Jump to content
Guest Kovalski

cum sa faci bani!! metoda 100% functionala!

Recommended Posts

Guest Kovalski

Daca ai venit aici ca sa afli o metoda rapida si eficienta de a face bani repede si usor...

ai nimerit unde trebuie, uite cateva sfaturi despre cum sa faci bani, si sa ai o viata frumoasa.

10 pasi simpli pentru a deveni un om bogat!

ACEST TOPIC ESTE ADRESAT CELOR CARE VOR SA SE IMBOGATEASCA PESTE NOAPTE, DAR LE LIPSESC CU DESAVARSIRE

INTELIGENTA SI AMBITIA!

Sfat 1:

Trezeste-te dimineata!

Sfat 2:

Du-te la munca!

Sfat 3:

Cand ai cateva sute de lei in buzunar, strange-i !

Sfat 4:

Nu mai juca la aparate (that`s not cool)

pentru ca niciodata, dar absolut niciodata nu vei castiga!

Sfat 5:

Invata, autoeduca-te!

Sfat 6:

Exceleaza in ceea ce faci!

Sfat 7:

Impune-ti sa iti depasesti limitele in fiecare zi, pe principiul "astazi am sa incerc sa fiu mai bun ca ieri"

Sfat 8:

Respecta, apreciaza si da dovada de bun simt si educatie!

Sfat 9:

Nu lipsi de la servici, nu te lua gura`n pula cu sefu, el mereu are dreptate!

Sfat 10:

Uita de adf.ly, faci-bani-usor.masa si alte tampenii de astea gen scam, spam, balam si balalam bam bam

Niciodata aceste lucruri nu te o sa te imbogateasca... eventual o sa te imbogateasca cu, cativa ani de bulau!

LE: am deschis acest topic, in speranta ca, am sa trezesc cateva minti!

Edited by ps-axl
Link to comment
Share on other sites

Guest Kovalski

topicul este adresat celor semi analfabeti, ce aspira sa se imbogateasca peste noapte.. eu le-am postat 10 pasi cum ar putea sa faca acest lucru.

desigur ca se pot face bani pe net... dar trebuie sa ai skill-uri..

Link to comment
Share on other sites

Guest Kovalski

@exploiter, bine mai experimentatule, lectia dupa cum am spus inca de la inceput se adreseaza celor care sunt ca tine asa...

"ACEST TOPIC ESTE ADRESAT CELOR CARE VOR SA SE IMBOGATEASCA PESTE NOAPTE, DAR LE LIPSESC CU DESAVARSIRE

INTELIGENTA SI AMBITIA!"

" LE: am deschis acest topic, in speranta ca, am sa tresezc cateva minti! "

daca pe tine te deranjeaza, e problema ta, nenea experimentatu.

Nu ma cunosti, nu stii cine sunt, nu stii ce pot.

abtine-te!

Link to comment
Share on other sites

Cred ca poti face bani online daca iti lansezi o afacere... ceva gen site-uri, teme pentru diverse cms-uri, scripturi, scannere (cum face si flux) si multe altele care necesita munca:D, niciodata nu o sa faci bani daca stai si freci pula uitandu-te la cotatia de la bursa (sau alte vise)....

Link to comment
Share on other sites

scanner

Art. 46. - (1) Constituie infrac?iune ?i se pedepse?te cu închisoare de la 1 la 6 ani:

a) fapta de a produce, vinde, de a importa, distribui sau de a pune la dispozi?ie, sub orice alt? form?, f?r? drept, a unui dispozitiv sau program informatic conceput sau adaptat în scopul s?vâr?irii uneia dintre infrac?iunile prev?zute la art. 42-45;

Link to comment
Share on other sites

scanner

Art. 46. - (1) Constituie infrac?iune ?i se pedepse?te cu închisoare de la 1 la 6 ani:

a) fapta de a produce, vinde, de a importa, distribui sau de a pune la dispozi?ie, sub orice alt? form?, f?r? drept, a unui dispozitiv sau program informatic conceput sau adaptat în scopul s?vâr?irii uneia dintre infrac?iunile prev?zute la art. 42-45;

Depinde cum il vinzi(solutie de pentesting cu un disclaimer bun)

Link to comment
Share on other sites

A uitat trei "porunci", cele mai importante.

11. Sa nu ai coloana vertebrala, pupa in fund unde trebuie, gadila orice orgoliu si renunta la orice principiu.

12. Renunta la orice notiune de moralitate si constiinta, scuipa pe simtul dreptatii si inlatura orice urme de echitate, mila, altruism si nu uita ca scopul tau scuza orice mijloace.

13. Nu uita ca orice faci nu e pentru oameni si societatea in care traiesti ci numai pentru tine si impotriva lor deci arunca orice forma de "misticism", inlatura-l pe Dumnezeu si aduti aminte de nenea Darwin, in cazul tau el are dreptate; Supravietuieste cel mai tare, ucide mielul. Stai linistit ca si Ateismul e tot o forma de religie chiar cea mai convenabila si e singura fara limite care te poate aduce pe culmi nebanuite (facand abstractie de Hitler, Stalin, Polpot, Beria, Idi Amin si alti inchinatori la maimute).

Cu primele 10 principii poti trai cateodata decent, dar daca vrei sa te imbogatesti si sa devii cineva cele trei de mai sus sunt vitale.

PS: cu multi ani in urma am gasit o metoda sigura de a castiga bani care-ti ofera si o satisfactie deosebita. MERGETI DRACULUI LA MUNCA!!!

Edited by yo9gjx
Link to comment
Share on other sites

Eu deabea astept sa termin liceul sa ma apuc de munca.

Nush de ce dar imi place cand vad ca lucru ceva si primesc niste bani in schimb.

Am asa o satisfactie....

PS: Funny sau nu dar cersitul e mai bun ca adf.ly

Si daca e atat de bun cersitul atunci de ce ai la semnatura pus link cu ref de adf ?

Link to comment
Share on other sites

Nu se imbogateste nimeni peste noapte. Pana si Tiriac a fost intrebat odata cum a facut primu milion si a raspuns "FURAND". Asa ca lasa-ne tu cu serviciul de 2 bani din romania unde muncesti pe 1000 de RON pana iti cad mainie si picioarele, la betoane pana te ia dracu. Iti spun eu ca "munca cinstita" nu duce la averi duce la o viata de o zi pe alta. "Cand ai un pic de noroc altfel e".

Link to comment
Share on other sites

Si daca e atat de bun cersitul atunci de ce ai la semnatura pus link cu ref de adf ?

Poi nu am echipament adecvat si cunostinte destule in ale cersitului.

Trebuie sa sti php(pozitii de cersit) html(Haine Taiate. Murdare,Lucioase_) mysql(o cutie goala de margarina in care tii maruntisul primit) , iti trebuie multe backlinkuri(purandei in tot orasul), refferali(oameni care ti-au dat bani si au zis si altora cat de amarat esti) si iti trebuie keyworduri bune(gen:da un ban la un sarac, etc) si mai ales un domeniu bun(in fata magazinelor si in locuri cu multi oameni).

Toate astea inseamna sa ai SGO(un fel de SeO) bun(search gabor optimization) sa nu te gaseasca gaborii.

Ar trebuii sa sti toate astea benny.:))

Link to comment
Share on other sites

Poi nu am echipament adecvat si cunostinte destule in ale cersitului.

Trebuie sa sti php(pozitii de cersit) html(Haine Taiate. Murdare,Lucioase_) mysql(o cutie goala de margarina in care tii maruntisul primit) , iti trebuie multe backlinkuri(purandei in tot orasul), refferali(oameni care ti-au dat bani si au zis si altora cat de amarat esti) si iti trebuie keyworduri bune(gen:da un ban la un sarac, etc) si mai ales un domeniu bun(in fata magazinelor si in locuri cu multi oameni).

Toate astea inseamna sa ai SGO(un fel de SeO) bun(search gabor optimization) sa nu te gaseasca gaborii.

Ar trebuii sa sti toate astea benny.:))

ba cred ca ai..daca tu cersesti pe aici ca lumea sa-i dee un click pe acel banner.

Ne poti dezvalui si 9 cam cati $ ai scos pana acu de pe ADF?

Eu de acu merg spre 25$,tu?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...