca cu o usa mai buna? nimic; conteaza haina de pe el? ii tine de frig si e ok iar legat de laptop, daca isi face treaba cu el presupun ca e ok, banii i-a bagat in altceva probabil, eu nu consider ca hainele, usa din casa si laptopul sunt cele mai importante lucruri de imbunatatit

Link to comment
Share on other sites

pythone din cauza ta , uite ca nu mai uploadez nimic o sa le trimit prin PM la cei care le cer , Info@presatm.ro sau lasati mesaj aici daca nu ma mai baneaza asta.

PS: Nu mai imi da edit la imagini pythone . nu iti fie ciuda!

AM STERS POZA , PM PENTRU POZE SI AM SI UN VIDEOCLIP MICUT care lam uploadat pe youtube.

Sau add- cskull_cskull

Sau - ady_vidic

Edited by FaraPoze
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...