Jump to content
saveS

Faceti ceva va rog !

Recommended Posts

Rog iubitorii de animale , dar si pe cei ce urasc cocalarismul , maneaua , proasta educatie si caracterul de cacat al ciorilor nespalate din Romania , sa se sesizeze si sa ia atitudine in legatura cu urmatoarea problema:

Urmariti filmuletul , iata cum o jigodie de om poate sa dea intr-un animal neajutorat care si asa indura cu greu iarna grea , foamea , bolile , riscul de a da masina peste el si multe altele , acum trebuie sa se mai fereasca si de bulangii dastia teribilisti care vin din nu stiu ce coclauri de la tara cu gandu sa impresioneze gagicile cu faptul ca bate un caine.

Asta s-a întâmplat când am fost la catel. Dac?-l recunoa?te ci... | Facebook

Pe jegos l-am gasit , il cheama Bogdan Razvan si culmea are un catelus in brate chiar la avatar futui mortii in gat de cioara belita .. si asta e contul lui http://www.facebook.com/profile.php?id=100002016860002&sk=wall , poate cineva sa faca rost cumva de adresa lui sau ceva further investigation ??? Sau macar sa imprastiati pe FB cat mai mult fata lui de cioara belita poate cineva il recunoaste mai bine si are si curaj sa ne spuna cine e si de unde e !!

Am incredere in voi ca nu o sa lasati treaba asta nerezolvata !

Link to comment
Share on other sites

Hai da-o in plm de treaba...nu sunt iubitor inrait de animale dar asta mi se pare prea de tot.Numai terci cred ca au astia in cap.Daca te uiti prin ureachea lui asta vezi pe cealalta parte.Homo sapiens frate...cea mai inteligenta fiinta de pe planeta...baiat de baiat smecher de smecher...sa dea domnu sa isi ia si el cateva bucati de 10 ori mai puternice sa se trezeasca.

Link to comment
Share on other sites

Este cumva asta de are salonul asta de masaj?-> Taboo Dreams Salon | Masaj erotic din Bucuresti | Urbo

Din cate am citit pe net, multi zic ca asta este.

Nici eu nu prea agreez maidanezii, dar niciodata nu le-am facut vreun rau.

Si da... cum zicea careva mai sus, nu sunt de acord cu filmele violente postate pe net. Chiar daca au un oarece scop.

PS: nu vreau sa intru in polemica cu nimeni. Ignorati daca nu va place.

Edited by rimagheo
Link to comment
Share on other sites

Tocmai m-am oprit putin sa citesc acest articol , si sa spun sincer nu cred ca as fi cazut de acord cu acest personaj in multe privinte deoarece l-as putea considera un tradator, dar totusi ceva important am gasit in modul lui de a pastra curatenia prin aceasta metoda ortodoxa

Inteleptul analizeaza si invarte de multe ori limba in gura inainte de a o scoate afara , un grup de persoane civilizate pot fi supuse unei legi doar printro linie de cod scrisa in constitutie dar acum am inteles ca pentru ceilalti e nevoie de ceva mai mult pentru a se indrepta.Mentalitatea tuturor cetatenilor nu poate fi schimbata prin democratie si capitalism.Pentru a purifica romania se cere ceva mai mult dar nu imposibil de realizat.

Din punctul meu de vedere tara voastra necesita in primul rand de o reforma in cultura.

Acest lucru poate fi facut printro singura metoda .Daca urmatoarea metoda s-ar aplica si pentru cei care nu platesc biletul in autobuz in scurt timp bugetul tarii ar putea creste doar din banii pe care indivizii i-ar putea investii cumparand biletul pentru transportul urban.

Nu cred in nimic altceva pentru aceasta tara decat intro singura reforma culturala i-ar daca ma veti alege ca presedinte o voi aplica si va voi curata de fiecare microb

Pentru inceput am creat urmatorul plan ,iar cat de curand imi voi depunde candidatura

Va multumesc pentru timpul acordat !

r0um1z.jpg

Reclama va atrage multa lume (sunt sigur)

Edited by pyth0n3
Link to comment
Share on other sites

Tocmai m-am oprit putin sa citesc acest articol , si sa spun sincer nu cred ca as fi cazut de acord cu acest personaj in multe privinte deoarece l-as putea considera un tradator, dar totusi ceva important am gasit in modul lui de a pastra curatenia prin aceasta metoda ortodoxa

Off : Te antrenezi pentru jurnalism ? Suntem vechi amadoi pe forum ,sincer iti spun , imi par trase de par unele din comentariile tale (80 %) . Nu prea te inteleg , tocmai de aceea ti-am scurtat si "Quote-ul" .

"TARA VOASTRA " : Da' tu de unde esti ? Din Afganistan ? Daca nu faci parte din tara noastra nu poti sa ne dai sfaturi , decat daca iti sunt cerute , ceea ce nu cred ca e cazul .

On : e tragic sa vezi asa ceva .

Edited by daatdraqq
Link to comment
Share on other sites

@daatdraq Exagerez de multe ori dar sunt convins de ceea ce spun si ideile ar ramane aceleasi precum si sentimentele

Am devenit apatrid , am parasit tara aprox 10 ani in urma.Dar nu am plecat precum fiecare turist sau cetatean roman pleaca si se intoarce cu un BMW , am plecat fara sa intorc capul in spate , nu am contactat pana in momentul de fata nici cei mai buni prieteni pe care i-am cunoscut iar majoritatea din copii au devenit adolescenti , unii chiar oameni maturi .

E tragic sa vezi multe lucruri si nu cred ca sunt cel mai tragic caz .Ceea ce am afirmat nu am spuso intrun mod ca si cum as fi mai presus decat voi, sunt o persoana simpla si pun o mare precizie in fiecare lucru pe care il fac.Critic in continuare fiecare tara pentru comportamentul social iar prima tara din punctul meu de vedere care prezinta un comportamente social josnic este romania, asta nu inseamna ca pun in oala pe fiecare, dar pot afirma in continuare ca daca maine romania ar sari in aer primul lucru de care m-as fi preocupat ar fi backup-ul acestul forum deoarece este singurul loc de care m-am afectionat chiar daca majoritatea din voi il transforma intrun rahat cu posturile de c**at pe care le fac uneori , mai des in ultimul timp.Stiu ca ceea ce spun nu e pe placul multora dar accept criticile fiecaruia , spuneti orice va trece prin cap doar de asta aveti limba in gura si impulsuri care pun in miscare degetele pe tastiera pentru a scrie raspunsuri la topicuri pe acest forum.Daca ma veti intalni vreodata ma voi aseza cu fiecare la masa, vom bea din acelasi pahar vom purta aceleasi haine rupte si ne vom plimba cu autobuzul sau folosind metroul , vom manca un hamburger pe strada cumparat de la un chiosc de periferie iar eu nu ma voi sparge in figuri la volanul unei masini de lux precum multi din fratii vostri o fac.

Mi-as fi dorit sa cunosc persoane cu care pot impartii cunostintelele , face lucruri noi sau invata alte lucruri insa majoritatea s-au oprit la un anumit nivel si nu vor sa cunoasca mai mult.As fi dispus sa facem mai mult decat vorbim dar nu am gasit pe nimeni care e dispus sa continue strada mai departe.

Reteaua poate fi comparata cu alfabetul dar multi nu stiu sa citeasca si raman repetenti.

As fi putut crea jucarii noi dar nu are rost deoarece nu am cu cine sa le impart.

Dati-mi voi definitia unui grup deoarece eu nu am reusit sa inteleg ce este , aratati-mi ce fel de comportament ar trebui sa am in acet forum , spuneti-mi ce ar trebui sa fac?

Ar trebui sa scriu scannere si sa le vand la 2 lei?

Ar trebui sa "sparg" site-uri publice de 2 lei sa preiau atentia mediei ?

Ar trebui sa vand baze de date de 2 lei online?

Ar trebui sa fac bani de pe orice javra pe care o intalnesc?

Ar trebui sa transfer sume de bani online?

Ar trebui sa scanez pentru xss pentru a castiga un leu?

Asta ar fi satisfactia ? Asta v-ar placea? Asta ar defini pentru voi cuvantul hacker?

Scuzati-mi off topicul , faptul ca scriu multe randuri dar intre acesti 4 pereti nu am cu cine sa schimb 2 vorbe si cartile creaza doar un monolog , probabil mi-as fi luat un caine dar stiu ca nu ii voi acorda multa atentie cand sunt in fata calculatorului si nu imi permit sa vad bietul animal intro stare de singuratate.

In rest pentru ceilalti , faceti naibii lucrurile cu cap, studiati alfabetul, asa veti cunoaste reteaua si nimeni nu va mai bate la usa.Studiati toate structurile posibile asadar nu va limitati la 2 sintaxe pentru extragerea datelor dintrun db public , explorati locuri noi si nu distrugeti.

P.S. Ma pun sa scriu un framework care include un scanner ssh dar nu il voi vinde si ma asigur sa fie cel mai coplet , dar cred ca dupa ce il voi termina de scris va ramane acolo deoarece intentia mea a fost doar sa il scriu.

Edited by pyth0n3
Link to comment
Share on other sites

Daca ma veti intalni vreodata ma voi aseza cu fiecare la masa, vom bea din acelasi pahar vom purta aceleasi haine rupte si ne vom plimba cu autobuzul sau folosind metroul , vom manca un hamburger pe strada cumparat de la un chiosc de periferie iar eu nu ma voi sparge in figuri la volanul unei masini de lux precum multi din fratii vostri o fac.

Respect ;)

Link to comment
Share on other sites

Mamaaaaaaa ba fututi mortii ma-tiiiiiiiii ba ti-as rupe eu capu jos futete-as in gura de cocalar menlist rupt in figuri in fata unui biet catel, de unde mortii lui e asta? Cal l-as fute in gura daca ar fi din baia mare , dar nu e nici o zona ca in acel film prin baia mare.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...