Jump to content
darkston3e

[Tutorial]xRumer 5.0 Palladium Full + Guide

Recommended Posts

Prietene, am ales... nu esti in stare? Spune :)

Eu sunt in stare, ai sa vezi, chiar daca nu accepti provocarea, tot il voi face un crack, destul de curand.

Apropo, am uitat sa mentionez, cine pierde paraseste rst, deal ? :)

Ma tu esti idiot, ori e challenge ori spui ca o sa il faci in curand, arunca o privire peste el inainte de a te caca pe tine si a imi irosi timpul citind prostiile tale!

Ce mi-ai demonstrat pana acum:

1.Esti un idiot care mananca mult cacat si nu isi stie lungul nasului!

2.Esti un idiot care vrea sa dea impresia de "l33t" spunand cuvinte gen "am modificat un offset" crezand ca impresioneaza!

3.Esti un idiot care nu este in stare sa inteleaga ca unele chestii sunt posibile si altele nu!

4.Challenge-urile tale sunt idioate ca si tine altfel, esti un cacat care stie 2 chestii si atat!

5.Iti recomand sa cauti pe google xrumer 5 demo si sa vezi cat de prost esti!

Daca tu crackuiesti xrumer 7.10 in 2 zile eu ies de pe rst, ATENTIE, SA IL CRACKUIESTI, NU BYPASS, NU REMOTE, NU NIMIC ALTCEVA

Avem o intelegere?

Link to comment
Share on other sites

Ma tu esti idiot, ori e challenge ori spui ca o sa il faci in curand, arunca o privire peste el inainte de a te caca pe tine si a imi irosi timpul citind prostiile tale!

Ce mi-ai demonstrat pana acum:

1.Esti un idiot care mananca mult cacat si nu isi stie lungul nasului!

2.Esti un idiot care vrea sa dea impresia de "l33t" spunand cuvinte gen "am modificat un offset" crezand ca impresioneaza!

3.Esti un idiot care nu este in stare sa inteleaga ca unele chestii sunt posibile si altele nu!

4.Challenge-urile tale sunt idioate ca si tine altfel, esti un cacat care stie 2 chestii si atat!

5.Iti recomand sa cauti pe google xrumer 5 demo si sa vezi cat de prost esti!

Daca tu crackuiesti xrumer 7.10 in 2 zile eu ies de pe rst, ATENTIE, SA IL CRACKUIESTI, NU BYPASS, NU REMOTE, NU NIMIC ALTCEVA

Avem o intelegere?

Am nevoie de 2 saptamani :) nimic mai mult

Altii nu au reusit sa il crackuiasca in 2 luni asa ca, take it easy boy...

Ai vorbit degeaba, si vorbesti in continuare degeaba, esti degeaba si vei ramane degeaba !

Hai jet :)

P.S: Ti-am spus din primul post, gasestel tu si posteazal, inclusiv tutorial care ai spus ca nu imi apartine mie, ok ? :))

Dark.

Link to comment
Share on other sites

Se pare ca se schimba situatia si nu mai avem nici-o competitie pacat.

Indeed... :), si merci pentru informatie ovid, chiar nu stiam ca are 20 de ani.. daca stiam, nici nu mai ma complicam sa ma cert cu el

Anyway,

Request #Close ( nu mai am nevoie de comentarii inutile, si un clean-up la offtopic daca se poate )

Multumiri anticipate,

Cu bine,

Dark.

Link to comment
Share on other sites

Indeed... :), si merci pentru informatie ovid, chiar nu stiam ca are 20 de ani.. daca stiam, nici nu mai ma complicam sa ma cert cu el

Anyway,

Request #Close ( nu mai am nevoie de comentarii inutile, si un clean-up la offtopic daca se poate )

Multumiri anticipate,

Cu bine,

Dark.

Prostul satului se referea la tine, uitate la link-ul postat de mine si zi cum sta treaba

http://www.blackhatteam.com/f130/xrumer-5-0-5-crack-20751.html#post75722

Link to comment
Share on other sites

abderrezak31

xRumer 5.0.5 crack - Page 4

etc :))))))

Good luck searching.

Hai ca ne lungim prea mult si deja devine prostesc, e bine cand ai cu cine vorbi si intelege ce cacat ii arati de fapt, dar tu esti prea dobitoc ca sa intelegi ceva.

Nu poti sa spui ca ai "crackuit" xrumer cand el e versiunea demo, de ce nu ai crackuit 5.08 sau mai stiu eu care, nu crezi ca esti cam prost ?

Edited by Vlachs
Link to comment
Share on other sites

Ba frate las-o dracu ce atata critici si balarii,omul a postat poate e folositor cuiva, daca il luati rulati-l in virtual machine sau pe un rdp si il testati nu trebuie sa il rulati pe pc-ul vostru.

Trebuie sa sariti voi cu insulte si alte opinii, nu te obliga nimeni sa il iei pur si simplu e postat.

Daca vrei sa il incerci bine daca nu nu.Ce atatea reprosuri si offtopic?

Link to comment
Share on other sites

Ba frate las-o dracu ce atata critici si balarii,omul a postat poate e folositor cuiva, daca il luati rulati-l in virtual machine sau pe un rdp si il testati nu trebuie sa il rulati pe pc-ul vostru.

Trebuie sa sariti voi cu insulte si alte opinii, nu te obliga nimeni sa il iei pur si simplu e postat.

Daca vrei sa il incerci bine daca nu nu.Ce atatea reprosuri si offtopic?

Merci pentru sustinere, chiar am mentionat in thread ca nu trebuie rulat in pc-urile personale.. pentru a evita dubiile.. dar vezi tu thunder, asa isi face lumea posturi, mai ales benny... oare cum crezi ca are el 2,200 posturi ? Numai aici a facut minim 10 in doar cateva minute :)

Cu bine,

Dark.

P.S: benny_loppa has now been successfully added to your ignore list.

Edited by darkston3e
Link to comment
Share on other sites

@dark & benny ... pace guys ... suntem o comunitate? sau o gloata de copii frustrati care ne spurcam in toate felurile din orice rahat?

Nu suntem o comunitate, daca te-ai fi uitat ai fi vazut ca eu i-am explicat frumos, mi se pare o prostie sa continui sa postez cand idiotul de mai sus e prea prost sa inteleaga asta

Link to comment
Share on other sites

Apropo prietene, singura posibilitate de a face unpack este urmatoarea:

UPX, Upack, si inca 2 tooluri ( indiferent de versiune ), asa ca please ,stfu.

Hai lasa-l dracu , nu-l mai despacheta cu UPX ca il julesti .

E protejat cu EXE Cryptor .

Versiunea postata de tine exista pe net de foarte mult timp , nu stiu cine e autorul .

Edited by daatdraqq
Link to comment
Share on other sites

Mda, benny, vreau sa-ti spun ca postarea ta de mai sus m-a ajutat pe mine dar si comunitatea foarte mult. Nu neg ca ai calitati sau nu stiu eu ce skill-uri dar sunt sigur ca la trolling esti campion.

Nu stiu cati ani aveti si nici nu-mi pasa dar stim cu totii ca in topicul asta v-ati purtat ca niste copii, v-ati luat in puli care e mai tare si in cele din urma amandoi ati dat inapoi si inca ceva, dintr-un topic care se presupune ca ar trebui sa ajute comunitatea voi l-ati transformat in gunoi, foarte buna contributia, felicitari amandurora.

PS: Data viitoare cand va mai arde o cacare asa ca asta de parca a-ti fi luat cate un flacon de laxative duceti-va la WC, iar daca nu reusiti sa ajungeti pana acolo duceti-va macar la coltul blocului sau in tufisuri, caci nimeni nu vrea sa miroasa cacaturi dinastea.

Link to comment
Share on other sites

Mda, benny, vreau sa-ti spun ca postarea ta de mai sus m-a ajutat pe mine dar si comunitatea foarte mult. Nu neg ca ai calitati sau nu stiu eu ce skill-uri dar sunt sigur ca la trolling esti campion.

Nu stiu cati ani aveti si nici nu-mi pasa dar stim cu totii ca in topicul asta v-ati purtat ca niste copii, v-ati luat in puli care e mai tare si in cele din urma amandoi ati dat inapoi si inca ceva, dintr-un topic care se presupune ca ar trebui sa ajute comunitatea voi l-ati transformat in gunoi, foarte buna contributia, felicitari amandurora.

PS: Data viitoare cand va mai arde o cacare asa ca asta de parca a-ti fi luat cate un flacon de laxative duceti-va la WC, iar daca nu reusiti sa ajungeti pana acolo duceti-va macar la coltul blocului sau in tufisuri, caci nimeni nu vrea sa miroasa cacaturi dinastea.

Tu esti prea prost ca sa intelegi discutia, nu inteleg cu ce drept ma iei tu pe mine la rost, acum pe bune, te simti in masura sa imi ceri mie socoteala ?

Nu am dat inapoi nici unul, mie unu personal mi se par prostesti challenge-uri sugerate de el, asta nu inseamna ca nu am ajuns la o intelegere, asta nu inseamna ca nu am demonstrat ce am avut de demonstrat(chiar daca nu a fost publica discutia intre mine si el)!

Cred ca am dreptul sa fac trolling atunci cand e cazul, daca nu ai stiut sa intelegi ce ai citit atunci esti prea prost.

Link to comment
Share on other sites

Tu esti prea prost ca sa intelegi discutia, nu inteleg cu ce drept ma iei tu pe mine la rost, acum pe bune, te simti in masura sa imi ceri mie socoteala ?

Nu am dat inapoi nici unul, mie unu personal mi se par prostesti challenge-uri sugerate de el, asta nu inseamna ca nu am ajuns la o intelegere, asta nu inseamna ca nu am demonstrat ce am avut de demonstrat(chiar daca nu a fost publica discutia intre mine si el)!

Cred ca am dreptul sa fac trolling atunci cand e cazul, daca nu ai stiut sa intelegi ce ai citit atunci esti prea prost.

Nu consider ca acuma ar trebui sa ma cobor la nivelul tau si sa-mi bag tot ce am tine si sa stau sa-ti fut toti mortii acuma, daca tu consideri ca ar trebui sa faci asta n-ai decat, vorbele unor oameni ca tine nu ma afecteaza absolut deloc.

@benny_loppa nasol rau te ia lumea-n pl pe forum hmmm erai mai respectat inainte, ce naiba faci ?

Inainte era respectat pentru ca avea posturi si thread-uri HQ, era subiectiv omul si ceea ce facea facea cum trebuia. Acuma pentru el conteaza mai mult sa arate cat de tari sunt boasele lui decat sa contribuie cu ceva util pentru comunitate.

Link to comment
Share on other sites

Nu consider ca acuma ar trebui sa ma cobor la nivelul tau si sa-mi bag tot ce am tine si sa stau sa-ti fut toti mortii acuma, daca tu consideri ca ar trebui sa faci asta n-ai decat, vorbele unor oameni ca tine nu ma afecteaza absolut deloc.

Inainte era respectat pentru ca avea posturi si thread-uri HQ, era subiectiv omul si ceea ce facea facea cum trebuia. Acuma pentru el conteaza mai mult sa arate cat de tari sunt boasele lui decat sa contribuie cu ceva util pentru comunitate.

Esti inutil....

Link to comment
Share on other sites

Din cate stiu eu xrumer 7.0.9 este crakuit,problema este ca persoana respectiva nu vrea sa o faca share,shi din mai cate shtiu la crakuit cu ''Cheat Engine'' cauta pe internet userul asta: ''sadpart8''

Nu o sa vezi tu asta prea curand, xRumer crackuit(nici 5-ul nu a fost, nu o sa vezi nici 7).

Stai, acum am realizat, cu ce la crackuit :)) ?

Edited by Vlachs
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...