Jump to content
hades

Avatarele voastre

Recommended Posts

Guest Kovalski
Pentru a inlocui avatarele cu anonymous, propun sa facem si noi un avatar al RST-ului:

Un cur cu doua aripi, si in mijloc scris sloganul:

Nu nu, eu nu-l schimb, asta este avatarul meu si ma reprezinta, cu toate ca imi este scarba cand copii imi asociaza avatarul cu Anonymoloz.

Link to comment
Share on other sites

e adevarat ca au preluat masca lu guy fara sa existe o legatura :)

dar e nevoie si de oamenii din acestia care sa mai dea o lectie statului

pentru ca statul isi bate joc de noi acum o sapt proprietarul de la rapidshare a fost bagat la inchisoareiar la noi in romania acum cine descarca un amarat de film dupa torrent face puscarie o prostie totala:)

si ar fi idee tex asemenea tricouri:D

Link to comment
Share on other sites

e adevarat ca au preluat masca lu guy fara sa existe o legatura :)

dar e nevoie si de oamenii din acestia care sa mai dea o lectie statului

pentru ca statul isi bate joc de noi acum o sapt proprietarul de la rapidshare a fost bagat la inchisoareiar la noi in romania acum cine descarca un amarat de film dupa torrent face puscarie o prostie totala:)

si ar fi idee tex asemenea tricouri:D

Se face puscarie pentru un torrent? Asta ti-au spus ei la stiri? That must be true.

Link to comment
Share on other sites

@tromfil

mai greseste omul cand scrie asta se intampla dupa o zi de munca;)

nu sunt fanu nimanui

nu sunt ideei aiurite ti se pare normal ca cineva sa faca puscarie pt ca detine un site de upload sau descarca niste aberati:)

si de acoord conceptul masca e porcarie nu exista nici o legaturi intre ce fac ei si cine era Guy

@ps-axl

si da cred ca derapam departe de subiect mai bine inchei fiecare cu ideeile lui:)

Link to comment
Share on other sites

@tromfil: Eu in cea mai mare parte a timpului sunt serios. Cand nu trollez, hehe. Dar acuma sunt serios. Topicul e retoric, dar daca totusi a nascut discutii..mie-mi plac discutiile; Alea cu cap, cu idei argumentate, etc.

La faza cu mentalitatea, vorbeam de JerryCo care a ales sa urce o poza cu un fund si mai apoi sa ceara sa se inchida topicul pentru ca sa deraiaza. :)

Link to comment
Share on other sites

Bravo. Acuma poti muri impacat cu tine insuti. Revin-o cand afli si semnificatia.

Tu nu intelegi ca nu`mi pasa semnificatia?! Mie mi`a placut acea masca, am editat poza in photoshop si gata. A iesit ceea ce vroiam.

Nu ma intereseaza absolut deloc ce inseamna... Cu ce ma incalzeste?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...