Jump to content
rtfmplay

Referendumul a fost invalidat de judecătorii CCR.

Recommended Posts

endemic bun Nastase e inca in viata dar Roberta unde a invatat sa numere cand din 80 erau 160 de voturi ? Toti spuneti de Nastase si Iliescu conduc USL bun si PDL e condus tot de Basescu ca nu e oficiala functia de presedinte al partidului chestia asta e valabila in ambele cazuri si la USL si la PDL. Asa ca ar trebuie sa moara cel putin 3 persoane.

Nemessis nu traiesc bine dar sunt sigur ca nu toate decizile luate de Basescu si ai lui sunt exact si deciziile care le-ai fi vrut tu sa le ia corect ? Sunt revoltat ca de aici toti avem parinti care au o pensie mica sau mare si au fost impozitate cand Basescu era la platane si daca am fi si mai realisti ar fi multe de spus. Nu zic ca USL e mana cereasca dar cu Basescu nu se mai poate... Parerea mea si o sustin.

Btw: Mai are si cateva spitale de inchis Basescu ca nu a reusit sa le inchida pana la referendum, bine ca acum isi poate continua treaba in voie :P

Edited by FaNt0maX
Link to comment
Share on other sites

Hei voi astia crescuti in punga si hraniti cu eprubeta, treziti-va.

In orice jmecherie exista jmecheri si sageti.

In situatia noastra, basescu e doar o sageata, o imagine, si un nume.

Nu el face, nu el drege, el e doar sageata.

Deageaba strigati muie basescu.

Pentru mine e irelevant subiectul, nu ma afecteaza cu nimic, poate sa fie si vecinul de la etajul 3 presedinte, mi se rupe, dar ma doare cand vad semenii mei ( romani ) prostiti pe fata si ei zic "DA"!

CCR lafel ca MAI lafel ca multe alte organizatii de stat au fost influentate sunt influentate si vor fi influentate pana cand banul nu va mai avea valoare.

Tragand linie, cel mai trist e ca intr-o tara democratica nu conteaza vocea poporului unde cel putin 8 la 1 spune sa plece in mortii lui, conteaza numarul de cati au fost la vot.

Daca as avea puterea as propune o greva generala, in toate domeniile de lucru, sa inghetze tot, ce pula mea!

Suntem condusi de o mana de BAROSANI care isi bat pula de fiecare roman care munceste cu carca zi de zi!

Link to comment
Share on other sites

Guest Nemessis

Dude nu presedintele iti da sa mananci. Scuza oamenilor incapabili sa isi ia viata in maini e sa dea vina pe stat si pe presedintele tarii. Exclud pensionarii sau persoanele cu handicap grav din chestia asta pentru ca e destul de clar ca optiunile lor sunt mult prea limitate. Dar tu ce scuza ai sa dai vina pe stat sau pe presedinte? Ce anume ai incercat sa faci ca sa iti fie mai bine si cum te-a impiedicat presedintele tarii sa-ti duci planul pana la capat?

Link to comment
Share on other sites

Ceea ce ma intristeaza cel mai tare este faptul ca Ponta si ai lui inceareca toate metodele de a scapa de acest om si cred ca ar merge si pana la pactul cu diavolul sa scape de Basescu ( de ce? ) si tocmai de asta zic: Bravo Basescu! Dale-o peste nas la fraieri!

PS: Acuma vor sa modifice constitutia pentru a-i mai taia din putere, de parca el are puterea de a ne taia din bani!

Bani au scazut la puturosi! Si apropo, faceti comparatie intre nr de bugetari din Germania so Romania. Raportativa si la populatie si veti vede si de ce au salarii mai mici astea de la noi!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...