Jump to content
k1dutz

Am nevoie de niste bani.

Recommended Posts

e greu sincer,eu muncesc pentru banii astia in germania 1 zi si putin,in romania aproape jumate de luna,nu ca ma dau mare sau... dar e greu ca un roman sa te ajute sa-ti dea direct sau sa-ti dea tie sfaturi,cel mai bine pentru tine e sa ati faci singur banii astia,cea mai buna satisfactie.100 de euro.......

Link to comment
Share on other sites

Salut , am si eu nevoie de niste bani 450 lei pana duminica , ce as putea sa fac sa ii castig prin internet .

Sincer daca tu crezi ca unii useri de pe acest forum fac bani frumosi pe net ei fac asta pentru ca au la activ multa experienta in anumite domeni din care se face banet indiferent ca sunt legali sau ilegali,iar ti-e nu o sa iti zica tie nimeni o reteta pentru a face 450 de lei in cateva zile :)) te invit sa cauti tu singur pe google sa citesti,analizezi etc dar desigur asta iti va lua ani :).Poate faci rost de la ceva prieteni,poate iei de la vre-un camatar dar ai grija ca ala iti taie degetele si pe urma no sa mai poti face nici pe net bani :( putine sanse de reusita ai ce sa zic :-? .

Link to comment
Share on other sites

E-Whoring gen? Nu-i tocmai legal da' daca te pricepi la SE si nu te deranjeaza sa te dai drept fata ca sa iti cumpere niste dubiosi pozele nud, merge.

Blackmail faci mai mult de 450, daca esti prins faci parnaie 50%. Dar daca ai nevoie de bani de ce nu?

Emotional blackmail - Wikipedia, the free encyclopedia

//Daca nu te pricepi apuca-te de taiat lemne, internetul nu e pentru tine.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...