Jump to content
hades

Avatarele voastre

Recommended Posts

Este vorba de 2 "cheni" la mijloc asa a inceput anon vechiul ******4(nu e anon si nici nu va zic istetilor) si 4chan. Anon's nu au conducatori, iar cel care s-a ocupat mau mult de vechiul team, e in backtrace(nu ia convenit regimul si adevaratul scop al celor veniti din 4chan, majoritatea deoarece se doareau membrii nu doar din asia), numai face parte din anon dupa ce chan a fost prins de fbi dupa ce cnn iau luat interviu, cand s-a inchis acel website, mare pacat acum dupa vreo 3 ani de stat inchis alt chinez a luat domeniul, si vad ca ii merge bine, dar acum daca sunt 5% din userii de odata, majoritatea au plecat in baidu.

Stiu asta ca am devenit admin la 2 saptamini la ce m-am inscris prin ref, eram cel mai de incredere din partile europei, doritor sa invat cat mai multe, asta fiind fluxul nou de membri, 95% daca nu mai mult erau chinezi, asta cand intrasem eu.

De cand anon s-au facut publici, aveau adoptat regimul 4chan de un an 2,din pacate nu si celalalt care mi-ar fi placut mie si oricum nu s-ar fi putut din moment ce toti 15 au fost arestati de fbi, oricum acest regim permite tuturor sa fie anon fara lider fara cacaturi.

Deci numai veniti voi istetilor ca eu sunt anon, cum pula mea sa te autointitulezi membru anon daca , iti pui numele si avatar si o arzi cu par in ochi, asta e anonimitatea? iti zic eu ca nu si nici scopul 4chan.

Acum cacatu asta de "echipa" pute de troli, numai ddos si cam atat, cei mai multi au plecat in backtrace, si fereasca dumnezeu cand va mai dati mari zmei sa va vada unul, ca o sa va arda la maro.

Nota: eu ma pis pe anonymous, backtrace morti hackhound, hackforums etc, nu am treaba cu nici unul si nici nu am avut vreodata, daca era sa se faca ceva de grup...pula mea eram anonymous, doar sa nu fim razor, RST, sau numele siteu-lui Team...macar ei aveau un team.

Ce reprezinta acum acest anon, nu era ce a fost odata si a durat putin. Nu ddos,nu parnaie, nu nimic, practic un form de securitate cu oameni doritori sa invete invatand-ui pe ceilalti, cu cat mai putine tutoriale gasite pe internet, doar promovam userii tudou, baidu, si mai ales qq:X.

Daca voi stiti alta poveste a "mastiiiii" sa-mi ziceti si mie, ca nu ma plictisesc niciodata din ras cand citesc sau vad poze cu LIDERI:))

Link to comment
Share on other sites

PS: N-am cicit toata discutia tampita de mai sus.

Dupa parerea mea "Anon" nu a fost gandit de taranii asiatici care (dau cu sutele) cu Loic in nasa.gov. Dupa parerea mea Anonymous a fost gandit de cineva mai mare si are la baza dorinta fiecaruia de a face dreptate. Un fel de haiduci moderni. Justitiari. Ideea ca oricine se poate ascunde in spatele unei masti si poate face "dreptate" pt un scop nobil si etc.

DA! Ideea a fost mult utilizata de pusti, asiatici, Havijari, Pingeri, manelisti, Vanzatori de tricouri etc.

anon a ajuns oricine.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...