Jump to content
Guest Nemessis

Polonic is back

Recommended Posts

tu chiar esti un latrau.nu-ti face iluzii ca scrii. cute mouse tex.or is it a hamster?

alecseu hai sa-ti dau o lectie, ca vad ca nu prea intelegi limba romana. a latra l-am folosit cu sens figurat.acum intelegi putin mai bine propria ta limba?la care cine stie ce nota ai avut la scoala.daca da, mai Bubico, sezi frumos.si vezi sa nu prinzi pureci.

deci va intreb iar. exista pe rst un topic cu mai multe vizualizari ca asta?daca nu exista, am castigat.si asta pe terenul vostru.

alecseu,daca ai uitat sa iti iei calmantele, ia-le.faci spume la gura fara ele si nu e frumos.si nici sa delirezi in halu ala nu e tocmai sanatos.semnatura ta spune totul despre tine, nefericitule.imi vorbeste mie de educatie un copil care vorbeste numai cu c...at si cu f...t pe aici pe forum.ai de capu ala al tau.nu l-ai umplut cu ce trebuie.felicitarile mele parintilor tai care probabil tot asa vb ca si tine de frumos si te-au crescut in acelasi stil.:))

You`re so retarded.

Go fuck yourself.

Link to comment
Share on other sites

cica si vanzatorii de cartofi isi pot da cu parerea despre sistemul de educatie, asta nu inseamna ca e o parere pertinenta.

am vazut ca wildchild a luat ban.:)) interesant..... sunt curioasa in ceea ce priveste atacul domnului radiera. si ce efect are banul fara calmante.

this is new... rst pe mute.

Edited by atacul_clonelor
Link to comment
Share on other sites

cica si vanzatorii de cartofi isi pot da cu parerea despre sistemul de educatie, asta nu inseamna ca e o parere pertinenta.

am vazut ca wildchild a luat ban.:)) interesant..... sunt curioasa in ceea ce priveste atacul domnului radiera. si ce efect are banul fara calmante.

this is new... rst pe mute.

Vezi ca wildchild n-a prea luat ban. Daca lua ban nu ii mai aparea avatarul. Nu te deranja iar sa ma injuri pe privat, doar ca am precizat ceva nu inseamna ca merit sa iti versi iar frustrarile printr-un PM catre mine. ;)

Link to comment
Share on other sites

Fata acum vorbesc serios, fara misto, fara jigniri fara nimic.Tu chiar nu ai altceva mai bun de facut?De ce iti place prostia?De ce nu incerci sa te schimbi?Gasesteti si tu niste hobby-uri mai placute decat asta ce faci tu acum sau incearca sa iti gasesti un prieten...poate cu dragoste si iubire iti vine mintea la cap....jesus fucking christ.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...