Jump to content
shoperul18

[Vand] Servicii PC de Calitate!

Recommended Posts

Servicii disponibile:

  • Instalare Windows (driverele si softuri incluse) (50ron/sistem).

  • Instalare/actualizare Antivirus (30ron/sistem).

  • Dore?ti securitate maxim??, v? oferim 1 scanner de fi?iere suspicioase+1 firewall+1 internet security ?i cel mai bun antivirus disponibil, totul la doar 120ron OFERTA!!!

  • Instalarea tuturor programelor necesare (30ron/sistem).

  • Defragmentare de calitate superioar? (20ron/100gb).

  • Montare, instalare si configurare componente noi (surs?, plac? video, placa de baz?, HDD, router, gameplay etc) (15ron/ per 1) (2+1 gratis) SAU asamblarea tuturor componentelor (100ron)

  • Cur??are prafului din carcasa computerelui (30ron/sistem).

  • Web searching (drivere, patch-uri, documenta?ie etc.)+punerea lor pe cd inclus (10ron/aplica?ie).

  • Optimizarea computerelui in func?ie de performan?ele acestuia (60ron)+pastrarea softului.

  • Devirus?ri (30ron/sistem).

  • Diagnosticare ?i testare component? PC (30ron/sistem).

  • Backup date (10ron/1gb/soft).

  • Setare conexiune de internet. (10ron/conexiune).

  • Repar?ri defectiuni Windows (daca este posibil) (25ron/sistem).

  • Creeare, configurare email (yahoo, gmail, hotmail etc.) (20ron)

Doar in Bucuresti!

Contact: PM sau 0720741657.

Persoana de incredere, puteti sa imi lasati si cheile casei nu sunt genul de om care isi insuseste obiectele altcuiva.

P.S: Se pot efectua si alte servicii inafara de cele specificate, trimiteti un PM cu problema, iar eu va informez daca se poate efectua sau nu serviciul respectiv.

Edited by shoperul18
Link to comment
Share on other sites

Servicii disponibile:

  • Instalare Windows (driverele si softuri incluse) (50ron/sistem).

  • Instalare/actualizare Antivirus (30ron/sistem).

  • Dore?ti securitate maxim??, v? oferim 1 scanner de fi?iere suspicioase+1 firewall+1 internet security ?i cel mai bun antivirus disponibil, totul la doar 120ron OFERTA!!!

  • Instalarea tuturor programelor necesare (30ron/sistem).

  • Defragmentare de calitate superioar? (20ron/100gb).

  • Montare, instalare si configurare componente noi (surs?, plac? video, placa de baz?, HDD, router, gameplay etc) (15ron/ per 1) (2+1 gratis) SAU asamblarea tuturor componentelor (100ron)

  • Cur??are prafului din carcasa computerelui (30ron/sistem).

  • Web searching (drivere, patch-uri, documenta?ie etc.)+punerea lor pe cd inclus (10ron/aplica?ie).

  • Optimizarea computerelui in func?ie de performan?ele acestuia (60ron)+pastrarea softului.

  • Devirus?ri (30ron/sistem).

  • Diagnosticare ?i testare component? PC (30ron/sistem).

  • Backup date (10ron/1gb/soft).

  • Setare conexiune de internet. (10ron/conexiune).

  • Repar?ri defectiuni Windows (daca este posibil) (25ron/sistem).

  • Creeare, configurare email (yahoo, gmail, hotmail etc.) (20ron)

Doar in Bucuresti!

Contact: PM sau 0720741657.

Persoana de incredere, puteti sa imi lasati si cheile casei nu sunt genul de om care isi insuseste obiectele altcuiva.

P.S: Se pot efectua si alte servicii inafara de cele specificate, trimiteti un PM cu problema, iar eu va informez daca se poate efectua sau nu serviciul respectiv.

:)) my man ti-ai ales gresit locul unde sa iti promovezi serviciile.

Aproximativ toti utilizatorii de aici stiu sa faca ce vinzi tu pe bani.Si ai si niste preturi mama mama.

Mai bine te apuci de altceva:)

Link to comment
Share on other sites

Guest expl0iter

Backup date (10ron/1gb/soft).

Creeare, configurare email (yahoo, gmail, hotmail etc.) (20ron)

Du-te ma :))))))))))

Succes cu afacerea :P

PS:

As avea eu nevoie de curatat praful din unitate...

Link to comment
Share on other sites

cu totii care radeti de el, candva ati avut nevoie de aemenea servicii.

Eu n-am avut nevoie de nimic de genu'.

La 11 ani mi-am schimbat singur placa de baza, ceea ce inseamna sa pui toate piesele la loc. Cine a facut asta, stie ca nu-i deloc usor prima oara.

Succes cu afacerea, nu cred ca o sa ai si tu parte de vreo d-soara ca client.

Link to comment
Share on other sites

va cacati pe voi ca sunteti mari as`i in calculatoare parca v-a fatat steve jobs..v-ati nascut invatati..ati uitat ca sunati pe colegu lu tata cu calculator sa vina sa va faca winamp`u ... acum sunteti profesori toti halimeati basketii ... sa imi zica ala care a vazut prima data calculator in fata si el a stiut direct ce are de facut ca ii pun limba in toaster

cat despre ce ofera...am un prieten care ofera aceleasi servicii chiar la preturi mai mari in Constanta si face 2000-3000 ron pe luna ! E un anunt..oamenii cauta pe google hacking , devirusari etc..vine forumu rst in google ... hop a vazut anuntu...suna !

fiecare isi promoveaza treaba cum poate ... aici nu ati prins voi schema...nu a venit sa vanda castraveti gradinarilor

Link to comment
Share on other sites

Asta si unde se repara PC-ul stabilim cand vorbim la telefon, transportul este gratuit. depinde cum doreste clientul si ce e de ras?

Sunt invidiosi omule stai linistit si fa-ti treaba

Unii din ei dau clickuri 1 saptamana pt 3 $ e normal sa fie invidiosi ca tu produci banul gros :) Multa bafta.

Link to comment
Share on other sites

OFFTOPIC:

Mai in gluma, mai in serios, economic gandind, chiar si cei de aici pot apela la serviciile lui Shoperul18.

Algoritmul logic de sustinere a afirmatiei de mai sus ar fi acesta:

Ipoteza de lucru: Respectivul membru RST este freelancer si castiga pe ora X euro/lei.

Subiect/Concluzie: Este mai convenabil sa isi externalizeze serviciul de mentenanta IT (gen asamblare componente sau o configurare simpla - dar care necesita timp) deoarece l-ar costa teoretic Z=X*Y lei, unde Y reprezinta numarul de ore destinat activitatii in cauza.

De la sine inteles sunt urmatoarele:

- Membrul RST castiga bani din IT (sic!) si nu este chitros (din nou sic!);

- Se considera a fi supracalificat pentru astfel de "munci" marunte si cronofage;

- Respectivul cunoaste valoarea banilor si intelege principiile unei economii sanatoase, bazata pe consum;

- Suma platita pentru serviciile prestate de catre Shoperul18 este mult mai mica decat variabila Z.

PingLord > Din pacate, am observat ca "simtul practic" nu prea se aplica prin zona. Multi ar putea sa te ia drept exemplu: pasionat (pana la obsesie :))), muncesti pe rupte (si banuiesc ca faci bani frumosi), stii sa te distrezi (facebook-ul spune multe in aceasta privinta)si nu o arzi in gura cu toti neaveniti.

Edited by Motanul.Incaltat
Link to comment
Share on other sites

Mai in gluma, mai in serios, economic gandind, chiar si cei de aici pot apela la serviciile lui shoperul18.

Algoritmul logic de sustinere a afirmatiei de mai sus ar fi acesta:

Ipoteza de lucru: Respectivul membru RST este freelancer si castiga pe ora X euro/lei.

Subiect/concluzie: Este mai convenabil sa isi externalizeze serviciul de mentenanta IT (gen asamblare sau o configurare simpla dar care necesita timp) deoarece l-ar costa teoretic Z=X*Y lei, unde Y reprezinta numarul de ore destinat activitatii.

De la sine inteles sunt urmatoarele:

- Membrul RST castiba bani din IT (sic!) si nu este chitros (din nou sic!);

- Se considera a fi supracalificat pentru astfel de "munci" marunte si cronofage;

- Respectivul cunoaste valoarea banilor si intelege principiile unei economii sanatoase, bazata pe consum;

- Suma platita pentru serviciile prestate de catre shoperul18 este mult mai mica decat variabila Z.

Cred ca ai fi cel mai bun ministru de finante al Romaniei

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...