Jump to content
em20346

un irefutabil

Recommended Posts

@em20346 da-o dracu de dragoste chiar te face sa gandesti nebuneste ... nu vezi ca ai ajuns in rasul tipilor de pe rst ?

Revino-ti omule , deschide ochii putin realizeaza ce faci si ce consecinte sunt daca faci ceva nebunesc.

Singurul lucru care e necesar sa il faci e sa ii strici reputatia , hack his facebook , photoshop gay pics with his face and place them everywhere , etc si etc (lipsa de idei )

//nu vrei sa te pui cu cineva care are lovele , mai ales in romania

Link to comment
Share on other sites

1. Î?i pui baza în bastonul ?la telescopic de parc? ai avea pistol, ?i nici a?a nu e?ti tare ?i mare.

2. Calea amiabil? vine prima. N-ai vorbit cu ai lui ?i cu el, deci tribunalul(m? rog, abera?i cu legile, dar s? zicem) va decide la pa?tile cailor c? e?ti urm?rit sau altele.

3. Mai întâi faci plângere. Apoi dac? p??e?ti ceva se leag? de el.

4. Dac? e bogat ?i p?rin?ii î?i p?teaz? numele pentru el te-ai ars. Cu tot cu avoca?i ?i ce mai cuno?ti tu. S? ai cas? în zon? aia - asta dac? este adev?rat - e ceva. Nu m? refer c? sunt zei, dar rela?iile vin odat? cu banii ?i invers. Se întrep?trund.

Rezolvare sau concluzie: Îl ba?i, dar nu vei rezolva nimic, mai ales c? zici c? nu-i prea s?n?tos la cap. Ori discu?i amiabil ?i înregistrat - înainte vorbe?te cu un nene care are m?car habar de lege, nu zei care interpreteaz? legea. vezi rst. - ?i vezi ce iese. Nu prime?ti chiar 5 ani ?i oricum îi prime?ti cu suspendare cel mai probabil. Spor ?i fii inteligent...

Majoritatea este offtopic, c? se amuz?, dar dac?-s ei în situa?ia asta plâng. :)

?ti != ?tii pentru toat? lumea. Asta c? tot ne place s? corect?m.

le: chiar îi pas? de angajare ?i reputa?ie de zici c?-i a?a bogat? retoric. :))

Link to comment
Share on other sites

@sandabot

mi se rupe...ca m-am facut de ras :)

ce reputatie sa aiba orfanul ala, are 23 de ani si plange la telefon!!

ameninta ca se sinucide cu pastile, i-am zis sa faca un bine si sa-si doneze organele ca nu le merita, e prea ......

@tromfil

ai dreptate cu bastonul ala, ca daca dau pe langa, imi rupe el mie picioarele... dar sunt dispus sa risc, sau mai simplu.. permis port arma... pistol cu bile de caciuc... dureaza 6 zile totul.. costa 19 milioane cu arma inclusa...inca nu-s dispus sa dau atatia bani pe o arma/port arma

a incercat el... sa dovedeasca ceva in ultimii 4 ani... ca poate sa se angajeze si fara parinti.. si e un CACAT de om, are bani, are educatie necesara, are tot ce isi doreste, si nu profita sta ca handicapatul in pat si plange la telefon

exemplu:

se duce la universitatea Hyp***** din bucuresti, pentru dramaturgie cinematografica 1800 ron/sem se duce 1-2 saptamani si se duce la maica-sa si la taica-su, tati nu imi place te rog vreau la alta facultate

@Cheater

te anunt in legatura cu detectiv. daca e nevoie

stiu.. i-am zis la fosta prietena. daca ii mai raspunde la sms/tel, vin in bucuresti si o dau cu capul de perete

am scris mai sus... ce fel de om e...

Link to comment
Share on other sites

Nu ma pot abtine. Ce handicap are? ce sfaturi doresti? ce rezolvi daca "pui poze cu el sa afle toata romania"? sa inteleg ca vrei sa isi dea foc in fata la primarie? sau ti-e frica ca o vei pierde pe iubita ta?Ai facut o compunere la nervi si demna de nimic,daca vrei o solutie,aceea este sa fi indiferent fata de el si daca ai incredere in iubita ta.ai spus ca nu ti-e frica de el,deci nu prezinta niciun pericol.te deranjeaza vorbele? ia un calmant sau injurati-va ,etc.

Link to comment
Share on other sites

Mergi la fata acasa, astepti pana vine stalkeru (va prefaceti ca nu l-ati vazut) si faceti sex pe masa din bucatarie. (exista un anumit risc sa apareti pe redtube)

Tu te simti bine, ea se simte bine, fraieru o sa mearga sa miorlaie acasa la mami care o sa zica ca-i curva si nu merita timpu'. Sau se sinucide... ce-i asa de rau in asta? Daca el isi face felu toate problemele voastre dispar, parerea mea e ca face doar power-play cu faza cu sinuciderea ca sa o tina pe fata speriata si nu intentioneaza sa o faca cu adevarat. Mie mi-as zice cineva asa ceva, nu m-as simti vinovata cu nimic, nu are nimeni dreptul sa iti controleze viata ca altfel si-o ia pe a lui, daca el atat considera ca valoreaza viata lui da-l in pula, problema nu e a mea nu ma nici un interes in existenta sau nonexistenta individului!

Ah da si spune-i lu mami lui ca plodu ei e sinucigas o sa-l tarasca prin toate spitalele de cap ca sa nu-si piarda printisorul retardat.

Link to comment
Share on other sites

M-am hotarit sa pun la liber codul sursa.

Pseudo

1. din cauza lui ati rupt legatura?

2. daca da - nu mai e treaba ta (asta este lucru manual, adica cu mana ei si-a facut-o) ........................goto5

3. daca nu - atunci calculezi daca merita riscul

....... 4. daca da - run mod1

....... 5. daca nu end (sunt destule).

mod1

.....plingere penala

...... daca nu exista faceti

...... asteptati raspunsul de intelegere amiabila si-l goliti de bani pentru daune (conditie ce trebuie dovedita cu ceva martori)

...... promisiune scrisa ca o lasa in pace.

....end

Cred ca am scris bine scriptul.

Referitor la batut - nu cred ca merita sa-ti pui mintea cu prostul ca o sa te confunde lumea cu el (e adevarat ca unii nu inteleg de vorba buna si trebuie sa aplici o metoda pe care o inteleg la nivelul lor de inteligenta).

Edited by verde_888
Link to comment
Share on other sites

@Surge

Ah da si spune-i lu mami lui ca plodu ei e sinucigas o sa-l tarasca prin toate spitalele de cap ca sa nu-si piarda printisorul retardat.

aprob!

@Gecko

sa lase fata in pace

@verde_888

eu am fost de vina, de aia o ajut!

deja are plangere penala, martori are fata... tot blocul

@tex

"Cine rade la urma rade mai bine" mai e unul... “Cine rade la urma, gandeste mai incet”

@oollyyoo

vrei sa imi fac server de cs sa iti dau admin? te fac owner, copil copac

TPU :: Profil :: oollyyoo

Discutii pe diverse teme, discutii care nu se incadreaza la celalalte categorii.

cum e romanul asta, in loc sa puna mana pe carte sa invete ceva! sufera aiurea pe forum

Link to comment
Share on other sites

ofc, :facepalm:. Dar sa nu fiu hater.

Daca erai om matur cum zici, sfatuiai fata in cauza sa faca plangere pentru hartuire. Vorbeai/trimiteai un E-mail, un mesaj in plic etc, familiei lui 'X' frumos ordonat cu toate chestiile + dovezi (poze, inregistrari etc).

Dar nu esti. Ai hotarat sa postezi pe un forum de securitate si anume securitate informatica. Si nu numai. Probleme de genul nu se rezolva pe net :)

Pe de o parte, pentru ca zici ca esti om matur, trecut peste 20 de ani si nu ai reactionat ca atare, am cateva intrebari:

1. Esti tu persoana 'X'?

2. Ai adaptat povestea reala?

3. Esti un troll/post hunter/attention whore?

4. Ai cateva dintre "calitatile" pe care le-ai atribuit persoanei 'X'?

5. Esti Batman "rising"?

Link to comment
Share on other sites

Uite cum e treaba: in Romania, banul vorbeste.

Pana la urma fata tot la ala cu bani ramane, adica la el, tu o sa fii prin spitale(da baietasu 10 milioane la niste tigani si poza ta), aia te asteapta frumos in fata blocului si te bat de ti rup ficatu/ coastele/ etc, pe cand el sta frumos intr nu club cu toti prietenii lui(martori ca el era altundeva), iar tu nu vei mai fi om in viata ta si vei fi si fara prietena:).

Ce tre sa faci tu: sa i impui prietenei tale sa nu mai vorbeasca cu el si gata, o amentinti ca prima data cand i raspunde la tel, sau chiar daca l saluta, va despartiti. Daca o face, i futi o bataie si o lasi. Punct.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...