Jump to content
JohnyCNAM

30$/luna-->>muncesti 30 minute pe zi

Recommended Posts

Daca nu v-ati dat seama este vorba despre un ptc.

Nu o sa va imbogati-ti miraculos peste noapte insa este un bun innceput.

Prima luna este cea mai grea.O spun de pe acum.

Primiti -0.04 pe click.

-0.02 refferal click.

Primesti 20% din tot ce fac referali tai si referalii referalilor si tot asa.

Problema este ca la inceput vei avea 10 reclame pe zi de vizualizat.

10x0.04=0.4 $ pe zi.

Dupa o luna o sa ai suficienti bani in cont, cu ei poti face upgrade(sau poti retrage dar nu se merita)

Daca faci upgrade vei avea 82 de reclame pe zi.

82x0.04=3.28 $ intr-o zi.

banner1.jpg

Daca considerati ca v-am ajutat cu ceva faceti-va cont dand click pe banneru de mai sus(mai fac si eu de o paine)

Daca considerati ca topicu asta nu isi are sensu ma puteti injura, va dau si adresa sa veniti sa ma violati(fetele):)):))

Link to comment
Share on other sites

Din PTC-uri poti scoate banbi seriosi daca te pricepi.

Ca tot veni vorba, benny vad ca le ai cu banii online si chestii deastea:

Cum pot sa-mi verific contu de paypal daca nu am 18 ani si nici card de credit?

Am o gramada de bani pe diverse ptc-uri si nu am unde sa-i scot.

sunt anumite banci unde iti face card daca esti minor cum ar fi bcr, also, 15 ore de munca pe luna doar pt 1 mil?.......no comment. ps: benny era ironic

fa tu un script care sa scrie ce apare acolo dupa reclama..

sunt pe net asemenea scripturi, cauta

Link to comment
Share on other sites

Si eu aveam cont de prin 2006 pe bux.to (de cand cu renovarea siteului l(le)-au sters) si am strans prima oara 10$ am dat cashout pe alertpay (altceva nu suporta) si mi-au zis ca mi-au trimis banii, dar pe alertpay nu aveam nimic, apoi am facut support ticket si mi-au spus ca banii au fost trimisi in schimb mai dureaza sa-i "despacheteze" in cont, am asteptat un an si nimic intre timp am mai strans 100 si ceva $ carora le-am dat iar cashout (puteam da fiindca ultima tranzactie figura ca trimisa/completa) si teoretic banii trebuiau trimisi in maxim 2-3 luni, eu am asteptat 2-3 ani, tot timpul asta facand ticketuri si ei imi ziceau ca au niste probleme tehnice iar trimiterea banilor ar putea ajunge pe la vreo 6 luni, dar eu le-am explicat ca au trecut ani de zile si pana la urma nu mi-au mai raspuns decat cu un "Va rugam asteptati." si asta a fost tot anul asta sa descopar de fapt ca nici nu mai am cont.

Timpul a mai trecut si aparuse lockerz, fusesem in primii 10 care aveau cont din Ro imediat cum aparuse si am reusit sa dau o comanda de shuffle pe care nu-l mai aveau in schimb mi-au trimis pe paypal 50$ pe care a doua zi ii aveam in mana si cand devenisem zlister mi-au trimis tricou, respect :). Dar dupa ceva vreme toate se scumpisera, trebuia sa te misti intr-un timp exprimat in milisecunde ca sa poti prinde un premiu cu punctele care le aveai cand era redeem, pe cand pagina se incarca in minute (timeouturi) si dupa ce mergea ultimul reload erau toate fresh out. Prieteni de-a mei care isi facusera si ei cont si devenisera zlisteri nu mai primeau tricou, mai trecura timpul si deja politica siteului s-a schimbat ... acum e cu licitatii sau rahatul ala de shop cu discount, premiile costa de vreo 25 de ori mai multe puncte, de cand cu sectiunea play au aparut numai disperati asiatici care vad videouri non stop doar ca sa stranga puncte si tot felul de rahaturi cu poze, bloguri, etc.

Deci parerea mea este ca pe orice site facator de minuni pana nu investesti ceva in el, neaparat sa devii premium si pana nu nimeresti in primii din ierarhie/piramida, nu castigi mai nimic sau decat foarte putin prima data ca sa-ti dea sperante. Asa ca voi astia cu ptcuri in loc sa scrieti atatea texte frumoase si sa tot ridicati in slavi linkul acela de inregistrare cu referal mai bine puneti un scan cu factura/chitanta cu banii pe care i-ati scos voi cu mana voastra din asa ceva (nu tovarasii vostri) si apoi mai discutam.

Edited by cmiN
Link to comment
Share on other sites

mie mi se pare a scam site-ul . am fost printre primi ce am avut cont pe e-money4u si am 10$ in cont am dat request payout la 4$ si nici pana acum nu mia trimis (de 1 saptamana si ceva 2 am dat request) si mai stiu un caz a lui unu ce o avut 60$ in cont sio facut upgrade la cont etc si nu i-a dat nimic de 2 luni ..

mai cititi pe clubptc mai multe detali sa vedeti ..

io nu am vazut nici o factura de la ei pana acum ..

Cius !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...