Jump to content
123vlad

Lectie de viata

Recommended Posts

Tutu 2. Acum or sa inceapa toti sa zica de handicapul lui si ca vai domne e ceva sa urci acolo si sa canti intr-un scaun cu rotile. Pisat la tava. Omul nu poate sa mearga dar poate sa dea din gura la fel ca toata lumea.

Edited by secure
Link to comment
Share on other sites

Sorry. Ascult muzica rap de peste un deceniu dar nu pot sa ascult asemenea porcarii sau sa le incadrez macar in vreo categorie a hip-hop-ului tinand cont in ce an suntem si cat de mult au avansat rapperii nostri. Versurile si flow-ul lui sunt copii fidele dupa cele ale trupelor romanesti deja consacrate cand erau la inceputurile carierelor lor prin anii 90. Negativul... pipi de fata mare. Bravo lui ca si-a gasit o activitate de prestat dar mi se pare submediocru si daca ar canta langa mine i-as zice "ba mai taci in pula mea din gura ca ma plictisesti".

Link to comment
Share on other sites

Era doar opinia mea personala pentru ca am ceva impotriva rapperilor plangaciosi gen ratatul de Nimeni Altu' care canta pentru emolai abuzati, fufe de 15 ani si corporatisti crescuti pe balcon. Daca tie iti place si te regasesti in muzica lui e foarte bine. Sper doar sa nu castige la RAT la fel ca Tutu din cauza milei.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...