Jump to content
Guest Nemessis

RST vs. Polonic

Recommended Posts

Oh shit, eu sunt in buzau acu.

E sigur adresa aia ?

Hai sa o chemam la bere cu noi :))

EDIT

Daca se inrautateste treaba, trimit dupa ea si punem . (punct) foarte repede. Pana la Buzau nu fac mai mult de 30min din Bucuresti :)))

Ai elicopter, ma ?

Edited by Wav3
Link to comment
Share on other sites

Guest Kovalski

Show Recent Messages (F3)

Science Focus: nu stiu care e mai prost aici. eu k mi-am piersdut vremea cu aia d p rst sau aia k si-au pierdut vremea cu mine. oricum, poti sa le transmiti asta si faptul k injuraturile denota lipsa de inteligenta,kt injuraturi atata lipsa de inteligenta si imaginatie. in afara de injuraturi nu au avut alte replici.in mare replici pliictisitoare kr se rezuma la injuraturi. vax!

Last message received on 6/25 at 12:11 PM

K kr fel de profesoara esti k in.mare pliictisitoare kr nu stii sa scrie, pierdsdete prin gramatica. halal text scris de o profesoara

Link to comment
Share on other sites

Show Recent Messages (F3)

Science Focus: nu stiu care e mai prost aici. eu k mi-am piersdut vremea cu aia d p rst sau aia k si-au pierdut vremea cu mine. oricum, poti sa le transmiti asta si faptul k injuraturile denota lipsa de inteligenta,kt injuraturi atata lipsa de inteligenta si imaginatie. in afara de injuraturi nu au avut alte replici.in mare replici pliictisitoare kr se rezuma la injuraturi. vax!

Last message received on 6/25 at 12:11 PM

K kr fel de profesoara esti k in.mare pliictisitoare kr nu stii sa scrie, pierdsdete prin gramatica. halal text scris de o profesoara

Tremura de nervi proasta, daia nu poate sa scrie corect si sa vorbeasca coerent.

Nu stiu daca ati observat dar din repliciile ei nu lipsesc cuvintele "W.C.-u, frustrat, Faptul ca faci aia inseaman ca...".

Draga proasta dracu', cu texte dastea de psihologie de clasa a 3`a nu reusesti sa combini nici o gaina sa faca oua!

Altfel pusa problema, daca o dai in psihologie, tu cam esti marcata pe viata, cand intrii intr-o bucatarie si vrei sa iti pui din zeama in castron iti aduci aminte cine te-a botezat!

AHEAD BOTEZATORUL

Link to comment
Share on other sites

Am o presimtire ca nu e din Buzau si toti mergem pe o pista falsa. Cat de nebuna sa fii sa iti pui in cap un forum it ? Nu cred ca o femeie este in spatele calculatorului

Este din Buzau, ca sa va dau ideei...

Sunt FOARTE multe site-uri cu pre-comenzi online cu plata la domiciliu! Si nici un ar strica un script facut care sa contacteze un site de imobiliare sau imperechieri de caini care sa spameze cu Adresa + nr. de telefon !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...