Jump to content
rtfmplay

Referendumul a fost invalidat de judecătorii CCR.

Recommended Posts

In ultimul timp au fost destule oportunitati de a-l demite pe Basescu. In caz ca l-ati sustinut in ultimul timp sau nu ati mers la referendum, sa nu mai aveti tupeul sa va plangeti ca va merge rau sau sa schitati macar un gest pe tema asta, v-ati pierdut acest drept in momentul in care ati sustinut oamenii politici actuali.

Link to comment
Share on other sites

Toti sunt la fel .

Asa e. Eu unul nu pot sa-mi imaginez o Romanie care o duce bine si e civilizata. Daca voi puteti, aveti o imaginatie bogata si speram ca sunteti si clarvazatori.

Furati ma, furati!Da' aveti grija si de tara asta, ca incurand nu o sa mai ramana nimic de furat.

Edited by SticKyWoX
Link to comment
Share on other sites

Concluzia este: pulimea care a votat impotriva lui NU CONTEAZA! Asta este democratia?

rtfmplay cum ai ajuns la concluzia ca is fan George Bush? Te-ai gandit bine inainte de a da post reply? Ce dreaq!

Da, pacat de voturile celor cateva mii de decedati, aveau si ei dreptul la vot...

Link to comment
Share on other sites

Concluzia este: pulimea care a votat impotriva lui NU CONTEAZA! Asta este democratia?

rtfmplay cum ai ajuns la concluzia ca is fan George Bush? Te-ai gandit bine inainte de a da post reply? Ce dreaq!

Da, m-am gandit foarte bine, GB are o replica celebra : Cine nu este cu noi este impotriva noastra! De aici si gandul ca esti fan, tradus ar fi daca nu tin cu USL tin cu PDL

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...