Jump to content
SticKyWoX

Pupincuristii lu Nemesis si ''blogul personal'' al lui Neme...

Recommended Posts

La caterinca: Asta sigur are afaceri in Costinesti.

Anyway, cam are dreptate.


Stiu ca o sa vina pustanic cu replici gen: "Tu sigur esti moldovean... sigur esti din costinesti etc.". Nu-s nici moldovean si nici nu stau in costinesti si nici nu ma duc in costinesti in vacante si nici blablabla... _)_

Du-te tare fratiorule... Nu e nevoie sa faci si tu pe interesantul.. Creca in viata reala te distrezi la fel cu prietenii tai... Troland despre costinesti si povestindu-le despre unu Nemesis de pe un site RST ce a patit... Fii tu.. nu mai copia pe altii ca nu ajungi nicaieri ;)

Link to comment
Share on other sites


Stiu ca o sa vina pustanic cu replici gen: "Tu sigur esti moldovean... sigur esti din costinesti etc.". Nu-s nici moldovean si nici nu stau in costinesti si nici nu ma duc in costinesti in vacante si nici blablabla... _)_

Du-te tare fratiorule... Nu e nevoie sa faci si tu pe interesantul.. Creca in viata reala te distrezi la fel cu prietenii tai... Troland despre costinesti si povestindu-le despre unu Nemesis de pe un site RST ce a patit... Fii tu.. nu mai copia pe altii ca nu ajungi nicaieri ;)

Am specificat: "La caterinca".

In viata reala mi se rupe mie de RSTCenter si Costinesti.

Link to comment
Share on other sites

@Q-bo: O sa-ti dea Neme o replica de o sa se pise pe tine. De asta e offtopic e administrator si face ce vrea. Poti sa-ti faci forum si o sa ti se rupa pula si tie cum i se rupe pula lui. Ce te-a deranjat Costinestiu si Moldovenii? Te-a pus cineva sa intri sa citesti ce scrie acolo? (ai posibilitatea sa nu citesti toate threadurile) Ai facut topicu' asta ca sa pari tu interesant nu altii, ca tu esti smar2 si comentezi la adresa cuiva. TinKode nu e asa smecher cum se credea s-a vazut de pe la TV, vad ca te iei si de pax cine cacat esti tu pana la urma? Tu vorbesti la adresa unor oameni care daca le reuseau prima dragoste aveau copii cat tine.

Link to comment
Share on other sites

Cand ziceam PUPINCURISTII LUI NEMESIS... ma refeream strict la astia ca tine... Nu la tine.. ci la cei ca tine:P

Pace bro :P

Pace bro. American shit, bai nu ai raspuns la intrebari,te folosesti de "pupincurist" sa scapi de niste raspunsuri care nu le ai.

Acum sa-ti explic logic si pe intelesu' tau de inapoiat. Ce am de castigat sau de pierdut daca ii tin sau nu partea lu Nemessis?

NIMIC. Doar ca ma dispera alde coaie goale astia ca tine veniti de 2 luni aici si care vor sa se dea interesanti. Ceea ce se face aici se numeste trolling doar ca tu n-ai auzit de treburile astea.

Daca esti asa baiat raspunde la intrebarile adresate. Eu nu-ti mai scriu ca daca ma cobor la mintea ta dau de petrol.

Link to comment
Share on other sites

@Q-bo: In casa la tactu, daca are un cuvant de spus si tu il asculti, esti pupincurist ? Poti considera ca este forumul lui iar chestia e cat se poate de simpla: Iti place la noi, stai; nu-ti place, pleci. Sunt si alte comunitati sau iti poti face una pe bunul plac.

Eu nu-ti dau ban pentru ca ai deschis mizeria asta de thread, dar in mod sigur se gaseste un alt admin sa-ti dea.

Link to comment
Share on other sites

Eu nu inteleg un lucru......ce plm te intereseaza pe tine daca il pupa lumea in cur pe Nemessis.Coae daca nu vrei sa vezi la ce intri sa citesti????

Iesi in plm da-ti delete si numai intra pe forum daca nu-ti place sa vezi cum pupa lumea in cur un anumit user!

Link to comment
Share on other sites

Deci sa inclina balanta ca nu o sa mai fie destul echilibru pe aceasta pplaneta si riscam sa pierdem tigani din costinesti..

Deci nu zic ca neme ar fi idiot/retard sau cul l-a mai numit Q-bo, dar totusi s-a ajuns prea departe, cel putin 30 de posturi pe zi cu acel cuvant ("costinesti"), devine stresant dar voi trebuie sa va obijnuiti, fiecare intra ca boul in joc si comenteaza(cum fac eu acum), problema grava nu e asta, ci faptul ca uni sunt atat de idioti incat spameaza si celelalte categorii si acest cuvant injositor, si placerea mea e ca aia iau ban dar cand ma gandesc ca si ei sunt romani cu salariu mic care aleg sa mearga la costinesti si dupa vin aici si injura costinestiul ca nu s-au distrat si multe alte chestii, dar in al doilea an tot acolo ii vezi, in fine. Ideea era ca neme si-a cam batut joc de voi, jumatate din membri activi vorbesc despre costinesti, jumatate din prieteni membrilor activi vorbesc despre costinesti, oare cine e zmeul zmeilor acum?

Link to comment
Share on other sites

Guest Kovalski

Ok, poate Nemessis a deviat un pic cu acea multitudine de threaduri cu si despre Costinesti, poate a avut un scop sau poate pur si simplu asa a vrut el sa trolleze.

Nu cred ca e nimeni, dar absolut nimeni in masura sa faca prea multe comentarii despre actiunile unui admin pe o comunitate de genul acesta.

Te-ai gandit ca poate ceea ce a facut se poate cataloga drep SEO? sau... incerca sa testeze exact acesti pupincuristi?

Din cate imi aduc aminte (and I have fucking memory) Nemessis uraste si tiganii si moldovenii si nu in ultimul rand pupincuristii..

Poate acele threaduri oricat de deplasate ar pare sunt cu un scop, iar scopul lor nu trebuie si nu suntem obligati nici moral nici in alt mod de a il impartasi cu voi.

Nu uitati, aceasta comunitate nu este una "democratica" unde majoritatea alege. ci mai de graba una comunista sau monarhista unde o persoana sau un grup de persoane (staff-ul) iau deciziile in privinta administrarii.

Nu ma intereseaza parerea voastra si nu ma intereseaza nici ceea ce aveti voi de comentat la adresa staffului.

Daca sunteti de acord cu actiunile noastre sunteti bineveniti sa ramaneti aici, daca nu... sunteti bineveniti sa va duceti pe lumeafemeilor.ro sau orice alt forum.

Aici noi facem regulile asa cum consideram noi ca este cel mai bine pentru aceasta comunitate.

In legatura cu acei "pupincuristi" as putea sa ii numesc persoane care sunt de acord cu o afirmatie a unei persoane (acumularea de like-uri si pareri similare) incercati sa ganditi voi insiva si sa nu va mai lasati manati de la spate ca o turma de oi.

Suntem aici ca sa invatam lucruri noi in fiecare zi si sa excelam in domeniul informaticii si a securitatii, aviz celor ce fac trolling, offtopic si posturi inutile.

Am dat o multime de banuri, am fost poate extrem de exigent si sever din acest punct de vedere, si am sa continui intr-un mod mult mai strict in ceea ce priveste cele mentionate mai devreme.

Comunitatea RST va excela doar prin continutul de calitate, si spiritul de echipa al membrilor.

Toti se asteapta sa primeasca, sa se creeze sa se posteze si sa fie totul roz fara nici un fel de efort din partea lor, ei bine asa ceva nu va functiona niciodata.

Si ca sa ma intorc la punctul din care am deviat, sunt ferm convins ca actiunea lui Nemessis a avut un scop. (eu personal nu stiu care este acela) dar stiu ca este o persoana capabila si destul de "coapta" incat sa nu trolleze ca un nebun fara un scop si un beneficiu pentru aceasta comunitate.

Si cum am zis si mai devreme nu ma intereseaza parerile voastre in legatura cu actiunile staffului si cu atat mai putin celor ale unui admin.

Closed.

Link to comment
Share on other sites

Ati ajuns la mama scenariilor da povestea e mai simpla, acum 2 luni Neme a cumparat 200 de capre de la unu din Costinesti, vrea sa isi faca stana la 2 Mai, ei caprele alea aveau raie capreasca si au dat-o la jumate de Costinesti, dar matusa lu Alex si Marin a fost in Turcia iar Doru se futu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...