Jump to content
Vlachs

Scrapebox AutoApprove(2.729.220 blog-uri link-uri unice)

Recommended Posts

Este o lista mai de neam prost, cred ca este cea mai mare lista de genul asta, are si link-uri cu pr pe pagina, si edu/gov, are de toate.

Password:

https://rstcenter.com/forum/black-seo-monetizare.rst

Download:

http://www.sendspace.com/file/g2vw47

Link to comment
Share on other sites

Nu mai merg / functioneaza...

Esti sigur ca ai setarile bune in scrapebox ?

Eu am avut o rata de ~2 bune si 1 rea

@curiosul Nu cred ca ajungi la 100k de backlink-uri pe zi.

Google ar face urat la 100k pe zi doar daca ar fi vorba de o singura pagina/acelasi keyword, daca ai foarte mult continut pe site(mii de pagini) si cu o anumita vechime si pr atunci nu ar fi nici o problema, mai ales tinand cont ca backlink-urile nu o sa fie indexate intr-o zi.

Scopul listei nu este de a trimite atatea backlink-uri intr-o zi spre un simplu site(pagina), lista este atat de mare pentru ca o puteti filtra(dupa pr, numar de linkuri externe) si puteti alege ce este mai bun pentru index si ce puteti folosi pentru a face o piramida pentru backlink-uri existente.

Edited by Vlachs
Link to comment
Share on other sites

google o sa faca urat daca dai ping la ele, daca nu ai diversitate in anchor text, daca toate sunt doar dofollow, etc, iti recomand totusi sa le folosesti ca backlinkuri de tier 2

@ben, ai blastuit cu linkuri de sb direct siteul principal? @_@

@sicilianul, serios acum, omu iti da moca 3milioane de surse cand putea sa le tina numai pt el si pana la urma toti se gasesc unii cu burta peste organ care sa comenteze, la cat de multe sunt e utila lista si daca 1% din linkuri sunt AA, mereu cand e un GA sunt doar posturi de critica si nemultumiti da nu zici unu "merci ba ca ne dai munca ta direct de-a gata"

Benny mai lasa-i in plm sa sa se descurce si singuri la chestii de noobi, dupa isi blastuiesc siteul aiurea, ajung in sandbox si sa isi zica in gand bagamias in ala si in lista lui ca uite ce mi;a facut, sa scoata 57 de dolari din buzunar +10 dolari de proxyuri bune si isi fac singurei listele, sa fiu in locu tau si sa vad ca mai si comenteaza filtram doar linkurile cu java driveby si exploiti in java si le-o dadeam pachet in lista sa se invete minte sa respecte munca si sa nu mai stea la pomana, nu am pomenit cont sau informatie pe rst care sa nu fie deturnata sau abuzata de membrii in maxim o ora de la postarea ei

Sincer ce aia nici nu prea contribui cu surse si materiale, le postezi, niggerii le fura pentru ei sau incep sa apara posturi de gen "pt ce sa sunt asta?" "cum le bag in x program", "ma ajuta si pe mine cineva sa...?" "linkuri stricate, huaaa" "nu merge mai nimic din ele" etc" de ce sa inghit cacat de la niste lacomi nerecunoscatori cand eu vreau sa ajut? nu se merita, i-am dat cuiva in jur de 100k loguri si ma trezesc peste cateva luni ca le pune aici open for all ca si cum ar fi lucrat el pentru ele, i-am vandut lui blade4ever4araputa loguri si incepand cu a doua zi a inceput sa le de-a in stanga si in dreapta, a luat ban doar o sapt, dupa omu a revenit si a mai luat ban pt teapa scurt timp, si iar a revenit, sa fim seriosi, de ce ne-am publica munca atat cat e ea pt niste leecheri sau tepari?, ar trebuii sa se ofere linkurile in privat encodate cui crede omu ca merita sa le dea si incetati o data cu codarea in b64, orice idiot sa prins, trebuie mereu schimbati alrgoritmi si sa fie trecut materialul printro dubla encodare, avem string convertors, des, morse, caesar, rot 13, encool, atom, megan,tripo, gilla, haz, tiggon, feron, zong, armon, oktom, miho, hast, amid si inca pe atat si noi folosimg doar b64...wtf

Edited by root_prime
Link to comment
Share on other sites

Le filtrezi pe cele online si apoi le trimiti "dripfeed" adica azi 10000, maine 10000... etc pentru tier 1 :)

e sinucidere curata si cu 1000 din doua motive

1. ai nevoie sa iei in considerare varsta domeniului, daca dai 100 online pe un site de cateva luni ia-ti adio, daca dai 1000 pe un site slab dezvoltat in continut si numar de pagini iar e de rau

2. al 2lea risc major pt a le folosi la tier 1 este ca iti apar comenturi generice pe cat mai multe siteuri= creste riscul ca cineva sa iti dea report la google doar ca vede iar un cacat de coment robotizat, am testat pe zeci de domenii de diverse varste, nise, continut, etc si stiu ce vorbesc

Edited by root_prime
Link to comment
Share on other sites

e sinucidere curata si cu 1000 din doua motive

1. ai nevoie sa iei in considerare varsta domeniului, daca dai 100 online pe un site de cateva luni ia-ti adio, daca dai 1000 pe un site slab dezvoltat in continut si numar de pagini iar e de rau

2. al 2lea risc major pt a le folosi la tier 1 este ca iti apar comenturi generice pe cat mai multe siteuri= creste riscul ca cineva sa iti dea report la google doar ca vede iar un cacat de coment robotizat, am testat pe zeci de domenii de diverse varste, nise, continut, etc si stiu ce vorbesc

Nu e chiar asa, eu fac o data pe saptamana cel putin 3k(intr-o zi) cu ping(xindexer) si nu au nici pe dracu de atata timp, crede-ma ca stiu despre ce vorbesc :).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...