Jump to content
ovidelu47

Caut partener pentru forum

Recommended Posts

Salut dupa cum spune titlul caut partener pentru un forum,linkul forumului este http://super-tutorials.com domeniul este inregistrat la godaddy pe 1 an,hostingul este platit pentru 5 luni.

Vom lucra impreuna la site,vom posta articole,am mai gasit eu 4 poster de incredere care sa ma ajute pe mine si viitorul partener,faza e ca eu nu ma pricep foarte bine sa lucrez in phpbb deaceea vreau ca viitorul partener sa se descurce cu aceasta platforma.

Eu voi investi si o suma modesta pentru promovare si optimizare iar profitul va fi 50/50 .

Daca aveti alte intrebari lasati repley la fel si cei ce doresc sa imi fie parteneri.

Edited by ovidelu47
Link to comment
Share on other sites

Password007 am avut ceva probleme si a stagnat treaba.

Cei ce au spus ca se vor implica in acel "proiect" si-au gasit de lucru sau sunt foarte ocupati.

Incepand de astazi am mai mult timp liber si sper sa fac forumul,cine doreste sa ma ajute catusi de putin?

Mai ai nevoie de partener?

Eu te pot ajuta cu promovarea forumului,apropo acesta e siteul http://super-tutorials . com

Link to comment
Share on other sites

Salut eu impreuna cu ovidelu47 am hotarat sa ne apucam de un forum calumea sa nu stea acest domeniu bunisor cred eu de pomana (super-tutorials.com)

Momentan nu avem bani de o licenta vbulletin asa ca ne-am gandit la platforma phpbb cred ca e cea mai indicata pentru un forum.(Asteptam recomandari ce alta platforma putem utiliza buna pentru un forum pentru domeniul precizat mai sus usor de optimizat).

Si tot odata cautam si un partener sa ne ajute la partea tehnica.

Imparteala va fi cam asa eu cumpar host (nu conteaza firma o alegem toti 3),ovidelu47 vine cu domeniul+4 oameni care vor posta articole zilnic (nu copy+paste) viitorul partener se va ocupa de partea tehnica de promovat/optimizat ne ocupam eu si ovidelu47 atat cat stim noi daca e punem bani impreuna si platim pe cineva sa optimizeze site-ul mai bine.

Cine doreste doreste si alte detalii sa lase repley. (Mentionez ca atunci cand vom scoate profit vorbim toti 3 si vedem cum il impatim).

Link to comment
Share on other sites

Oferta este Inca disponibila,vom oferi si link/banner pe forum catre site-ul dumneavoastra.

Salut scuze ca reinviu topicul,dar cautam pe cineva care sa ne ajute cu instalarea unor moduri.

Prin PM sau Repley va rog mult.

De ce nu folosesti mybb? Cu 20$ poti cumpara un skin si ar arata bine de tot.Uite o firma care vinde High Quality MyBB themes and MyBB skins! - Audentio Design si mai sunt cateva,cauta pe google.In plus de asta,mybb are si un mod seo,foarte bun din cate am inteles.Plus multe alte moduri pentru blocare spam etc.Toate gratuite.

Link to comment
Share on other sites

Te pot ajuta la optimizarea site-ului cunosc html, css la php stau mai greu dar stiu sa lucrez cu phpBB poti sa iti fac modificari majore la site (fiindca nu arata deloc bine) poate te pot ajuta si cu tutoriale fresh am o lista cu realizari (nu e copy paste).

Ma bag cu o singura conditie: No support during the weekend!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...